Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

770 inzerátov v ponuke

Pozemok na konci obce Lazisko 2861m2 * určený na výstavbu * možnosť rozdeliť na dva pozemky * 62€ /m2

Reality Lazisko

Orná pôda | 2,861 m²

Rovinatý a slnečný pozemok v extraviláne obce na predaj. Dĺžka pozemku cca 175m, šírka 16m a ce

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lazisko

177,382 € 62 €/m²

člen NARKS

Dom na bývanie v obci Gemerská Panica

Reality Gemerská Panica

Rodinný dom | 120 m²

Dom sa nachádza v centrálnej časti obce Gemerská Panica v okrese Rožňava. Je situovaný na rovin

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gemerská Panica

83,000 € 692 €/m²

člen NARKS

Chata v prírodnom prostredí na Ružíne nad Bradanom

Reality Košická Belá

Chalupa, rekreačný domček | 40 m²

Malá, avšak útulná chata sa nachádza v chatárskej oblasti „Nad Bradnom“ neďaleko vodnej nádrže

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košická Belá

40,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

Chata v lokalite Potoky pri obci Košická Belá

Reality Košická Belá

Chalupa, rekreačný domček | 45 m²

Chata sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Košická Belá – Potoky, ktorá sa rozprestiera neďalek

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košická Belá

145,000 € 3222 €/m²

člen NARKS

Rekreačné chaty v oáze pokoja vo Východných Karpatoch

Reality Palota

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

V obci Palota, obklopenej lesmi Východných Karpát exkluzívne ponúkame na predaj dve samostatné

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Palota

75,000 € 1050 €/m²

člen NARKS

Dom vo výbornom stave, Jurské. ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Jurské

Rodinný dom | 110 m²

Dom na predaj v samotnom centre obce Jurské je vo veľmi dobrom technickom stave na pozemku o ro

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jurské

74,900 € 809 €/m²

člen NARKS

Pozemok s pivničným domčekom - najkrajší výhľad v Pukanci

Reality Pukanec

Rodinný dom | 20 m²

Predávame pre náročných klientov tento jedinečný 24 ároví pozemok na prekrásnom mieste nad dedi

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pukanec

58,000 € 3750 €/m²

člen NARKS

Útulný domček so samostatným apartmánom, Uloža. Znížená cena!

Reality Uloža

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Vitajte v krásnom prostredí Levočských vrchov, v malebnej dedinke Uloža. Je vzdialená len 10 mi

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Uloža

131,000 € 1310 €/m²

člen NARKS

Slnečná záhrada s chatkou a karavanom – Bartošova Lehôtka, Kremnica

Na predaj priestranná a slnečná záhrada s výmerou 641 m² vo vyhľadávanej záhradkárskej oblasti

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bartošova Lehôtka

39,800 € 62 €/m²

člen NARKS

120-ročný gazdovský dom s veľkým pozemkom v blízkosti Banskej Štiavnice

Reality Podhorie

Rodinný dom | 120 m²

V tichej okrajovej časti malebnej obce, len 8 km (cca 10 minút autom) od historického mesta Ban

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Podhorie

140,000 € 1167 €/m²

člen NARKS

Domček na rekonštrukciu, Ruská Voľa nad Popradom

Dom vhodný na chalupu, ale aj trvalé bývanie na Slovensko - poľskom pohraničí, v malej dedinke

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ruská Voľa nad Popradom

49,900 € 499 €/m²

člen NARKS

Pozemok s krásnym výhľadom neďaleko Ski centra, Litmanová

Reality Litmanová

Lúka, pasienok | 1,070 m²

Ponúkame na predaj svahovitý pozemok v rekreačnej oblasti - cca 400 m od Ski centra v Litmanove

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Litmanová

39,000 € 36 €/m²

člen NARKS

Usadlosť s vidieckym domom na polosamote v okolí Štiavnických Baní, Banská Štiavnica

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj bývalá hospodárska usadlosť na polosamote neďaleko malebnej obce Štiavnické Bane, len

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

196,000 € 1633 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na veľkom pozemku pri mŕtvom ramene Malého Dunaja v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 130 m²

Tento priestranný rodinný dom sa nachádza pri hrádzi Malého Dunaja iba tri minúty pešo od známe

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

145,000 € 1115 €/m²

člen NARKS

Rozsiahly pozemok v exkluzívnej lokalite Banská Hodruša – s rekreačným domom a stavbami

Reality Hodruša-Hámre

Lúka, pasienok | 15,740 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť – rozsiahly pozemok s celkovou výmerou 15 740 m², nac

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hodruša-Hámre

270,000 € 17 €/m²

člen NARKS

Slnečná kaskádovitá záhrada s chatkou – Bartošova Lehôtka, Kremnica

Na predaj slnečná a priestranná záhrada s rozlohou 683 m² v tichej a vyhľadávanej záhradkárskej

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bartošova Lehôtka

26,900 € 39 €/m²

člen NARKS

Pozemok s lesíkom v malebnej dedinke Šarkan

Reality Šarkan

Záhrada | 471 m²

Pozemok v rozlohe vyše 400 m2 sa nachádza na okraji malinkej dedinky Šarkan. Je to miesto pre t

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šarkan

9,990 € 21 €/m²

člen NARKS

Dom na predaj, Šarišské Jastrabie

Reality Šarišské Jastrabie

Rodinný dom | 110 m²

Dom na predaj v obci Šarišské Jastrabie je situovaný na členitom a svahovitom pozemku. Je tvore

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šarišské Jastrabie

129,900 € 1181 €/m²

člen NARKS

Viacúčelový objekt s potenciálom na podnikanie aj bývanie – Vyhne

Reality Vyhne

Objekt pre obchod | 250 m²

Na predaj viacúčelový objekt v obci Vyhne, v minulosti slúžiaci ako budova zdravotníckeho a soc

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Vyhne

160,000 € 640 €/m²

člen NARKS

Pôvodný banícky dom s veľkou slnečnou záhradou, Banská Hodruša

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | 80 m²

Ponúkame na predaj pôvodný banícky dom v Banskej Hodruši, ktorý prešiel citlivou rekonštrukciou

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

140,000 € 1750 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom pri Giraltovciach - Mičakovce

Reality Mičakovce

Rodinný dom | 200 m²

Priestranný poschodový rodinný dom sa nachádza kúsok od Giraltoviec v obci Mičakovce. Spodné po

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mičakovce

109,700 € 549 €/m²

člen NARKS

Dom s rybníkom na okraji obce 46á - Vyškovce

Reality Vyškovce

Rodinný dom | 70 m²

Rodinný dom nachádzajúci sa na okraji obce pri Stropkove pozostáva z priestrannej izby s krbom,

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vyškovce

88,800 € 1269 €/m²

člen NARKS

Malebná drevenica s dušou v Havaji

Reality Havaj

Rodinný dom | 55 m²

Táto starostlivo udržiavaná drevenica z roku 1943 sa nachádza v pokojnej lokalite s dobrou dost

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Havaj

53,900 € 1053 €/m²

člen NARKS

Chata v rekr. oblasti Domaša - Valkov

Reality Bžany

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Chata z 80-tých rokov bola postavená na takmer 2 árovom pozemku. Na spodnom podlaží sa nachádza

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bžany

98,700 € 1974 €/m²

člen NARKS