Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Winners Reality

Mlynské Nivy 73 82105 Bratislava

348 inzerátov v ponuke

Exkluzívna ponuka - na predaj rodinný dom kompletnej rekonštrukcii v obci Mlynky, Havrania Dolina, okres Spišská Nová Ves

Reality Mlynky

Rodinný dom | Havrania Dolina | 142 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj rodinný dom kompletnej rekonštrukcii v obci Mlynky, Havra

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mlynky

119,000 € 838 €/m²

Top
Top

Na predaj pekný 2i byt • Bašťovanského ul • Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Baštovanského | 52 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj príjemný 2 izbový byt s vnútornou loggiou. Lokalita plná zel

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

166,500 € 3202 €/m²

Novinka
Novinka

3-izb. byt s veľkou terasou a garážou pri lesoparku Železná studnička

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kysucká | 152 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti lesoparku Železná st

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 4046 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zariadený 2i byt na prenájom pri Auparku • Krivá • Juh

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Krivá | 35 m²

Ponúkam na prenájom moderný a zariadený byt blízko centra mesta pri Auparku. VOĽNÝ od 03.07.2

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

750 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne na prenájom 1-izbový byt na Terase, ul. Nešporova

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Nešporova | 31 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom príjemný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košic – Terasa,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 4 izbový byt na ulici Sokolovská v Košiciach

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Sokolovská | 81 m²

V ponuke na predaj 4 izbový byt na ulici Sokolovská v Košiciach. ZÁKLADNÉ ÚDAJE Lokalita: Koš

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

249,990 € 3086 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

REKREAČNÁ CHATA V SRDCI MALÝCH KARPÁT – LIMBACH, LEITNÉ

Reality Limbach

Chalupa, rekreačný domček | Lietne | 128 m²

Predstavte si miesto, kde vás ráno zobudí ticho lesa, čerstvý vzduch a pocit absolútneho pokoja

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Limbach

260,000 € 2031 €/m²

1,5-izbový, predaj, kompletná rekonštrukcia, 43 m2, pražský typ, loggia, Buzulucká, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 1,5 - izbový byt na Buzuluckej ulici v Košiciach –

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

179,990 € 4186 €/m²

Novinka
Novinka

2 izb. byt s garážovým státím, novostavba, ul. Dunajská

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dunajská | 77 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 2 izbový byt s priestrannou loggiou v novostavbe v mestskej časti

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom novostavba 2-izbový byt s balkónom v Poprade časť centrum ul. Levočská

Reality Poprad

2 izbový byt | Levočská | 52 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 1x izba Úžitková plocha bytu je 52 m2 Kuchyňa, kúpeľňa s WC, iz

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj štýlový 4-izbový byt so záhradou, parkovaním a výhľadom na jazero – Veľký Biel

Reality Senec

4 izbový byt | Malobielska-Veľký biel | 84.14 m²

ZNALECKÝ POSUDOK K DISPOZÍCII Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt s úžit

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

209,900 € 2495 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Veľký Biel

4 izbový byt | Malobielska | 84.14 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Veľký Biel

209,900 € 2495 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne na predaj rodinný dom v tokajskej obci Čerhov.

Reality Čerhov

Rodinný dom | Dlhá | 110 m²

Atmosféra TOKAJA, veľký pozemok a možnosť vytvoriť si bývanie presne podľa vlastných predstáv.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čerhov

75,000 € 682 €/m²

Novinka
Novinka

Na PREDAJ priestranný 6-izbový dom v exkluzívnej prvej línii na Slnečných jazerách – JUH

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá | 277 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý rekreačný dom na trvalé bývanie, v exkluzívnej prvej línii na Slne

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senec

489,000 € 1765 €/m²

Reality Senec

Chalupa, rekreačný domček | Slnečné jazerá | 277 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senec

489,000 € 1765 €/m²

NA PREDAJ zrekonštruovaný rodinný dom s veľkorysým pozemkom, Dolné Orešany

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | 85 m²

Ponúkame Vám na predaj podpivničený klimatizovaný rodinný dom po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCIÍ s veľ

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

229,900 € 2705 €/m²

NA PREDAJ pozemok (1 256m2) vhodný na výstavbu RD s 2 bytovými jednotkami, ul. Mierová Tomášov

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Mierová | 1,256 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ pozemok vhodný na výstavbu RD s 2 bytovými jednotkami, ul. Mierová Tomáš

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

259,000 € 206 €/m²

NA PREDAJ 3-podlažná záhradná chata obklopená prírodou v pokojnej a dostupnej lokalite, obec Kuchyňa

Reality Malacky

Chalupa, rekreačný domček | Kuchyňa | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-podlažnú záhradnú chatu obklopenú prírodou v pokojnej a dostupnej loka

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malacky

74,900 € 1208 €/m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom 456,06m2 s bazénom v tichej ulici, blízko centra Stupavy

Reality Stupava

Rodinný dom | Moyzesova | 456.06 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný rodinný dom 456,06m2 s garážou, bazénom v tichej ulici, blízko

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stupava

590,000 € 1294 €/m²

NA PREDAJ KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3-podlažný rodinný dom, Prídavková ulica, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Prídavkova | 284.87 m²

Ponúkame Vám na predaj čerstvo dokončený 3-podlažný 5-izbový rodinný dom o hrubej podlahovej pl

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

589,000 € 2068 €/m²

Reality Kuchyňa

Chalupa, rekreačný domček | 72 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kuchyňa

74,900 € 1040 €/m²

NA PREDAJ NOVOSTAVBA 2-izbový byt 62,38m2 s predzáhradkou, pivnicou a park. státím v projekte Prúdy, ul. Včelárska Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Včelárska | 62.38 m²

Ponúkame Vám na predaj NOVOSTAVBU 2-izbového bytu 62,38m2 s predzáhradkou, pivnicou a park. stá

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 3044 €/m²

Na prenájom 2-izb. byt 57,88m2 s terasou a park. státím v projekte Panónka, na skok do centra Bratislavy

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 57.88 m²

POPIS BYTU *dizajnovo zariadený byt s priestrannou terasou *k dispozícií sú aj dve veľkorysé

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj formou odstupného zabehnuté bistro/kaviareň v admin. Budove CBC III

Reality Bratislava-Staré Mesto

Reštaurácia | Karadžičova | 104.22 m²

Ponúkame na predaj formou odstupného zabehnuté bistro/kaviareň v admin. Budove CBC III s jedný

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,073 €/mesiac 20 €/mesiac/m²