Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

770 inzerátov v ponuke

Rodinný dom s menším pozemkom v Seliciach

Reality Selice

Rodinný dom | 80 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Selice, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 20

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Selice

85,000 € 1063 €/m²

člen NARKS

Rovinatý pozemok o rozlohe 1473m2 so súkromnou prístupovou cestou v obci Hruboňovo

Reality Hruboňovo

Záhrada | 1,473 m²

Slnečný pozemok v obci Hruboňovo v časti Výčapky sa nachádza v tichej lokalite. Má potenciál kľ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hruboňovo

67,000 € 45 €/m²

člen NARKS

Atraktívne domy v centre Kolpách, Banská Štiavnica

Reality Banský Studenec

Rodinný dom | 220 m²

Dnes predávame dva pôvodné kamenné banícke domy umiestnené v centre Banského Studenca na slnečn

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banský Studenec

160,000 € 727 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý pozemok na výstavbu rodinného domu na okraji podunajskej obce Moča

Reality Moča

Záhrada | 2,191 m²

Hľadáte rozľahlý pozemok na realizáciu Vašich snov? Tento vyše 2000 m2 pozemok na okraji poduna

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moča

48,990 € 22 €/m²

člen NARKS

Chata Látky. Znížená cena.

Reality Látky

Rodinný dom | 70 m²

Na predaj chata v rekreačnej oblasti Látky. Chata má chodbu, spoločenskú miestnosť, kuchynku, n

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Látky

70,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý svahovitý pozemok blízko rieky Ipeľ na okraji malebnej dedinky Chľaba

Reality Chľaba

Záhrada | 2,043 m²

Tento priestranný svahovitý pozemok sa nachádza na okraji malebnej dedinky Chľaba, na veľmi kľu

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Chľaba

49,990 € 24 €/m²

člen NARKS

Dvojgeneračný dom pri Teplom Vrchu

Reality Hostišovce

Rodinný dom | 200 m²

Na predaj dvojgeneračný dom v obci Hostišovce. Plus na pozemku je ešte jeden historický dom. Pr

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hostišovce

62,000 € 425 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v obci Železná Breznica

Reality Železná Breznica

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s letnou kuchynkou, hospodárskym humnom a priestranným pozemkom

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Železná Breznica

89,000 € 742 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Pozemk pri vodnej nádrži blízko Banskej Štiavnice

Reality Žibritov

Orná pôda | 1,606 m²

Ponúkame na predaj krásny pozemok hneď vedľa vodnej nádrže pri Žibritove. Pozemok je situovaný

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žibritov

52,000 € 32 €/m²

člen NARKS

Pôvodný štvorizbový dom na rozľahlom pozemku v malebnej obci Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Rodinný dom | 120 m²

Tento pôvodný štvorizbový dom vhodný aj na chalupu sa nachádza v kľudnej časti obce Nová Vieska

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Vieska

53,000 € 500 €/m²

člen NARKS

VIDIECKY POSCHODOVÝ DOM S CHARAKTEROM, V BLÍZKOSTI VÁHU – KOMOČA

Reality Komoča

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame vám na predaj výnimočný poschodový vidiecky dom v obci Komoča, vzdialenej len 9 km od

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komoča

69,990 € 625 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Usadlosť na polosamote s potokom obec Poliná

Reality Polina

Rodinný dom | 60 m²

Exkluzívne na predaj usadlosť na polosamote blízko obce Poliná. Prístup na usadlosť je osobným

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Polina

20,000 € 333 €/m²

člen NARKS

Štýlová chalupa v horskej dedinke Ratkovské Bystré

Reality Ratkovské Bystré

Rodinný dom | 150 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaná štýlová chalupa na kraji horskej obce Ratkovské Bystré. Vch

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ratkovské Bystré

90,000 € 600 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Pekná chalupa v obci Lipovec

Reality Lipovec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj chalupa v obci Lipovec. Chalupa má dve izby, kuchyňu, kúpeľňu, gánok a pivnicu. Na dv

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lipovec

89,000 € 890 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pekný zachovalý rodinný dom na trvalé bývanie alebo chalupu s takmer 33 árovým pozemkom v Rúbani

Reality Rúbaň

Rodinný dom | 110 m²

Predstavte si miesto, kde čas plynie pomalšie, kde sa každý deň prebúdza s vôňou viniča a kde s

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rúbaň

59,990 € 636 €/m²

člen NARKS

Priestranný rodinný dom v peknom pôvodnom stave v kľudnej dedinke Kolta

Reality Kolta

Rodinný dom | 100 m²

Tento priestranný, podpivničený rodinný dom na nachádza v tichom prostredí malebnej obce Kolta.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolta

75,000 € 840 €/m²

člen NARKS

Vidiecky dom na samote s veľkým pozemkom na bývanie, chalupu alebo investíciu neďaleko Kolárova

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 140 m²

Ak snívate o mieste, kde vládne absolútne ticho, pokoj a príroda, táto nehnuteľnosť je splneným

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

230,000 € 1643 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Chalupa v Brehoch pri Novej Bani

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | 63 m²

Ponúkame na predaj chalupu v obci Brehy, v bezprostrednej blízkosti kráľovského mesta Nová Baňa

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

137,000 € 2317 €/m²

člen NARKS

SAMOTA, TICHO, PRÍRODA… A DOM, KTORÝ ČAKÁ NA DRUHÚ ŠANCU

Reality Čalovec

Rodinný dom | 50 m²

Predstav si miesto, kde ráno nepočuješ autá… iba vietor v stromoch, spev vtákov a občas srnku,

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čalovec

25,000 € 500 €/m²

člen NARKS

Ekluzívne - Stavebný pozemok v obci Bystrička, okres Poltár

Reality Ozdín

Pozemok pre rodinné domy | 1,771 m²

Na predaj stavebný pozemok v malej obci Ozdín - Bystrička v okrese Poltár. Je to rovinatý pozem

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ozdín

30,000 € 17 €/m²

člen NARKS

Krásny slnečný pozemok v Novej Bani

Reality Nová Baňa

Lúka, pasienok | 2,963 m²

Ponúkame na predaj krásny veľký pozemok o výmere 2963m2. Pozemok je slnečný, situovaný na juh,

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

29,000 € 10 €/m²

člen NARKS

Kompletne zariadená chatka na brehu Dunaja v podunajskej obci Radvaň nad Dunajom

Reality Radvaň nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

Hľadáte miesto pre ozajstný oddych blízko vody? Táto kompletne zariadená chata ponúka jedinečné

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Radvaň nad Dunajom

220,000 € 2444 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

25Ha čistej prírody s lesom a budovami čaká na svojho nového majiteľa na Cerovských lazoch

Reality Cerovo

Rodinný dom | 356 m²

V lone panenskej prírody na Cerovských lazoch, Vám exkluzívne ponúkame vyše 25Ha rovinatého ter

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Cerovo

280,000 € 1222 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Krásna drevenica v lone Štiavnických vrchov, v obklopení prírody

Reality Kráľovce-Krnišov

Chalupa, rekreačný domček | 75 m²

Hľadáte miesto, kde sa môžete úplne odpojiť od každodenného zhonu a ponoriť sa do ticha prírody

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľovce-Krnišov

28,000 € 333 €/m²

člen NARKS