Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (770  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

770 inzerátov v ponuke

EXKLUZÍVNE STAVEBNÉ POZEMKY V NOVÝCH ZÁMKOCH – NOVÁ LUKRATÍVNA ŠTVRŤ

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 737 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť bývať v novej, prestížnej lokalite v Nových Zámkoch. V

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

153,663 € 208 €/m²

člen NARKS

Útulný rodinný dom s krásnou záhradou v tichej súkromnej ulici v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 85 m²

Hľadáte domček v tichom prostredí blízkosti mesta a zároveň ďaleko od ruchu? Domček je vzdialen

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

194,000 € 2353 €/m²

člen NARKS

Dvojpodlažná chatka s do kopca vytesanou pivnicou v chatovej oblasti Šahy

Reality Šahy

Chalupa, rekreačný domček | 96 m²

Prízemie - posedenie, kuchynka, krb, pivnica. Poschodie - obytná časť, balkón, kúpeľňa so splac

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šahy

43,000 € 417 €/m²

člen NARKS

Dom s potenciálom na pokojné bývanie aj víkendovú chalupu – Dvory nad Žitavou (len 8 km od Nové Zámky)

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 120 m²

Hľadáte dom, ktorý má pevné základy, príjemnú atmosféru a zároveň obrovský potenciál do budúcno

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

79,990 € 667 €/m²

člen NARKS

INVESTIČNÝ POZEMOK 2241 m² PRI VÁHU S UPI – MOŽNOSŤ AŽ 4 PARCIEL

Reality Komoča

Záhrada | 2,241 m²

Hľadáte pozemok, ktorý má jasne definované využitie, silný investičný potenciál a výbornú lokal

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Komoča

79,990 € 36 €/m²

člen NARKS

Rovinatý pozemok v Smilne - 8árov

Reality Smilno

Lúka, pasienok | 788 m²

Pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce Smilno pri hlavnej ceste. Pri ceste má 14 metrov a

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Smilno

39,000 € 49 €/m²

člen NARKS

Skvelá investičná príležitosť neďaleko kúpaliska v Podhájskej

Reality Podhájska

Objekt pre obchod | 50 m²

Šesť čarovných chatiek v jednom spoločnom rekreačnom rezorte v príjemnom prostredí sa nachádza

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Podhájska

830,000 € 16600 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

5-izbová murovaná chata na vlastnom pozemku v borovicovom lese Borský Svätý Jur - Tomky na Záhorí na predaj

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | 80 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj dvojposchodovú rekreačnú chatu, v obci Borský Svä

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

125,000 € 1563 €/m²

člen NARKS

Malá chalúpka na okraji polosamoty s 40 á pozemkom v obci Borský Mikuláš na predaj, len u nás

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | 75 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame menšiu chalupu, na pozemku s výmerou takmer 4.000 m2, na po

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Dom so záhradou pri Giraltovciach - Valkovce

Reality Valkovce

Rodinný dom | 100 m²

V rodinnom dome prebehla pred pár rokmi čiastočná rekonštrukcia. Vymenená bola strešná krytina,

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Valkovce

82,000 € 820 €/m²

člen NARKS

Záhrada pri Holíči na predaj

Reality Holíč

Pozemok pre rodinné domy | 410 m²

Oplotený pozemok nepravidelného tvaru na predaj. Nachádza sa v blízkosti potoka a lesa. Pozemok

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Holíč

27,000 € 66 €/m²

člen NARKS

Rekreačný pozemok pri lese s krásnym výhľadom nad obcou Záriečie

Reality Záriečie

Orná pôda | 2,222 m²

Rekreačný pozemok pri lese s krásnym výhľadom nad obcou Záriečie. Nádherné ničím nerušené miest

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Záriečie

33,990 € 15 €/m²

člen NARKS

Priestranný pozemok v Hurbanove – pokojné miesto s výbornou dostupnosťou!

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | 754 m²

Hľadáte miesto pre váš budúci domov v tichej lokalite, kde vás ráno zobudí spev vtákov, a nie r

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

62,000 € 82 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok pod lesom s pekným výhľadom na Lúky a Lazy pod Makytou

Reality Lúky

Lúka, pasienok | 1,000 m²

Stavebný pozemok pod lesom s pekným výhľadom na Lúky a Lazy pod Makytou. Svojou rozlohou cca 10

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lúky

59,000 € 59 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok pod lesom končiaci potôčikom v krásnom prírodnom prostredí Belušských Slatín

Reality Beluša

Rekreačný pozemok | 1,203 m²

Stavebný pozemok pod lesom končiaci potôčikom v krásnom prírodnom prostredí. Pozemok o rozlohe

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beluša

129,000 € 107 €/m²

člen NARKS

Pozemok na okraji obce Varadka - 6árov

Reality Varadka

Orná pôda | 600 m²

Mierne svahovitý pozemok sa nachádza na okraji obce Varadka pri Bardejove. Pozemok má výmeru 6

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Varadka

12,600 € 21 €/m²

člen NARKS

Pozemok na okraji Stropkova- 18á rovina

Reality Šandal

Orná pôda | 1,830 m²

Pekný, rovinatý pozemok sa nachádza na okraji Stropkova v extraviláne obce Šandal. V dosahu je

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šandal

37,000 € 20 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok v intraviláne, Ľubietová

Reality Ľubietová

Lúka, pasienok | 5,040 m²

Tento výnimočný slnečný pozemok sa nachádza v intraviláne historickej obce Ľubietová priamo pod

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ľubietová

239,000 € 47 €/m²

člen NARKS

Záhradka, kde sa rodí úroda aj zážitky – Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Záhrada | 342 m²

Bývaš v byte, no túžiš si vlastnoručne vypestovať rajčiny, ktoré nevideli supermarket? Alebo le

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

17,500 € 51 €/m²

člen NARKS

Útulná trojizbová chalupa v Starých Horách – ideálna pre turistov a lyžiarov

Reality Staré Hory

Rodinný dom | 120 m²

Predstavte si miesto, kam prídete po práci a namiesto ruchu mesta počujete len ticho hôr a šum

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Staré Hory

125,000 € 1042 €/m²

člen NARKS

Chata uprostred hôr, Turecká, Banská Bystrica

Reality Turecká

Rodinný dom | 80 m²

​Hľadáte únik z tempa mesta? Táto rekreačná chata (80 m²) priame vo Veľkej Fatre v Tureckej je

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Turecká

139,000 € 1738 €/m²

člen NARKS

Jedinečný pozemok s dvoma chatami pri lese , Stupava, okres Malacky

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | 72 m²

Hľadáte miesto, kde by ste mohli tráviť víkendy s rodinou či priateľmi, prípadne pokojné zázemi

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

208,000 € 3028 €/m²

člen NARKS

Moderná chata na brehu jazera- rybolov, relax a pohodlie, Jakubov, okres Malacky

Reality Jakubov

Chalupa, rekreačný domček | 45 m²

Predstavte si, že sa ráno zobudíte s výhľadom na hladinu jazera, pripravíte si kávu na terase,

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jakubov

126,000 € 2844 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne miesto na Rudave – chata priamo pri vode, Malé Leváre

Reality Malé Leváre

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Len výnimočne sa objaví možnosť vlastniť chatu priamo na brehu jazera v jednej z najobľúbenejší

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malé Leváre

186,000 € 3100 €/m²

člen NARKS