Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (770  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

770 inzerátov v ponuke

Rodinný dom s menším pozemkom v Seliciach

Reality Selice

Rodinný dom | 80 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Selice, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 20

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Selice

85,000 € 1063 €/m²

člen NARKS

Rovinatý pozemok o rozlohe 1473m2 so súkromnou prístupovou cestou v obci Hruboňovo

Reality Hruboňovo

Záhrada | 1,473 m²

Slnečný pozemok v obci Hruboňovo v časti Výčapky sa nachádza v tichej lokalite. Má potenciál kľ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hruboňovo

67,000 € 45 €/m²

člen NARKS

Atraktívne domy v centre Kolpách, Banská Štiavnica

Reality Banský Studenec

Rodinný dom | 220 m²

Dnes predávame dva pôvodné kamenné banícke domy umiestnené v centre Banského Studenca na slnečn

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banský Studenec

160,000 € 727 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý pozemok na výstavbu rodinného domu na okraji podunajskej obce Moča

Reality Moča

Záhrada | 2,191 m²

Hľadáte rozľahlý pozemok na realizáciu Vašich snov? Tento vyše 2000 m2 pozemok na okraji poduna

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moča

48,990 € 22 €/m²

člen NARKS

Chata Látky. Znížená cena.

Reality Látky

Rodinný dom | 70 m²

Na predaj chata v rekreačnej oblasti Látky. Chata má chodbu, spoločenskú miestnosť, kuchynku, n

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Látky

70,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý svahovitý pozemok blízko rieky Ipeľ na okraji malebnej dedinky Chľaba

Reality Chľaba

Záhrada | 2,043 m²

Tento priestranný svahovitý pozemok sa nachádza na okraji malebnej dedinky Chľaba, na veľmi kľu

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Chľaba

49,990 € 24 €/m²

člen NARKS

Dvojgeneračný dom pri Teplom Vrchu

Reality Hostišovce

Rodinný dom | 200 m²

Na predaj dvojgeneračný dom v obci Hostišovce. Plus na pozemku je ešte jeden historický dom. Pr

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hostišovce

62,000 € 425 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v obci Železná Breznica

Reality Železná Breznica

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s letnou kuchynkou, hospodárskym humnom a priestranným pozemkom

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Železná Breznica

89,000 € 742 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Pozemk pri vodnej nádrži blízko Banskej Štiavnice

Reality Žibritov

Orná pôda | 1,606 m²

Ponúkame na predaj krásny pozemok hneď vedľa vodnej nádrže pri Žibritove. Pozemok je situovaný

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žibritov

52,000 € 32 €/m²

člen NARKS

Pôvodný štvorizbový dom na rozľahlom pozemku v malebnej obci Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Rodinný dom | 120 m²

Tento pôvodný štvorizbový dom vhodný aj na chalupu sa nachádza v kľudnej časti obce Nová Vieska

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Vieska

53,000 € 500 €/m²

člen NARKS

VIDIECKY POSCHODOVÝ DOM S CHARAKTEROM, V BLÍZKOSTI VÁHU – KOMOČA

Reality Komoča

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame vám na predaj výnimočný poschodový vidiecky dom v obci Komoča, vzdialenej len 9 km od

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komoča

69,990 € 625 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Usadlosť na polosamote s potokom obec Poliná

Reality Polina

Rodinný dom | 60 m²

Exkluzívne na predaj usadlosť na polosamote blízko obce Poliná. Prístup na usadlosť je osobným

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Polina

20,000 € 333 €/m²

člen NARKS

Štýlová chalupa v horskej dedinke Ratkovské Bystré

Reality Ratkovské Bystré

Rodinný dom | 150 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaná štýlová chalupa na kraji horskej obce Ratkovské Bystré. Vch

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ratkovské Bystré

90,000 € 600 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Pekná chalupa v obci Lipovec

Reality Lipovec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj chalupa v obci Lipovec. Chalupa má dve izby, kuchyňu, kúpeľňu, gánok a pivnicu. Na dv

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lipovec

89,000 € 890 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pekný zachovalý rodinný dom na trvalé bývanie alebo chalupu s takmer 33 árovým pozemkom v Rúbani

Reality Rúbaň

Rodinný dom | 110 m²

Predstavte si miesto, kde čas plynie pomalšie, kde sa každý deň prebúdza s vôňou viniča a kde s

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rúbaň

59,990 € 636 €/m²

člen NARKS

Priestranný rodinný dom v peknom pôvodnom stave v kľudnej dedinke Kolta

Reality Kolta

Rodinný dom | 100 m²

Tento priestranný, podpivničený rodinný dom na nachádza v tichom prostredí malebnej obce Kolta.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolta

75,000 € 840 €/m²

člen NARKS

Vidiecky dom na samote s veľkým pozemkom na bývanie, chalupu alebo investíciu neďaleko Kolárova

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 140 m²

Ak snívate o mieste, kde vládne absolútne ticho, pokoj a príroda, táto nehnuteľnosť je splneným

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

230,000 € 1643 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Chalupa v Brehoch pri Novej Bani

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | 63 m²

Ponúkame na predaj chalupu v obci Brehy, v bezprostrednej blízkosti kráľovského mesta Nová Baňa

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

137,000 € 2317 €/m²

člen NARKS

SAMOTA, TICHO, PRÍRODA… A DOM, KTORÝ ČAKÁ NA DRUHÚ ŠANCU

Reality Čalovec

Rodinný dom | 50 m²

Predstav si miesto, kde ráno nepočuješ autá… iba vietor v stromoch, spev vtákov a občas srnku,

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čalovec

25,000 € 500 €/m²

člen NARKS

Ekluzívne - Stavebný pozemok v obci Bystrička, okres Poltár

Reality Ozdín

Pozemok pre rodinné domy | 1,771 m²

Na predaj stavebný pozemok v malej obci Ozdín - Bystrička v okrese Poltár. Je to rovinatý pozem

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ozdín

30,000 € 17 €/m²

člen NARKS

Krásny slnečný pozemok v Novej Bani

Reality Nová Baňa

Lúka, pasienok | 2,963 m²

Ponúkame na predaj krásny veľký pozemok o výmere 2963m2. Pozemok je slnečný, situovaný na juh,

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

29,000 € 10 €/m²

člen NARKS

Kompletne zariadená chatka na brehu Dunaja v podunajskej obci Radvaň nad Dunajom

Reality Radvaň nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

Hľadáte miesto pre ozajstný oddych blízko vody? Táto kompletne zariadená chata ponúka jedinečné

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Radvaň nad Dunajom

220,000 € 2444 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

25Ha čistej prírody s lesom a budovami čaká na svojho nového majiteľa na Cerovských lazoch

Reality Cerovo

Rodinný dom | 356 m²

V lone panenskej prírody na Cerovských lazoch, Vám exkluzívne ponúkame vyše 25Ha rovinatého ter

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Cerovo

280,000 € 1222 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Krásna drevenica v lone Štiavnických vrchov, v obklopení prírody

Reality Kráľovce-Krnišov

Chalupa, rekreačný domček | 75 m²

Hľadáte miesto, kde sa môžete úplne odpojiť od každodenného zhonu a ponoriť sa do ticha prírody

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľovce-Krnišov

28,000 € 333 €/m²

člen NARKS