Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (770  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

770 inzerátov v ponuke

Svahovitý pozemok s krásnym výhľadom na samote blízko prírodnej rezervácie v obci Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Záhrada | 1,604 m²

Pozemok s celovou rozlohou vyše 1600m2 sa nahádza na samote vo vinárskej dedinke Nová Vieska. J

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Vieska

19,990 € 12 €/m²

člen NARKS

Usadlosť v nádhernom prostredí Opavských lazov

Reality Opava

Chalupa, rekreačný domček | 84 m²

Predávajú sa pozemky, stodola, kôlňa a gazdovský dom. Gazdovský dom má 3 miestnosti. Prešiel či

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Opava

300,000 € 3810 €/m²

člen NARKS

Rodinná vila vhodná aj na podnikanie v pohraničnej obci Slovenské Ďarmoty

Reality Slovenské Ďarmoty

Rodinný dom | 247 m²

Hľadáte priestranný rodinný dom (podlahová plocha 247 m2) s takmer úplnou rekonštrukciou s disp

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Slovenské Ďarmoty

250,000 € 1012 €/m²

člen NARKS

Romantické bývanie v meštianskom dome s dušou – Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | 130 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť bývať v starom meštianskom dome s neopakovateľnou atmosférou

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

86,000 € 815 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý pozemok na samote vhodný na stavbu blízko vinárskej dedinky Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Záhrada | 1,677 m²

Pozemok obklopený nerušenou prírodou sa nachádza na polosamote Réva v blízkosti dedinky Nová Vi

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Vieska

19,990 € 12 €/m²

člen NARKS

Znížená cena ! Priestranný rodinný dom v Kolárove – ideálne bývanie aj investícia v jednom

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 260 m²

Ponúkame na predaj veľký a kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v tichej a pokojnej časti mest

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

220,000 € 923 €/m²

člen NARKS

Chata s pekným výhľadom v Utekáči

Reality Utekáč

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Na predaj chata s pekným výhľadom v Utekáči. Chata má na prízemí obývačku, kuchyňu, kúpeľňu a t

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Utekáč

90,000 € 1500 €/m²

člen NARKS

Hľadám dom v Medzilaborciach a okolí

Reality Medzilaborce

Rodinný dom | 0 m²

Hľadám dom, chalupu alebo pozemok v okrese Medzilaborce. Môže byť v akomkoľvek stave. Ak ste vl

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Medzilaborce

Cena dohodou

člen NARKS

Rodinný dom s dušou, pre mladú rodinu, v tichej lokalite Pastoviec

Reality Pastovce

Rodinný dom | 121 m²

Hľadáte pokojné bývanie s možnosťami na aktívny aj pasívny oddych? Dom sa nachádza v tichej uli

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pastovce

88,000 € 727 €/m²

člen NARKS

Priestranná budova blízko Dunaja vo vinárskej dedinke Moča

Reality Moča

Objekt pre obchod | 300 m²

Priestranný 300m2 objekt sa nachádza v kľudnej uličke len pár metrov od rieky Dunaj vo vinárske

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Moča

69,990 € 233 €/m²

člen NARKS

Gazdovský dom s dvomi prístupmi na 1310 m2 pozemku v Čate

Reality Čata

Rodinný dom | 150 m²

Na brehu rieky Hron, v obci Čata, Vám ponúkame na predaj priestranný gazdovský dom, s rozsiahly

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čata

73,000 € 487 €/m²

člen NARKS

Chata na Domaši - časť Dobrá - top výhľad, super lokalita, bez ďalších investícií

Reality Kvakovce

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Ponúkame na predaj modernú rekreačnú chatu vo vyhľadávanej lokalite Domaša – časť Dobrá, ktorá

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kvakovce

149,000 € 2483 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj les - lesný pozemok 6,75 ha - Osadné

Reality Osadné

Lesná pôda | 67,503 m²

Predstavujeme jedinečnú príležitosť vlastniť lesný pozemok (výlučné vlastníctvo 1/1) s luxusnou

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Osadné

115,000 € 2 €/m²

člen NARKS

Poschodová chatka s pivnicou a krásnym výhľadom pri Hrone neďaleko termálneho kúpaliska Vadaš v obci Kamenica nad Hronom

Reality Kamenica nad Hronom

Chata, drevenica, zrub | 40 m²

Táto čiastočne zrekonštruovaná chatka sa nachádza na vrchu svahovitého pozemku s celkovou rozlo

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kamenica nad Hronom

29,990 € 750 €/m²

člen NARKS

Chalupa v objatí Štiavnických vrchov

Reality Počúvadlo

Chalupa, rekreačný domček | 126 m²

V tichej dedinke pri jazere Počúvadlo, ponúkame na predaj nádhernú chalupu. Chalupa prešla čias

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Počúvadlo

160,000 € 1310 €/m²

člen NARKS

Chata, na ktorej zabudneš, že týždeň začína pondelkom! Fedorkin Jarok, Levoča

Reality Levoča

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Máš už po krk mestského života, hlučných susedov a šéfa, čo vyžaduje workoholika? Chcelo by to

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levoča

127,900 € 1279 €/m²

člen NARKS

Pozemok v poddunajskej vinárskej dedinke Moča

Reality Moča

Záhrada | 700 m²

Pozemok leží v kľudnej časti vinárskej dedinky Moča, len 100 m od centra a 500 m od Dunaja. Je

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moča

20,000 € 29 €/m²

člen NARKS

Pozemok s pôvodným domom, Vyšný Slavkov

Reality Vyšný Slavkov

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Na predaj je tento pozemok so starým domom na okraji malebnej obce Vyšný Slavkov. Pozemok je po

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšný Slavkov

49,900 € 927 €/m²

člen NARKS

Útulný dom na bývanie alebo chalupu bez susedov a veľkým pozemkom

Reality Volica

Rodinný dom | 105 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj útulný rodinný dom v obci Volica, okres Medzilaborce, vhodný na t

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Volica

60,000 € 571 €/m²

člen NARKS

Chalupa na skok od Prešova, Hermanovce

Reality Hermanovce

Chalupa, rekreačný domček | 140 m²

Pôvodný kamenný dom situovaný na priestrannom pozemku v samotnom centre obce Hermanovce. Už na

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hermanovce

69,000 € 493 €/m²

člen NARKS

Lesné pozemky v obci Hrušov

Reality Hrušov

Lesná pôda | 28,386 m²

Na predaj 2 lesné pozemky za zaujímavú cenu a na lukratívnom mieste. K jednému pozemku vedie as

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrušov

70,000 € 2 €/m²

člen NARKS

Kompletne zrekonštruovaná chatka neďaleko termálneho kúpaliska Vadaš v obci Kamenica nad Hronom

Reality Kamenica nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | 25 m²

Táto kompletne zrekonštruovaná chatka stojí na pozemku s celkovou rozlohou vyše 400m2. Nachádza

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kamenica nad Hronom

29,900 € 1196 €/m²

člen NARKS

Útulný rodinný dom s krásnou záhradou v tichej súkromnej ulici v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 85 m²

Hľadáte domček v tichom prostredí blízkosti mesta a zároveň ďaleko od ruchu? Domček je vzdialen

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

194,000 € 2353 €/m²

člen NARKS

Dvojpodlažná chatka s do kopca vytesanou pivnicou v chatovej oblasti Šahy

Reality Šahy

Chalupa, rekreačný domček | 96 m²

Prízemie - posedenie, kuchynka, krb, pivnica. Poschodie - obytná časť, balkón, kúpeľňa so splac

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šahy

43,000 € 417 €/m²

člen NARKS