Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

773 inzerátov v ponuke

Chata nad kúpeľmi Dudince s vlastným pozemkom

Reality Dudince

Chata, drevenica, zrub | 70 m²

Krásna drevenička nad kúpeľným mestom Dudince, v lukratívnej chatovej oblasti. Umiestnenie chat

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dudince

80,000 € 1143 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Murovaná chata na vlastnom pozemku pri meste Holíč na predaj

Reality Holíč

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj trojposchodovú chatu v Holíči, osada Kamenica. Je

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Holíč

57,000 € 1140 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Luxusná oáza pokoja na samote pri Malom Dunaji

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | 255 m²

Vila na samote na brehu Malého Dunaja. Ponúkame na predaj priestrannú vilu v štádiu holodom, si

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

420,000 € 1647 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Perspektívny tichý pozemok pri Malom Dunaji s chatkou, Zálesie

Reality Zálesie

Orná pôda | 1,555 m²

Kto hľadá v blízkosti hlavného mesta pozemok s nádychom skutočnej prírody na bezpečnom brehu Ma

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

270,000 € 174 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rodinný dom na polosamote s veľkým dvorom a možnosťou podnikania pri hlavnej ceste

Reality Nové Hony

Rodinný dom | 170 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s výnimočným potenciálom, situovaný na strategickom

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Hony

149,000 € 876 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Zrekonštruovaný vidiecky dom v obci Poproč

Reality Poproč

Rodinný dom | 105 m²

Malý, avšak útulný vidiecky domček sa nachádza na začiatku podhorskej obce Poproč, ktorá leží n

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Poproč

143,000 € 1362 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

VÝNIMOČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – BÝVANIE, PODNIKANIE A OBROVSKÝ POTENCIÁL V OBCI TRNOVEC NAD VÁHOM

Reality Trnovec nad Váhom

Objekt pre obchod | 1,500 m²

Tento jedinečný komplex dvoch samostatných budov na rozľahlom pozemku s výmerou 2 941 m² sa nac

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trnovec nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS
Novinka
Novinka

Trojizbový rodinný dom v kľudnej časti mesta Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | 112 m²

Na predaj ponúkame trojizbový rodinný dom po kompletnej interiérovej rekonštrukcii, nachádzajúc

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šurany

159,900 € 1428 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom s veľkorysým 20 árovým pozemkom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 120 m²

Tento rodinný dom v Nových Zámkoch sa nachádza na výnimočne veľkom 20 árovom pozemku a ponúka š

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

295,000 € 2458 €/m²

člen NARKS

Pozemky na výstavbu chát a samotné jazero Krpáčovo Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Rybník, jazero | 62,000 m²

NA PREDAJ: Pozemky a jazero Krpáčovo v Nízkych Tatrách – 62 000 m² Ponúkame na predaj unikátny

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

220 € 0 €/m²

člen NARKS

Pozemok zo základovou doskou na výstavbu na peknom koncovom mieste Bacúch

Reality Bacúch

Pozemok pre rodinné domy | 728 m²

Na predaj: Stavebný pozemok s hotovými základmi v srdci Bacúcha – pri potoku ​Hľadáte miesto pr

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bacúch

138,000 € 190 €/m²

člen NARKS

Trojizbový rodinný dom s potenciálom a veľkým pozemkom v obci Neded

Reality Neded

Rodinný dom | 90 m²

Exkluzívne v našej ponuke tento trojizbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Ne

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Neded

71,000 € 789 €/m²

člen NARKS

VÝRAZNÉ ZNÍŽENIE CENY! Útulná chalupa na samote v čarokrásnom prostredí dobročských lazov

Reality Dobroč

Chalupa, rekreačný domček | 160 m²

Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v krásnom prostredí lazov s panoramatickým výhľadom p

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dobroč

249,000 € 1556 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pokojné gazdovstvo v srdci prírody – Madačka

Reality Ábelová

Rodinný dom | 80 m²

Túžite po živote na vidieku? V prekrásnom horskom prostredí osady Madačka, ponúkame na predaj t

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ábelová

77,000 € 1125 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý pozemok so starým domom v obci Kamenný Most blízko Štúrova

Reality Kamenný Most

Záhrada | 1,887 m²

Tento rozľahlý a slnečný pozemok v srdci pokojnej obce Kamenný Most predstavuje výnimočnú inves

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kamenný Most

49,990 € 26 €/m²

člen NARKS

Pôvodný päťizbový rodinný dom s hospodárskymi budovami blízko centra obce Mužla

Reality Mužla

Rodinný dom | 150 m²

Tento rodinný dom v obci Mužla predstavuje ideálnu príležitosť pre tých, ktorí hľadajú pokojné

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mužla

85,000 € 567 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE! Mobilný dom na vlastnom romantickom pozemku, Banská Štiavnica.

Reality Štiavnické Bane

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

Výnimočná ponuka pre ľudí, ktorí si chcú splniť sen! Moderná rekreačná nehnuteľnosť postavenú z

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štiavnické Bane

75,000 € 2967 €/m²

člen NARKS

Trojposchodový objekt na podnikateľské účely v kúpeľnom a wellness areáli Patince

Reality Patince

Objekt pre obchod | 960 m²

Investori, podnikatelia pozor! Hľadáte zaujímavé miesto na Slovensku pre rozbehnutie nového pro

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Patince

355,000 € 370 €/m²

člen NARKS

Usadlosť s dvoma domami na 1648m2 pozemku - Šahy, časť Tešmák

Reality Šahy

Farmárska usadlosť | 265 m²

Dve samostatné nehnuteľnosti, ktoré vytvárajú funkčný celok s potenciálom na bývanie, rekreáciu

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šahy

85,000 € 321 €/m²

člen NARKS

Výrazná zľava! Rekonštruovaný a útulný domček na predaj v Národnom parku - Poloniny

Reality Kolbasov

Rodinný dom | 80 m²

Exkluzívne ponúkame túto nehnuteľnosť, ktorá je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú miesto

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolbasov

67,900 € 849 €/m²

člen NARKS

Dom na oddych aj bývanie – pokoj, ticho a príroda

Reality Kalinov

Rodinný dom | 75 m²

Hľadáte miesto, kde si skutočne oddýchnete od ruchu mesta, nadýchnete sa čerstvého vzduchu a vy

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kalinov

48,000 € 640 €/m²

člen NARKS

Priestranný pozemok s pôvodným domom - Kolonica, okr. Snina

Reality Kolonica

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj priestranný rovinatý pozemok o výmere 1 553 m² s ideálnymi rozmermi približn

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolonica

36,000 € 360 €/m²

člen NARKS

Chata na vlastnom pozemku obklopená lesmi Myjavské kopanice na predaj len u nás

Reality Myjava

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Predávame chatu v osobnom vlastníctve, postavenú na vlastnom pozemku, neďaleko mesta Myjava, ob

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Myjava

199,000 € 1990 €/m²

člen NARKS

Pozemok s výhľadom na okraji obce Smilno

Reality Smilno

Orná pôda | 1,756 m²

Pozemok o rozmeroch 24 x 70 metrov sa nachádza na okraji obce Smilno. Celková výmera je viac ak

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Smilno

57,800 € 33 €/m²

člen NARKS