Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

770 inzerátov v ponuke

NOVÁ CENA ! Pôvodný gazdovský dvor v srdci Záježovej – pokoj, príroda a jedinečný potenciál

Reality Pliešovce

Rodinný dom | 80 m²

Máte sen o bývaní či rekreácii uprostred prírody, kde čas plynie pomalšie a vzduch vonia po les

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

219,900 € 2875 €/m²

člen NARKS

Bývanie s vôňou fíg a moruší na dosah od zámku Halič

Reality Lupoč

Rodinný dom | 270 m²

Hľadáte únik z mestského ruchu do náručia prírody, no vyžadujete kvalitu a moderný štandard? Po

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lupoč

255,000 € 944 €/m²

člen NARKS

Vaša vlastná oáza na lazoch: Pozemok s dušou a krásnym výhľadom

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | 22,654 m²

Výnimočný pozemok s celkovou výmerou 22 654 m² , ktorý v sebe spája súkromie divokej prírody a

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

99,000 € 4 €/m²

člen NARKS

Pôvodná kúria na rozľahlom pozemku na okraji kúpeľného mesta Štúrovo

Reality Štúrovo

Objekt pre obchod | 170 m²

Hľadáte jedinečnú nehnuteľnosť pre Vaše bývanie alebo podnikanie? Tento majestátny panský dom z

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Štúrovo

289,990 € 1682 €/m²

člen NARKS

Krásna chata na romantickom mieste – Jánova Lehota

Reality Janova Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 200 m²

Hľadáte bezpečné a pokojné miesto pre rodinu v prírode so súkromím a výbornou dostupnosťou služ

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Janova Lehota

258,000 € 1290 €/m²

člen NARKS

Kúpa chalupy, domu obec Detvianska Huta

Reality Detvianska Huta

Rodinný dom | 0 m²

Hľadám pre klientov dom na chalupu na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Prípadne pozemok na

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Detvianska Huta

Cena dohodou

člen NARKS

Kúpa chaty Látky

Reality Látky

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Hľadám pre klientov chatu, chalupu na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Prípadne pozemok na

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Látky

Cena dohodou

člen NARKS

Cena dohodou!!! Útulná rodinná nehnuteľnosť s dvoma bytovými jednotkami na okamžité užívanie Telgárt.

Reality Telgárt

Rodinný dom | 160 m²

Ako domáci horehronský realitný obchodník ponúkam na predaj v zastúpení majiteľov predmetnú neh

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Telgárt

10 € 0 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom s 20 árovým pozemkom na polosamote pri Šuranoch

Reality Šurany

Rodinný dom | 180 m²

Na predaj ponúkame rodinný dom nachádzajúci sa na polosamote, len 5 km od mesta Šurany. Dom sto

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šurany

175,000 € 972 €/m²

člen NARKS

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA! Útulná chalupa v prekrásnom prostredí lazov

Reality Dobroč

Rodinný dom | 160 m²

EXKLUZÍVNE - Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v krásnom prostredí lazov s panoramatick

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dobroč

249,000 € 1556 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rozľahlý pozemok s historickým domom na okraji Štúrova - investičná príležitosť

Reality Štúrovo

Záhrada | 2,860 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš ďalší developerský projekt alebo unikátny investičný zámer? Rozľ

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štúrovo

289,990 € 101 €/m²

člen NARKS

Chata blízko vleku Kokava-Línia + ďalší stavebný pozemok.

Reality Kokava nad Rimavicou

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Exkluzívne na predaj chata v rekreačnej oblasti Kokava-Línia. Chata má na prízemí kuchyňu, obýv

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kokava nad Rimavicou

100,000 € 900 €/m²

člen NARKS

Cena dohodou!!! Multifunkčná budova so zabehnutou reštauráciou s terasou a obchodom v centre obce Pohorelá

Reality Pohorelá

Rodinný dom | 480 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkam na predaj ako domáci realitný obchodník túto predmetnú

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

10 € 0 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE STAVEBNÉ POZEMKY V NOVÝCH ZÁMKOCH – NOVÁ LUKRATÍVNA ŠTVRŤ

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 737 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť bývať v novej, prestížnej lokalite v Nových Zámkoch. V

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

153,663 € 208 €/m²

člen NARKS

Vidiecky dom na pozemku s rozlohou 4780m2 v obci Šurianky

Reality Šurianky

Rodinný dom | 180 m²

Tradičný vidiecky dom s gánkom v pôvodnom stave situovaný v obci Šurianky, ktorý túži po niekom

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šurianky

299,000 € 1667 €/m²

člen NARKS

Ranná káva nad oblakmi v chate s veľkým pozemok v obci Zázrivá

Reality Zázrivá

Rodinný dom | 50 m²

Na predaj miesto, kde sa ráno budíte na východ slnka s pohľadom na panorámu hôr Malej Fatry. Ne

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zázrivá

166,000 € 3320 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Praktický dom na peknom pozemku, vhodný na bývanie, alebo na rekreačné využitie

Reality Liptovské Revúce

Rodinný dom | 110 m²

Na prvý pohľad sa zdá, že sa pozeráte na veľký, tmavý a starý dom. Ale opak je pravdou. Dom je

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Liptovské Revúce

136,000 € 1236 €/m²

člen NARKS

Domček v pôvodnom stave blízko rybníka len 15 km od Nových Zámkov

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 70 m²

Menší rodinný dom postavený na veľkom pozemku o výmere 1700 m² sa nachádza v tichej lokalite v

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

73,000 € 1043 €/m²

člen NARKS

Poschodový dvojgeneračný dom so suterénom a veľkou záhradou v tichej ulici, pozemok 1207m2

Reality Ludanice

Rodinný dom | 200 m²

Hľadáte dom pre veľkú rodinu alebo dom, ktorý spojíte s podnikaním? Možno ste ho práve našli. P

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ludanice

175,000 € 875 €/m²

člen NARKS

Chata v Nízkych Tatrách, blízko lokálneho lyžiarskeho vleku, len na skok do Liptovského Mikuláša, s vodou a elektrinou

Reality Závažná Poruba

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Chata pri ktorej nemusíte robiť kompromisy. Nehnuteľnosť v Nízkych Tatrách ktorá ponúka paradox

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Závažná Poruba

139,000 € 1986 €/m²

člen NARKS

Vidiecky dom na krásnom rovinatom pozemku v obci Horné Lefantovce

Reality Horné Lefantovce

Rodinný dom | 80 m²

Vidiecky dom na krásnom rovinatom pozemku sa nachádza pri Nitre v obci Horné Lefantovce. Tichá

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Lefantovce

75,000 € 938 €/m²

člen NARKS

Vidiecka dvojpodlažná chalupa v katastri obce Lubina na predaj-rezervované

Reality Lubina

Rodinný dom | 150 m²

Na predaj romantická útulná chalúpka v bočnej ulici kopaničiarskej časti Miškech dedinka vzdial

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lubina

79,600 € 531 €/m²

člen NARKS

Chalúpka na lazoch v obci Valaská Belá na predaj

Reality Valaská Belá

Chalupa, rekreačný domček | 85 m²

Pôvodná dvojpodlažná zachovalá chalupa priamo v horách v kopaničiarskej časti Agnušinci v katas

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Valaská Belá

46,900 € 552 €/m²

člen NARKS

Väčší stavebný pozemok v tichom horskom prostredí pod horou nad obcou Brvnište

Reality Brvnište

Pozemok pre rodinné domy | 3,763 m²

Väčší pozemok na stavbu rodinných domov ( nové UPI z 05.02.2025) v tichom horskom prostredí nad

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brvnište

67,734 € 18 €/m²

člen NARKS