Vianema s.r.o.

Pobočka Bratislava

Jašíková 4849/2 821 03 Bratislava
Postaráme sa o vás! Poskytujeme kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností, vrátane výhodných právnych a finančných služieb. Odborníci pod jednou strechou pre vaše pohodlie!
Prečítať viac

56 inzerátov v ponuke

NA PREDAJ! Novostavba 3 izbový mezonet v Malackách

Reality Malacky

3 izbový byt | Pezinská | 133 m²

Predstavuje moderný projekt v meste Malacky, navrhnutý dôrazom na kvalitu , energetickú efektív

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Malacky

309,999 € 2331 €/m²

NA PREDAJ! 1,5 izbový byt v novostavbe Bory – Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Hany ponickej | 33.5 m²

Vianema ponúka na predaj štýlový a slnečný 1,5 -izbový byt s loggiou v jednej z najobľúbenejšíc

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

205,999 € 6149 €/m²

Rezervovaný,IBA U NÁS! Pekný a priestranný 4-izbový byt s dvomi lodžiami a parkovaním v projekte Koprivnica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Koprivnická | 120.21 m²

Byt: 103.78m2 Lodžia 1: 10,36m2 Lodžia 2: 4,23m2 Pivnica:1,84m2 1x parkovacie miesto v podz

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

374,990 € 3119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 5i RD, Rohovce, na skok od Šamorína

Reality Rohovce

Rodinný dom | . | 177.5 m²

🏡 Viac izieb, viac radosti: Dokonalý azyl pre vašu rozrastajúcu sa rodinu Hľadáte miesto, kde

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rohovce

234,999 € 1324 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 4i rodinný dom+garáž, 149m2, Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | Jašíka | 149 m²

Váš nový mestský prístav: Luxus, pohodlie a štýl v Prievidzi! ✨🏙️ Túžite po modernom bývaní, kd

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prievidza

309,990 € 2080 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ! 3-izbový byt s garážou na prenájom, BA Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vrútocká | 64 m²

Byt má výbornú dispozíciu a dostatok prirodzeného svetla v obývačke a kuchyni. Vďaka orientácii

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

610 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

IBA U NÁS! Na predaj 4i dom - novostavbu, Dvorec, 562m2

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Dvorec | 110 m²

🏡 *Moderný 4-izbový rodinný dom v projekte Kaskády – Dvorec* ✨ *Novostavba z roku 2024 – pri

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

369,000 € 3355 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok od 462 m2, Tužina, PD

Reality Tužina

Pozemok pre rodinné domy | . | 500 m²

Vaša nová adresa, kde sa rodí komunita: Projekt „Nová Tužina“ 🌳🏘️ Hľadáte miesto, kde vaše deti

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Tužina

95 €/m2 95 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj- novostavba 3 i RD v obci Horná Potôň

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Horná Potôň | 84 m²

Pokojnej a vyhľadávanej lokalite obce Horná Potôň ponúkame na predaj elegantný 3-izbový rodinn

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

189,990 € 2262 €/m²

NA PREDAJ-Rezidencia Horné Mýto 4 izbový rodinný dvojdom

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | . | 105 m²

OBJAVTE DOMOV, KDE SA MODERNÁ ARCHITEKTÚRA STRETÁVA S EKOLOGICKOU EFEKTIVITOU www.hornemytores

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horné Mýto

238,999 € 2276 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 3i dom s pozemkom 958m2, obec Bíňa

Reality Bíňa

Rodinný dom | . | 95 m²

✨ Postavte si svoj vysnívaný domov na mieste, kde sa plnia sny! 🏡🌳 Máte v hlave jasnú predstav

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bíňa

21,500 € 226 €/m²

NA PREDAJ 5i rodinný dom v Maďarskej obci Lével, 17min do BA

Reality Levél

Rodinný dom | Maďarsko | Levél | Ag utca

🌟 VÁŠ SÚKROMNÝ RAJ: MODERNÝ ŽIVOT A RELAX LEN 17 MINÚT OD BRATISLAVY 🏎️💨 Hľadáte pre svoju rodi

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Levél

329,000 € 1808 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 5-izbový rodinný dom v Kalinkove, Senec

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | Pri Jazere | 100 m²

Vymeňte hluk mesta za šum jazera a spev vtákov! 🌊🐦 Predstavte si ráno, kde vás nebudia autá, a

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kalinkovo

368,990 € 3690 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3i štýlový byt v centre Čadce, 202m2

Reality Čadca

3 izbový byt | Matičné námestie | 202 m²

🔥 *NA PREDAJ – LUXUSNÝ 3izbový PENTHOUSE v srdci Čadce!* 🏙️💎 🌟 *Dizajnový strešný byt s výnimoč

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Čadca

288,990 € 1431 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ! 7 izbový zrekonštruovaný dvojgeneračný RD

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Gazdovsky rad 434 | 246 m²

Vianema ponúka na predaj 7 izbový rodinný dom. Interiér tohto viacpodlažného rodinného domu vo

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

318,999 € 1297 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj luxusná rodinná vila v Dubaji, SAE

Reality Spojené Arabské Emiráty

Rodinný dom | Spojené Arabské Emiráty

🌴 *Luxus, ktorý si zaslúžite...* a ešte viac! 💫 Na predaj *exkluzívna rodinná vila*

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

3,999,000 € 7998 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 4i rodinný dom, Dvorec, 572m2, BNB

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Dvorec | 110 m²

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

254,900 € 2317 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 5i priestranný dom, Zamarovce, okres TN

Reality Trenčín

Rodinný dom | Zamarovce | 409 m²

Predstavuje na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom - novostavba v Zamarovciach, okres Tren

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

549,990 € 1345 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ- 3i byt so záhradkou v obci Potônske Lúky

Reality Potônske Lúky

3 izbový byt | 71 m²

Na predaj 3-izbový byt na prízemí so záhradkou v obci Potônske Lúky . Výmera úžitkovej plochy j

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Potônske Lúky

139,999 € 1972 €/m²

IBA U NÁS! Prémiový 2-izbový byt s parkovaním, 70m², Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 64.5 m²

EXKLUZÍVNE na predaj výnimočný 2-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Brat

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,990 € 6201 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ! Moderný 3-izbový byt v novostavbe Matadorka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ul. Závodu Matador | 69 m²

Hľadáte miesto, kde sa budete cítiť naozaj doma? Tento 3-izbový byt v Petržalke vás osloví hneď

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,900 € 4346 €/m²

IBA U NÁS! Ponúkame investičný pozemok v obci Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Iný stavebný pozemok | Ďatelinová | 18,732 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj investičný pozemok, s výmerou 18.732 m2 (cca. 76x246 metrov). Nac

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

36 €/m2 36 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ! priestranný 2-izbový byt s veľkometrážnou terasou

Reality Malacky

2 izbový byt | Pezinská | 58 m²

Predstavujeme moderný projekt v meste Malacky , navrhnutý dôrazom na kvalitu , energetickú efek

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Malacky

172,800 € 2979 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 7-izbový investičný dom, 338 m2, Podhájska

Reality Podhájska

Rodinný dom | 338 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú (2004) 7-izbovú chalupu s dvoma samostatnými apart

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Podhájska

229,990 € 680 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka