Jedna z posledných !!! Zachovalá drevenica s pekným pozemkom a hospodárskou budovou na dobrom mieste Šumiac.

Reality Šumiac

Historický objekt | 80 m²

Vo výhradnom zastúpení viacerých majiteľov ponúkam na predaj peknú zachovanú omietnutú drevenic

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Šumiac

59,000 € 738 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie