Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

770 inzerátov v ponuke

Väčší stavebný pozemok v tichom horskom prostredí pod horou nad obcou Brvnište

Reality Brvnište

Pozemok pre rodinné domy | 3,763 m²

Väčší pozemok na stavbu rodinných domov ( nové UPI z 05.02.2025) v tichom horskom prostredí nad

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brvnište

67,734 € 18 €/m²

člen NARKS

Na predaj dva domy na investíciu vo Vidieckom rezorte Štyri stodoly na Myjavských kopaniciach

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 140 m²

Ponúkame na predaj práve sa realizujúci projekt „ Vidiecky rezort Štyri stodoly“, raj na Myjavs

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

Cena dohodou

člen NARKS

Drevenička v centre krásnej obce Papradno na predaj

Reality Papradno

Rodinný dom | 55 m²

Útulná zrekonštruovaná menšia drevenička na menšom pozemku v centre rázovitej obce Papradno na

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Papradno

69,900 € 1362 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok nad obcou Vydrná na predaj

Reality Vydrná

Pozemok pre rodinné domy | 798 m²

Slnečný stavebný dvojpozemok na stavbu chaty s unikátnymi výhľadmi v obkolesení hôr majestátnyc

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vydrná

33,900 € 42 €/m²

člen NARKS

Kompletne zrekonštruovaný vidiecky dom s veľkorysým pozemkom v obci Svodín

Reality Svodín

Rodinný dom | 140 m²

Hľadáte kľudné miesto na chalupu, rodinné sídlo pre vidiecke bývanie alebo priestor, kde môžete

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svodín

148,000 € 1057 €/m²

člen NARKS

Novostavba štvorizbového rodinného domu s garážou v radovej zástavbe v Šuranoch

Reality Šurany

Rodinný dom | 125 m²

Hľadáte moderné bývanie pre vašu rodinu v tichej lokalite s krásnym výhľadom na prírodu? Táto n

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šurany

289,000 € 1880 €/m²

člen NARKS

Zachovalý okamžite použiteľný domček s dvoma bytovými jednotkami Závadka nad Hronom.

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | 120 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkam na predaj ako domáci horehronský maklér predmetnú nehnuteľnosť.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

110,000 € 917 €/m²

člen NARKS

Kanadský zrub pod lesom neďaleko Košíc

Reality Košická Belá

Chalupa, rekreačný domček | 55 m²

Zrub s výhľadom na les ideálny pre klienta, ktorý hľadá prírodný relax z prvej ruky, sa nachádz

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košická Belá

150,000 € 2043 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Chata na slnečnom mieste nad Bradanom

Reality Košická Belá

Chalupa, rekreačný domček | 104 m²

Murovaná chata, postavená v roku 2000 sa nachádza v peknej lokalite rekreačnej oblasti vodnej n

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košická Belá

149,000 € 1433 €/m²

člen NARKS

Banícky dom vhodný na chalupu v obci Smolník

Reality Smolník

Rodinný dom | 130 m²

Starý banícky dom v pôvodnom stave sa nachádza v pokojnej časti obce Smolník na svahovitom poze

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Smolník

81 € 1 €/m²

člen NARKS

Dom v lone prírody v Budínskych lazoch

Reality Budiná

Rodinný dom | 125 m²

Pokoj, súkromie a miesto, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa seba. Tento zachovalý dom s či

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Budiná

78,000 € 624 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v srdci Záježovských lazov

Reality Pliešovce

Rodinný dom | 180 m²

Dom nachádzajúci sa v malebnom prostredí lazov Zaježová, v jednej z najvyhľadávanejších prírodn

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

289,900 € 1611 €/m²

člen NARKS

Pôvodná gángová chalupa blízko sútoku Ipľa a Dunaja v centre malebnej obci Chľaba

Reality Chľaba

Rodinný dom | 120 m²

V srdci malebnej dedinky Chľaba sa nachádza historický kamenný dom, ktorého pôvod potvrdzuje pô

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chľaba

48,990 € 408 €/m²

člen NARKS

Zachovalá drevenica v pôvodnom stave, Rudinská

Reality Rudinská

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Drevenica na predaj stojí v osade na konci kysuckej obce Rudinská. Postavená bola v roku 1945,

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rudinská

79,900 € 1332 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v obci Zákopčie, Kysuce

Reality Zákopčie

Rodinný dom | 70 m²

Rodinný dom vhodný na rekonštrukciu sa nachádza v pokojnej časti kysuckej obce Zákopčie. Leží n

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zákopčie

59,500 € 850 €/m²

člen NARKS

Vymením dom s veľkou záhradou v obci Mýtna za 2 i byt v Lučenci

Reality Mýtna

Rodinný dom | 220 m²

Vymením priestranný rodinný dom v obci Mýtna s kompletnou občianskou vybavenosťou a rýchlym nap

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mýtna

159,990 € 727 €/m²

člen NARKS

Útulná chata v tichom lesíku pri obci Olešná

Reality Olešná

Chalupa, rekreačný domček | 57 m²

Táto príjemná chata sa nachádza v pokojnej časti obce Olešná, obklopená zeleňou a šumom potoka,

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Olešná

75,000 € 1316 €/m²

člen NARKS

Pozemok, ktorý vám zarobí

Reality Šiatorská Bukovinka

Pozemok pre rodinné domy | 2,154 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája pokojná príroda s dravým biznis potenciálom? V Šiatorskej Bukovink

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šiatorská Bukovinka

29,000 € 13 €/m²

člen NARKS

Čiastočne zrekonštruovaný dom na takmer 2000 m2 pozemku na okraji obce Moča

Reality Moča

Rodinný dom | 80 m²

Tento očarujúci dvojizbový gángový dom predstavuje ideálne útočisko pre každého, kto hľadá aute

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Moča

86,000 € 1075 €/m²

člen NARKS

Banícky domček s dušou – slnečné útočisko v srdci Štiavnických vrchov

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | 70 m²

Predávame romantické miesto na bývanie alebo víkendové chalupárčenie v malebnom prostredí mesta

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

77,000 € 1100 €/m²

člen NARKS

Dvojdom pod lesom s baníckou atmosférou, centrum obce

Reality Vyhne

Rodinný dom | 130 m²

Ponúkame na predaj udržiavaný, celoročne obývateľný dvojdom v obci Vyhne, situovaný len pár min

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vyhne

129,000 € 992 €/m²

člen NARKS

Rozsiahly pozemok na výstavbu v okrajovej časti Divína

Reality Divín

Lúka, pasienok | 29,795 m²

Len u nás nájdete - rozsiahly pozemok určený na výstavbu. Pozemok je mierne svahovitý s pekným

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Divín

11 € 0 €/m²

člen NARKS

Výnimočný dom s investičným potenciálom v top lokalite. Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | 150 m²

Hľadáte nehnuteľnosť s výrazným potenciálom na bývanie, rekreáciu alebo investíciu? Tento rodin

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

333,000 € 2220 €/m²

člen NARKS

Priestranný slnečný pozemok s veľkým potenciálom

Reality Tomášovce

Rodinný dom | 200 m²

Hľadáte miesto, kde si môžete postaviť dom presne podľa svojich predstáv? Alebo zvažujete inves

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tomášovce

129,000 € 645 €/m²

člen NARKS