Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

770 inzerátov v ponuke

Rodinná vila vhodná aj na podnikanie v pohraničnej obci Slovenské Ďarmoty

Reality Slovenské Ďarmoty

Rodinný dom | 247 m²

Hľadáte priestranný rodinný dom (podlahová plocha 247 m2) s takmer úplnou rekonštrukciou s disp

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Slovenské Ďarmoty

250,000 € 1012 €/m²

člen NARKS

Romantické bývanie v meštianskom dome s dušou – Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | 130 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť bývať v starom meštianskom dome s neopakovateľnou atmosférou

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

86,000 € 815 €/m²

člen NARKS

Znížená cena ! Priestranný rodinný dom v Kolárove – ideálne bývanie aj investícia v jednom

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 260 m²

Ponúkame na predaj veľký a kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v tichej a pokojnej časti mest

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

220,000 € 923 €/m²

člen NARKS

Chata na Domaši - časť Dobrá - top výhľad, super lokalita, bez ďalších investícií

Reality Kvakovce

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Ponúkame na predaj modernú rekreačnú chatu vo vyhľadávanej lokalite Domaša – časť Dobrá, ktorá

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kvakovce

149,000 € 2483 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj les - lesný pozemok 6,75 ha - Osadné

Reality Osadné

Lesná pôda | 67,503 m²

Predstavujeme jedinečnú príležitosť vlastniť lesný pozemok (výlučné vlastníctvo 1/1) s luxusnou

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Osadné

115,000 € 2 €/m²

člen NARKS

Hľadám dom v Medzilaborciach a okolí

Reality Medzilaborce

Rodinný dom | 0 m²

Hľadám dom, chalupu alebo pozemok v okrese Medzilaborce. Môže byť v akomkoľvek stave. Ak ste vl

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Medzilaborce

Cena dohodou

člen NARKS

Rodinný dom s dušou, pre mladú rodinu, v tichej lokalite Pastoviec

Reality Pastovce

Rodinný dom | 121 m²

Hľadáte pokojné bývanie s možnosťami na aktívny aj pasívny oddych? Dom sa nachádza v tichej uli

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pastovce

88,000 € 727 €/m²

člen NARKS

Priestranná budova blízko Dunaja vo vinárskej dedinke Moča

Reality Moča

Objekt pre obchod | 300 m²

Priestranný 300m2 objekt sa nachádza v kľudnej uličke len pár metrov od rieky Dunaj vo vinárske

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Moča

69,990 € 233 €/m²

člen NARKS

Chalupa v objatí Štiavnických vrchov

Reality Počúvadlo

Chalupa, rekreačný domček | 126 m²

V tichej dedinke pri jazere Počúvadlo, ponúkame na predaj nádhernú chalupu. Chalupa prešla čias

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Počúvadlo

160,000 € 1310 €/m²

člen NARKS

Gazdovský dom s dvomi prístupmi na 1310 m2 pozemku v Čate

Reality Čata

Rodinný dom | 150 m²

Na brehu rieky Hron, v obci Čata, Vám ponúkame na predaj priestranný gazdovský dom, s rozsiahly

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čata

73,000 € 487 €/m²

člen NARKS

Útulný dom na bývanie alebo chalupu bez susedov a veľkým pozemkom

Reality Volica

Rodinný dom | 105 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj útulný rodinný dom v obci Volica, okres Medzilaborce, vhodný na t

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Volica

60,000 € 571 €/m²

člen NARKS

Chalupa na skok od Prešova, Hermanovce

Reality Hermanovce

Chalupa, rekreačný domček | 140 m²

Pôvodný kamenný dom situovaný na priestrannom pozemku v samotnom centre obce Hermanovce. Už na

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hermanovce

69,000 € 493 €/m²

člen NARKS

Kompletne zrekonštruovaná chatka neďaleko termálneho kúpaliska Vadaš v obci Kamenica nad Hronom

Reality Kamenica nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | 25 m²

Táto kompletne zrekonštruovaná chatka stojí na pozemku s celkovou rozlohou vyše 400m2. Nachádza

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kamenica nad Hronom

29,900 € 1196 €/m²

člen NARKS

Poschodová chatka s pivnicou a krásnym výhľadom pri Hrone neďaleko termálneho kúpaliska Vadaš v obci Kamenica nad Hronom

Reality Kamenica nad Hronom

Chata, drevenica, zrub | 40 m²

Táto čiastočne zrekonštruovaná chatka sa nachádza na vrchu svahovitého pozemku s celkovou rozlo

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kamenica nad Hronom

29,990 € 750 €/m²

člen NARKS

Chata, na ktorej zabudneš, že týždeň začína pondelkom! Fedorkin Jarok, Levoča

Reality Levoča

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Máš už po krk mestského života, hlučných susedov a šéfa, čo vyžaduje workoholika? Chcelo by to

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levoča

127,900 € 1279 €/m²

člen NARKS

Pozemok v poddunajskej vinárskej dedinke Moča

Reality Moča

Záhrada | 700 m²

Pozemok leží v kľudnej časti vinárskej dedinky Moča, len 100 m od centra a 500 m od Dunaja. Je

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moča

20,000 € 29 €/m²

člen NARKS

Pozemok s pôvodným domom, Vyšný Slavkov

Reality Vyšný Slavkov

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Na predaj je tento pozemok so starým domom na okraji malebnej obce Vyšný Slavkov. Pozemok je po

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšný Slavkov

49,900 € 927 €/m²

člen NARKS

Priestranný pozemok o výmere 1666 m2 vo vinohradníckej oblasti v obci Michal nad Žitavou

Reality Michal nad Žitavou

Záhrada | 1,666 m²

Tento priestranný pozemok sa nachádza na vinohrade nad obcou Michal nad Žitavou. Skladá sa z dv

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Michal nad Žitavou

29,990 € 18 €/m²

člen NARKS

Lesné pozemky v obci Hrušov

Reality Hrušov

Lesná pôda | 28,386 m²

Na predaj 2 lesné pozemky za zaujímavú cenu a na lukratívnom mieste. K jednému pozemku vedie as

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrušov

70,000 € 2 €/m²

člen NARKS

Krásny vidiecky dom vhodný na chalupu v obci Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 140 m²

Tento storočný rodinný dom v pôvodnom stave stojí na pozemku o rozlohe 845 m² (67 m x13 m) a bo

Publikované: 29.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

50,000 € 421 €/m²

člen NARKS

Cena dohodou!!! Útulná rodinná nehnuteľnosť s dvoma bytovými jednotkami na okamžité užívanie Telgárt.

Reality Telgárt

Rodinný dom | 160 m²

Ako domáci horehronský realitný obchodník ponúkam na predaj v zastúpení majiteľov predmetnú neh

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Telgárt

10 € 0 €/m²

člen NARKS

Rozostavaný rodinný dom v tichej lokalite neďaleko Nových Zámkov

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 95 m²

Plánujete bývanie v tichom prostredí a zároveň by ste chceli byť v blízkosti mesta? Máme pre Vá

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

100,000 € 1053 €/m²

člen NARKS

Domček v pôvodnom stave blízko rybníka len 15 km od Nových Zámkov

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 70 m²

Menší rodinný dom postavený na veľkom pozemku o výmere 1700 m² sa nachádza v tichej lokalite v

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

73,000 € 1043 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na polosamote v obci Rastislavice– pokoj, ticho a súkromie len pár kilometrov od aquaparku v Poľnom Kesove

Reality Rastislavice

Rodinný dom | 113 m²

Hľadáte si bývanie alebo chalupu na mieste, kde budete mať úplný kľud a súkromie? Tento domček

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rastislavice

75,000 € 664 €/m²

člen NARKS