Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

770 inzerátov v ponuke

Rozsiahly pozemok v exkluzívnej lokalite Banská Hodruša – s rekreačným domom a stavbami

Reality Hodruša-Hámre

Lúka, pasienok | 15,740 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť – rozsiahly pozemok s celkovou výmerou 15 740 m², nac

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hodruša-Hámre

270,000 € 17 €/m²

člen NARKS

Slnečná kaskádovitá záhrada s chatkou – Bartošova Lehôtka, Kremnica

Na predaj slnečná a priestranná záhrada s rozlohou 683 m² v tichej a vyhľadávanej záhradkárskej

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bartošova Lehôtka

26,900 € 39 €/m²

člen NARKS

NOVÁ LEPŠIA CENA!!!! Romantický kompaktný okamžite použiteľný domček pod horou Beňuš - Filipovo

Reality Beňuš

Rodinný dom | 110 m²

Ako domáci horehronský predajca ponúkam v zastúpení majiteľov na predaj krásny kompaktný domček

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Beňuš

165,000 € 1500 €/m²

člen NARKS

Priestranný rodinný dom s veľkým potenciálom len 5 km od Nových Zámkov

Reality Bánov

Rodinný dom | 200 m²

Chceli by ste bývať v dome, ktorý vám ponúkne pokoj vidieka, no zároveň budete mať mesto na dos

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bánov

160,000 € 800 €/m²

člen NARKS

Trojizbový rodinný dom vhodný aj na chalupu v kľudnej časti obce Jatov

Reality Jatov

Rodinný dom | 90 m²

Tento rodinný dom v obci Jatov, situovaný v tichej a pokojnej uličke, poskytuje ideálne podmien

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jatov

98,000 € 1089 €/m²

člen NARKS

Štvorizbový rodinný dom na 5árovom pozemku v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj štvorizbový rodinný dom v príjemnej lokalite Nových Zámkov, ideálny pre rodinné bývan

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

205,000 € 1708 €/m²

člen NARKS

Veľkorysý stavebný pozemok v Palárikove – časť Ľudovítov

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 3,456 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA Tento priestranný pozemok o výmere 34,5 árov sa nachádza v pokojnej časti obc

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

99,000 € 29 €/m²

člen NARKS

Rezervované!!! Chalupa Amerikánka určená na rekonštrukciu s veľkým pozemkom Heľpa

Reality Heľpa

Historický objekt | 60 m²

Kúsok „Ameriky“ na Horehroní: Historický murovaný dom v Heľpe Hľadáte nehnuteľnosť s dušou, kto

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Heľpa

30,000 € 500 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM S DUŠOU HOREHRONIA

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | 120 m²

Ako domáci horehronský realitný obchodník ponúkam na predaj predmetnú nehnuteľnosť. Ideálne dvo

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

120,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

Novostavba štvorizbového rodinného domu s garážou v atraktívnej lokalite v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 140 m²

Hľadáte ideálne miesto pre Váš nový domov? Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť bývať v jednej z

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

359,000 € 2321 €/m²

člen NARKS

Priestranný rodinný dom vhodný na viacgeneračné bývanie alebo podnikanie – Cabaj-Čápor, len pár minút od Nitry

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | 400 m²

Hľadáte viacgeneračné bývanie, dom na bývanie spolu s priestorom na podnikanie alebo investíciu

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

253,000 € 633 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný slnečný pozemok so starším domom na polosamote v obci Rastislavice

Reality Rastislavice

Pozemok pre rodinné domy | 3,704 m²

Tento veľkorysý pozemok s rozlohou približne 37 árov, s dĺžkou cca. 85 m a šírkou 43 m, v obci

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Rastislavice

99,999 € 27 €/m²

člen NARKS

Trojizbový rodinný dom na 8 árovom pozemku v okrajovej časti Tvrdošoviec

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 120 m²

Tento trojizbový rodinný dom v obci Tvrdošovce je situovaný v tichej a pokojnej ulici na okrajo

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

105,000 € 875 €/m²

člen NARKS

Vidiecky domček so záhradou, vhodný aj na chalupu v obci Závod, okres Malacky, na predaj

Reality Závod

Rodinný dom | 75 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, ideálny na chalupu alebo pokojné bývani

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Závod

86,000 € 1147 €/m²

člen NARKS

Veľký pozemok s pekným výhľadom Kostolná-Záriečie na predaj

Reality Kostolná-Záriečie

Lúka, pasienok | 2,915 m²

Svahovitý priestranný slnečný pozemok so schválením v územnom pláne na výstavbu jedného rodinné

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kostolná-Záriečie

149,000 € 51 €/m²

člen NARKS

Pozemok v tichej časti obce Trenčianska Teplá na predaj

Reality Trenčianska Teplá

Pozemok pre rodinné domy | 596 m²

Slnečný prevažne rovinatý pozemok v intraviláne ,hneď pri prístupovej obecnej ceste aj s prípoj

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Teplá

33,900 € 57 €/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaný moderný a útulný domček v srdci Papradňanskej doliny

Reality Jasenica

Rodinný dom | 120 m²

Priestranný tehlový zrekonštruovaný útulný domček s moderným vybavením v kľudnej časti podhorsk

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jasenica

199,600 € 1663 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok s výhľadom na Javorníky na predaj

Reality Vydrná

Pozemok pre rodinné domy | 402 m²

Pekný slnečný pozemok na stavbu rekreačnej chaty nad menšou obcou Vydrná na predaj. Parcela lež

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vydrná

17,600 € 44 €/m²

člen NARKS

Historická vilka pod hradom Beckov na predaj

Reality Beckov

Rodinný dom | 220 m²

Zachovalý štýlový historický dom pri parku pod majestátnym hradom Beckov na predaj. Táto nehnut

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Beckov

199,900 € 1044 €/m²

člen NARKS

Vidiecka chalupa v pôvodnom stave na kopaniciach obce Lubina na predaj

Reality Lubina

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Stará viac ako sto ročná chalupa v katastri obce Lubina vzdialenej 10 km od okresného Nového Me

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lubina

29,900 € 299 €/m²

člen NARKS

Zachovalý rodinný dom v tichej časti obce Horné Naštice na predaj.

Reality Horné Naštice

Rodinný dom | 110 m²

Tehlový čiastočne rekonštruovaný priestranný slnečný rodinný dom v menšej obci Horné Naštice vz

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Naštice

94,900 € 863 €/m²

člen NARKS

Prírodný sebestačný dom na veľkom pozemku Stará Turá na predaj

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 140 m²

Slnečný priestranný zdravý netradičný dom postavený výhradne z prírodných materiálov na kopanic

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

349,000 € 2493 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s 20 árovým pozemkom na polosamote pri Šuranoch

Reality Šurany

Rodinný dom | 180 m²

Na predaj ponúkame rodinný dom nachádzajúci sa na polosamote, len 5 km od mesta Šurany. Dom sto

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šurany

175,000 € 972 €/m²

člen NARKS

Cena dohodou!!! Multifunkčná budova so zabehnutou reštauráciou s terasou a obchodom v centre obce Pohorelá

Reality Pohorelá

Rodinný dom | 480 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkam na predaj ako domáci realitný obchodník túto predmetnú

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

10 € 0 €/m²

člen NARKS