Pozemok na výstavbu rodinného domu, Ivánka pri Dunaji, lokalita Dombale I - 684 m2, cena vrátane sietí

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Dombale | 684 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený na stavbu Rodinného domu v lokalite Dombale I., Ivanka pri Du

Publikované: 21.02.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

252,000 € 368 €/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu, Ivánka pri Dunaji, lokalita Dombale I - 965 m2, cena vrátane sietí

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákovská | 965 m²

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

333,500 € 346 €/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu, Ivánka pri Dunaji, lokalita Dombale I - 691 m2, siete vybudované

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákovská | 691 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

270,500 € 391 €/m²

Orná pôda 68 árov v katastrálnom území Bernolákovo

Reality Ivanka pri Dunaji

Orná pôda | Triblavinská | 6,830 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na investičné/poľnohospodárske účely s výhľadom na Karpaty, v

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

18,000 € 3 €/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu, Ivánka pri Dunaji, lokalita Dombale I - 679 m2, cena vrátane sietí

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákovská | 679 m²

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

236,000 € 348 €/m²

IMPREAL »»» Ivanka pri Dunaji »» 1.431 m2 veľký pozemok - záhrada » cena 128.790,- EUR

Reality Ivanka pri Dunaji

Záhrada | Poľovnícka | 1,431 m²

Z poverenia majiteľov Vám na predaj ponúkame pozemok - záhradu veľkosti 1.431m2 (tvar pravideln

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

128,790 € 90 €/m²

NA PREDAJ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V IVANKE PRI DUNAJI

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | 168 m²

NA PREDAJ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V IVANKE PRI DUNAJI Hľadáte útulný rodinný dom s jedinečnou pol

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

339,000 € 2018 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu v Ivanke pri Dunaji (centrum)

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | 55 m²

Prenájom 2-izbového bytu v Ivanke pri Dunaji (centrum) Útulný byt v tichom centre vyvýšené pr

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ I Predaj nadštandardného 3 izb. bytu v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 100 m²

Realitná kancelária Babony TRE ponúka na predaj štýlový a priestranný 3-izbový podkrovný byt s

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

279,000 € 2790 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ I Predaj 5 - izb.dom v obľúbenej lokalite Ivanka pri Dunaj

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Pluhová | 256 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám exkluzívne predstavuje predaj výnimočného rodinného domu s

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

479,990 € 1875 €/m²

Prenájom 3-izb.byt so záhradkou, 65m2, Ivanka pri Dunaji, Pekná ul.

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Pekná | 60 m²

Prenájom 3-izbového mezonetového bytu s predzáhradkou – Ivanka pri Dunaji, Pekná ulica Ponúkam

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Kancelária v Ivanke

Reality Ivanka pri Dunaji

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom samostatnú kanceláriu v Ivanke pri Dunaji, Štefánikova ul. - 20 m2 -

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

350 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Zaujímavý rodinný dom na predaj v Ivanke pri Dunaji na ulici Veterná

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Veterná | 476.34 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj zaujímavý rodinný dom v Ivanke pri Dunaji na

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

539,000 € 1132 €/m²

Na predaj 3 izbový byt + 2x parking Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Pekná | 85 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom a vlastným parkovacím státím v novšej stavbe v I

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

359,888 € 4234 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3 izbový byt s parkovaním v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Pekná | 60 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s vlastným parkovacím státím v novšej stavbe v Ivanke pri D

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

319,000 € 5317 €/m²

člen NARKS

Na prenájom Rezidenčné bývanie so záhradkou a parkovaním

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Pekná | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v rezidenčnom bývaní v Ivanke pri Dunaji s vlastnou záhra

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na prenájom sklad prístupný z garáže autom Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Skladový objekt | Bernolákovská | 7 m²

Ponúkame Vám na prenájom v priestoroch podzemnej garáže obytného bloku na Bernolákovskej ulici

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Ivanka pri Dunaji

109 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok centrum Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákovská | 354 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok priamo v centre obci Ivanka pri Dunaji s vybudovanou pr

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

146,000 € 412 €/m²

člen NARKS

Na prenájom HĽADÁM BYT Ivanka pri Dunaji a okolie

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Ivanka pri Dunaji | 60 m²

Hľadám 2 - 3 izbový byt NA PRENÁJOM v Ivanke pri Dunaji a okolí. Ideálne s parkovaním alebo s

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj 3 izbový dvojpodlažný byt Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Pekná | 60 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový dvojpodlažný byt s vlastným parkovacím státím v novšej stavbe v

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

319,000 € 5317 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok 1797 m2 - Ivanka pri Dunaji, Bernolákovská ul.

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákovská | 1,797 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok s výbornou polohou a zaujímavými možnosťami využitia. Na

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

295,000 € 164 €/m²

Predaj pozemok Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | 15,400 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

96 €/m2 96 €/m2

Ponúkame na prenájom krásny 5 izbový rodinný dom

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Poľná | 200 m²

Ponúkame na prenájom krásny 5 izbový rodinný dom s bazénom a pivnicou. RD sa nachádza vo výbo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na prenájom Ivanka pri Dunaji

1,600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | - | 600 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok v lokalite Ivanka pri Dunaji, ktorý je v územn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

209,900 € 350 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Rodinné domy na predaj (23069)
Upresniť hľadanie