Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

770 inzerátov v ponuke

Priestranný pozemok o výmere 1666 m2 vo vinohradníckej oblasti v obci Michal nad Žitavou

Reality Michal nad Žitavou

Záhrada | 1,666 m²

Tento priestranný pozemok sa nachádza na vinohrade nad obcou Michal nad Žitavou. Skladá sa z dv

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Michal nad Žitavou

29,990 € 18 €/m²

člen NARKS

Rozostavaná stavba domu s dokončeným interiérom . Nehnuteľnosť vhodná na rekreačné využitie

Reality Konská

Rodinný dom | 80 m²

Jedná sa o novostavbu 3 izbového domu s potenciálom v obci Konská. Základy na túto stavbu boli

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Konská

130,000 € 1625 €/m²

člen NARKS

Budova bývalej školy neďaleko jazera pri obci Úhorná

Reality Smolník

Rodinný dom | 350 m²

Budova bývalej školy, ktorá je vhodná na podnikateľské využitie v cestovnom ruchu sa nachádza v

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Smolník

88,000 € 251 €/m²

člen NARKS

Chata v lese a na vlastnom pozemku, blízko do mesta Martin a Vrútky

Reality Vrútky

Rodinný dom | 110 m²

Chata v krásnej prírode Malej Fatry v časti Piatrová z ktorej je iba na skok do Vrútok či Marti

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vrútky

129,900 € 1181 €/m²

člen NARKS

Chalupa po rekonštrukcii na okraji dediny

Reality Komjatná

Rodinný dom | 60 m²

Na predaj štýlová, zrekonštruovaná chalupa v podhorskej osade Studničná (obec Komjatná). Nehnut

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komjatná

170,000 € 2833 €/m²

člen NARKS

Rodinný 3-izbový dom v obci Beladice s krásnym 16a pozemkom

Reality Beladice

Rodinný dom | 110 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, dom sa nachádza v obci Bel

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Beladice

214,000 € 1945 €/m²

člen NARKS

Veľká chata v Západných Tatrách nad Obcou Jakubovany

Reality Jakubovany

Chalupa, rekreačný domček | 360 m²

Veľká chata na slnečných lúkach ktoré sú súčasťou Západných Tatier. Na chatu sa dostanete cez o

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jakubovany

Cena dohodou

člen NARKS

Pozemok, alebo starší dom v pôvodnom stave na kúpu

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta pozemok (800-1000m2) v blízkom okolí mesta Liptovský Mikuláš. P

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Priestranný dom s potenciálom v objatí krásnej prírody v obci Hnilec

Reality Hnilec

Rodinný dom | 300 m²

V krásnom, tichom prostredí Slovenského rudohoria, v údolí rieky Hnilec, v obci Hnilec sa nachá

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hnilec

65,000 € 217 €/m²

člen NARKS

Dvojgeneračný dom v príjemnej dedinke blízko Detvy

Reality Horný Tisovník

Rodinný dom | 145 m²

Väčší rodinný dom v príjemnom prostredí pri potoku a pod lesom. Dom leží v obci Horný Tisovník

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horný Tisovník

115,000 € 786 €/m²

člen NARKS

Funkčná chatka s altánkom v príjemnom prostredí Hriňovej

Reality Hriňová

Chalupa, rekreačný domček | 54 m²

Predstavte si miesto, kde sa ranná hmla lenivo prevaľuje cez hriňovské lazy a jediným vaším plá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hriňová

54,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

Slnečný rovinatý pozemok so šírkou, aká sa dnes nevidí

Reality Tomášovce

Pozemok pre rodinné domy | 2,892 m²

Hľadáte miesto, kde si môžete postaviť dom presne podľa svojich predstáv? Alebo zvažujete inves

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Tomášovce

129,000 € 45 €/m²

člen NARKS

Kúpa domu v Hornom Tisovníku

Reality Stará Huta

Rodinný dom | 0 m²

Hľadám pre klientov zachovalý dom na chalupu na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Ak ste vla

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Stará Huta

Cena dohodou

člen NARKS

Chalupa s väčším pozemkom v krásnom prostredí budinských lazov

Reality Budiná

Rodinný dom | 250 m²

Objavte kúzlo dvoch kamenných domov bývalej usadlosti v srdci Javoria, kde sa tradícia snúbi s

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Budiná

215,000 € 840 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pokoj vidieka, priestor a príroda na dosah – dom pre život aj oddych

Reality Suché Brezovo

Chalupa, rekreačný domček | 140 m²

Pokojné bývanie alebo chalupu v rázovitom vidieckom prostredí, kde máte prírodu doslova na dosa

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Suché Brezovo

160,000 € 1143 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Objavte svoj nový domov v Málinci

Reality Málinec

Rodinný dom | 250 m²

Miesto kde sa spája komfort priestranného bývania s pokojom vidieka. Tento dvojposchodový rodin

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Málinec

147,000 € 588 €/m²

člen NARKS

CENA DOHODOU - Pokojné bývanie v obci neďaleko vodnej nádrže Ružiná a historického hradu Divín.

Reality Divín

Rodinný dom | 80 m²

rodinný dom s potenciálom, ideálny pre tých, ktorí si chcú vytvoriť bývanie podľa vlastných pre

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Divín

Cena dohodou

člen NARKS

Objekt po pokročilej rekonštrukcii – ideálny na podnikanie aj rekreáciu

Reality Rapovce

Chalupa, rekreačný domček | 85 m²

Budova bývalého obchodu v obci Rapovce – len pár krokov od termálneho kúpaliska Novolandia. Rek

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rapovce

75,000 € 882 €/m²

člen NARKS

Záhradná chatka na udržiavanom pozemku na okraji kúpeľného mesta Štúrovo pri sútoku rieky Dunaj a Hron

Reality Štúrovo

Chalupa, rekreačný domček | 20 m²

Hľadáte možnosť víkendového oddychu v podobe rekreačnej chaty blízko mesta Štúrovo? Obľubujete

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štúrovo

35,000 € 2000 €/m²

člen NARKS

VÝRAZNE znížená cena!Hospodárska usadlosť na samote so 16 hektármi pozemku na Krupinskej planine

Reality Lackov

Rodinný dom | 80 m²

Hospodárska usadlosť s o 16 hektármi pozemku nájdete v juhovýchodnej časti Krupinskej planiny.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lackov

215,000 € 3125 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NOVINKA v predpredaji! Výstavba domu /chalupy na kľúč v krásnej Detvianskej Hute

Reality Detvianska Huta

Chalupa, rekreačný domček | 144 m²

Predstavujeme vám projekt výstavby rodinného domu prípadne chalupy v malebnej Detvianskej Hute

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Detvianska Huta

189,000 € 1313 €/m²

člen NARKS

Poschodová chatka s pivnicou na okraji viničného vŕšku obce Belá

Reality Belá

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Dvojposchodová chata s vínnou pivnicou sa nachádza na okraji viničného vŕška malebnej obci Belá

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Belá

24,990 € 500 €/m²

člen NARKS

KÚSOK RAJA NA KYSUCIACH: Dve autentické chalupy na Zákopčí

Reality Zákopčie

Chata, drevenica, zrub | 170 m²

V malebnej osade v obci Zákopčie na Kysuciach ponúkame na predaj dve tradičné vidiecke chalupy

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zákopčie

69,899 € 411 €/m²

člen NARKS

Priestranný pozemok na stavbu domu či chalupy Hriňová

Reality Hriňová

Lúka, pasienok | 3,499 m²

Ponúkame na predaj pozemok v extraviláne mesta Hriňová, časť Riečka, ideálny na stavbu rodinnéh

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

95,000 € 27 €/m²

člen NARKS