163 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Nezadaná | 14 m²
Jednopodlažný 4-izbový dom s terasou a záhradou je situovaný v areáli Penati Golf Resort, ktorý
385,000 € 27500 €/m²
Rodinný dom | 115 m²
Priestranný dom v pokojnej dedinke Lutila pri Žiari nad Hronom. Dom stojí na rozľahlom pozemku
305,000 € 2652 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vysokohorská | 976 m²
Vysoko položený stavebný pozemok s jedinečným výhľadom na Bratislavu v pokojnej lokalite Lamač-
291,900 € 299 €/m²
3 izbový byt | 76.05 m²
Moderný trojizbový byt s balkónom sa nachádza v novom bytovom komplexe v centre Komárna. Projek
170,821 € 2246 €/m²
2 izbový byt | 56.7 m²
Svetlý dvojizbový byt s loggiou sa nachádza v novom bytovom komplexe v centre Komárna. Projekt
126,711 € 2235 €/m²
4 izbový byt | 195 m²
Plne klimatizovaný luxusný 4-izbový byt na 2. podlaží elegantnej rezidencie s wellness a privát
2,950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 98 m²
Rekreačná chata priamo na brehu Dunaja v obci Radvaň nad Dunajom, len 18 km od Komárna a pribli
210,000 € 2143 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 10,270 m²
Predaj stavebného pozemku o výmere 10 270 m² situovaného v pokojnej časti obce Vrícko, v región
411,000 € 40 €/m²
4 izbový byt | Koreničova | 145 m²
Veľkorysý 4-izbový byt s nezameniteľnou atmosférou je situovaný na 1. NP staromestskej vily v j
649,000 € 4476 €/m²
Obchodné priestory | 374 m²
Nové reprezentatívne obchodné priestory na prenájom sa nachádzajú na prémiovej adrese na Hradno
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
4 izbový byt | Dobrovičova | 160 m²
Štvorizbový staromestský byt s tromi kúpeľňami, situovaný v centre Bratislavy na Dobrovičovej u
Info v RK
Rodinný dom | Farebná | 191 m²
Novo dokončený 4-izbový rodinný dom z r. 2025 sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Bratislava –
895,000 € 4686 €/m²
1 izbový byt | Jelenia | 49 m²
Vkusne zariadený a plne vybavený byt na prenájom sa nachádza na zvýšenom prízemí udržiavaného s
750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | 35 m²
Záhradná chata s rovinatým pozemkom v pokojnej časti Hamuliakova, len pár minút chôdze od breho
135,000 € 3857 €/m²
5 a viac izbový byt | Moyzesova | 155 m²
V obľúbenej lokalite Starého Mesta neďaleko Prezidentskej záhrady sa nachádza tento elegantný 5
950,000 € 6129 €/m²
2 izbový byt | Podunajská | 41.53 m²
Dizajnový 2-izbový byt v jedinečnom nízkoenergetickom bytovom dome, ktorý získal prestížne ocen
249,900 € 6017 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 722 m²
Moderný administratívny objekt na strategickom mieste v blízkosti križovatky Račianska – Pionie
14.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
4 izbový byt | Pribinova | 141 m²
Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja ponúka komfortné
Info v RK
Rodinný dom | 142 m²
Moderná dvojpodlažná vila s juhovýchodnou orientáciou ponúka pokojné a komfortné bývanie v pôso
Info v RK
3 izbový byt | 78.85 m²
176,836 € 2243 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Staromestská | 390 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s rozlohou 174 m² a 216 m², spolu 390 m² čistej kanc
Info v RK
2 izbový byt | 75 m²
Moderný 2-izbový apartmán s predzáhradkou a pivnicou sa nachádza v nádhernom prostredí Nízkych
301,500 € 4020 €/m²
3 izbový byt | Paulínyho | 138 m²
Výnimočný staromestský 3-izbový byt na predaj priamo pri Hviezdoslavovom námestí vedľa hotela C
749,990 € 5435 €/m²
2 izbový byt | 46.46 m²
V novom komornom projekte v Donovaloch je situovaný tento 2-izbový byt s balkónom. Projekt pozo
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.