Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

770 inzerátov v ponuke

Rovinatý pozemok v Smilne - 8árov

Reality Smilno

Lúka, pasienok | 788 m²

Pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce Smilno pri hlavnej ceste. Pri ceste má 14 metrov a

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Smilno

39,000 € 49 €/m²

člen NARKS

5-izbová murovaná chata na vlastnom pozemku v borovicovom lese Borský Svätý Jur - Tomky na Záhorí na predaj

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | 80 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj dvojposchodovú rekreačnú chatu, v obci Borský Svä

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

125,000 € 1563 €/m²

člen NARKS

Malá chalúpka na okraji polosamoty s 40 á pozemkom v obci Borský Mikuláš na predaj, len u nás

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | 75 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame menšiu chalupu, na pozemku s výmerou takmer 4.000 m2, na po

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Dom so záhradou pri Giraltovciach - Valkovce

Reality Valkovce

Rodinný dom | 100 m²

V rodinnom dome prebehla pred pár rokmi čiastočná rekonštrukcia. Vymenená bola strešná krytina,

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Valkovce

82,000 € 820 €/m²

člen NARKS

Skvelá investičná príležitosť neďaleko kúpaliska v Podhájskej

Reality Podhájska

Objekt pre obchod | 50 m²

Šesť čarovných chatiek v jednom spoločnom rekreačnom rezorte v príjemnom prostredí sa nachádza

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Podhájska

830,000 € 16600 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačný pozemok pri lese s krásnym výhľadom nad obcou Záriečie

Reality Záriečie

Orná pôda | 2,222 m²

Rekreačný pozemok pri lese s krásnym výhľadom nad obcou Záriečie. Nádherné ničím nerušené miest

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Záriečie

33,990 € 15 €/m²

člen NARKS

Záhrada pri Holíči na predaj

Reality Holíč

Pozemok pre rodinné domy | 410 m²

Oplotený pozemok nepravidelného tvaru na predaj. Nachádza sa v blízkosti potoka a lesa. Pozemok

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Holíč

27,000 € 66 €/m²

člen NARKS

Priestranný pozemok v Hurbanove – pokojné miesto s výbornou dostupnosťou!

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | 754 m²

Hľadáte miesto pre váš budúci domov v tichej lokalite, kde vás ráno zobudí spev vtákov, a nie r

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

62,000 € 82 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok pod lesom s pekným výhľadom na Lúky a Lazy pod Makytou

Reality Lúky

Lúka, pasienok | 1,000 m²

Stavebný pozemok pod lesom s pekným výhľadom na Lúky a Lazy pod Makytou. Svojou rozlohou cca 10

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lúky

59,000 € 59 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok pod lesom končiaci potôčikom v krásnom prírodnom prostredí Belušských Slatín

Reality Beluša

Rekreačný pozemok | 1,203 m²

Stavebný pozemok pod lesom končiaci potôčikom v krásnom prírodnom prostredí. Pozemok o rozlohe

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beluša

129,000 € 107 €/m²

člen NARKS

Pozemok na okraji Stropkova- 18á rovina

Reality Šandal

Orná pôda | 1,830 m²

Pekný, rovinatý pozemok sa nachádza na okraji Stropkova v extraviláne obce Šandal. V dosahu je

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šandal

37,000 € 20 €/m²

člen NARKS

Záhradka, kde sa rodí úroda aj zážitky – Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Záhrada | 342 m²

Bývaš v byte, no túžiš si vlastnoručne vypestovať rajčiny, ktoré nevideli supermarket? Alebo le

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

17,500 € 51 €/m²

člen NARKS

Pozemok na okraji obce Varadka - 6árov

Reality Varadka

Orná pôda | 600 m²

Mierne svahovitý pozemok sa nachádza na okraji obce Varadka pri Bardejove. Pozemok má výmeru 6

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Varadka

12,600 € 21 €/m²

člen NARKS

Útulná trojizbová chalupa v Starých Horách – ideálna pre turistov a lyžiarov

Reality Staré Hory

Rodinný dom | 120 m²

Predstavte si miesto, kam prídete po práci a namiesto ruchu mesta počujete len ticho hôr a šum

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Staré Hory

125,000 € 1042 €/m²

člen NARKS

Moderná chata na brehu jazera- rybolov, relax a pohodlie, Jakubov, okres Malacky

Reality Jakubov

Chalupa, rekreačný domček | 45 m²

Predstavte si, že sa ráno zobudíte s výhľadom na hladinu jazera, pripravíte si kávu na terase,

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jakubov

126,000 € 2844 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na chatu v srdci prírody na Šturci, Veľká Fatra

Reality Čremošné

Pozemok pre rodinné domy | 412 m²

Krásny pozemok v srdci prírody s prístupovou cestou priamo vo Veľkej Fatre Vám zaručí dostatočn

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čremošné

29,000 € 70 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok v intraviláne, Ľubietová

Reality Ľubietová

Lúka, pasienok | 5,040 m²

Tento výnimočný slnečný pozemok sa nachádza v intraviláne historickej obce Ľubietová priamo pod

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ľubietová

239,000 € 47 €/m²

člen NARKS

Chata uprostred hôr, Turecká, Banská Bystrica

Reality Turecká

Rodinný dom | 80 m²

​Hľadáte únik z tempa mesta? Táto rekreačná chata (80 m²) priame vo Veľkej Fatre v Tureckej je

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Turecká

139,000 € 1738 €/m²

člen NARKS

Jedinečný pozemok s dvoma chatami pri lese , Stupava, okres Malacky

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | 72 m²

Hľadáte miesto, kde by ste mohli tráviť víkendy s rodinou či priateľmi, prípadne pokojné zázemi

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

208,000 € 3028 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne miesto na Rudave – chata priamo pri vode, Malé Leváre

Reality Malé Leváre

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Len výnimočne sa objaví možnosť vlastniť chatu priamo na brehu jazera v jednej z najobľúbenejší

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malé Leváre

186,000 € 3100 €/m²

člen NARKS

Chata v Stupave, pokojné miesto na víkendy a relax v prírode

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

Hľadáte pokojné miesto na oddych, záhradkárčenie alebo víkendové grilovačky len na skok od Brat

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

46,000 € 1533 €/m²

člen NARKS

Krásny vidiecky dom vhodný na chalupu v obci Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 140 m²

Tento storočný rodinný dom v pôvodnom stave stojí na pozemku o rozlohe 845 m² (67 m x13 m) a bo

Publikované: 29.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

50,000 € 421 €/m²

člen NARKS

Rozostavaný rodinný dom v tichej lokalite neďaleko Nových Zámkov

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 95 m²

Plánujete bývanie v tichom prostredí a zároveň by ste chceli byť v blízkosti mesta? Máme pre Vá

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

100,000 € 1053 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na polosamote v obci Rastislavice– pokoj, ticho a súkromie len pár kilometrov od aquaparku v Poľnom Kesove

Reality Rastislavice

Rodinný dom | 113 m²

Hľadáte si bývanie alebo chalupu na mieste, kde budete mať úplný kľud a súkromie? Tento domček

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rastislavice

75,000 € 664 €/m²

člen NARKS