773 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 150 m²
Na predaj novostavba domu na kraji dediny obce Lukovištia. Dom bol postavený v roku 2013. Je be
330,000 € 2200 €/m²
1 izbový byt | 60 m²
Ponúkame Vám na predaj mezonetový apartmán, ktorý je tvorený open koncept priestorom. Nehnuteľn
149,900 € 2498 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 40 m²
Ponúkame na predaj priestranný a slnečný pozemok, nachádzajúci sa v centre obce Štiavnické Bane
85,000 € 2125 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 80 m²
Hľadáte únik z mestského zhonu? Táto nehnuteľnosť v rekreačnej oblasti Kováčov, spadajúcej pod
89,990 € 1125 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 95 m²
Hľadáte miesto kam by ste mohli ujsť od starostí všedných dní? Útulná chalupa v príjemnom prost
69,800 € 735 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Predávame romantické miesto na bývanie alebo chalupárčenie v Banskej Štiavnici. Banícky domček
145,000 € 1611 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Na predaj dom v kúpeľnej obci Číž. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nová strecha, rozvody
135,000 € 1350 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Na predaj dom na okraji obce České Brezovo - Vaľkovo, okres Poltár. Dom má na prízemí chodbu, k
82,000 € 683 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Priestranný rodinný dom v pôvodnom stave sa nachádza na okraji dedinky Iža, neďaleko Dunaja a m
79,990 € 900 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Na predaj exkluzívna novostavba s pekným výhľadom na polosamote v srdci panenskej prírody s roz
295,000 € 2458 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,078 m²
Len pár minút od Termálneho kúpaliska Podhájska sa nachádza pozemok, ktorý má niečo, čo dnes ku
59,900 € 29 €/m²
Rodinný dom | 385 m²
Dom sa nachádza na okraji lesa, neďaleko Kokavy nad Rimavicou. Na prvom podlaží sa nachádza veľ
160,000 € 416 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Na predaj gazdovský dom po rekonštrukcii v malej dedinke Lehota nad Rimavicou. Dom má dva samos
135,000 € 516 €/m²
Záhrada | 735 m²
Hľadáte unikátne miesto priamo pri vode pre Vašu víkendovú chatu alebo dom? Tento vyše 700 m2 r
78,000 € 106 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 100 m²
V obci Palota, obklopenej lesmi Východných Karpát exkluzívne ponúkame na predaj dve samostatné
75,000 € 1050 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,553 m²
Na predaj ponúkame pozemok o výmere 1553 m² v pokojnej časti mesta Nesvady, rozmermi cca 15 m š
69,900 € 45 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 133 m²
Predstavte si rannú kávu s výhľadom, ktorý berie dych. Ponúkame vám útulnú drevenicu, posadenú
200,000 € 1504 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Dom na predaj v samotnom centre obce Jurské je vo veľmi dobrom technickom stave na pozemku o ro
74,900 € 809 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 100 m²
Vitajte v krásnom prostredí Levočských vrchov, v malebnej dedinke Uloža. Je vzdialená len 10 mi
131,000 € 1310 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Exkluzívna nehnuteľnosť. Na predaj, poschodová, slnečná chata vo vyhľadávanej lokalite Demänovs
299,900 € 3500 €/m²
Rodinný dom | 50 m²
Tradičná drevenica na Liptove s potôčikom pred pozemkom. Drevenica má po stranách dve izby a v
88,000 € 1760 €/m²
Orná pôda | 2,861 m²
Rovinatý a slnečný pozemok v extraviláne obce na predaj. Dĺžka pozemku cca 175m, šírka 16m a ce
177,382 € 62 €/m²
Rodinný dom | 115 m²
Dom ideálny na príjemne vidiecke bývanie sa nachádza vo vyhľadávanej obci Poproč, pod Volovským
173,000 € 1504 €/m²
Orná pôda | 1,736 m²
Na predaj pozemok s rozlohou 1 736 m², situovaný nad malou obcou Malatíny, ktorá má výbornú dos
86,800 € 50 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.