Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (770  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

770 inzerátov v ponuke

Priestranný pozemok o výmere 1666 m2 vo vinohradníckej oblasti v obci Michal nad Žitavou

Reality Michal nad Žitavou

Záhrada | 1,666 m²

Tento priestranný pozemok sa nachádza na vinohrade nad obcou Michal nad Žitavou. Skladá sa z dv

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Michal nad Žitavou

29,990 € 18 €/m²

člen NARKS

Rozostavaná stavba domu s dokončeným interiérom . Nehnuteľnosť vhodná na rekreačné využitie

Reality Konská

Rodinný dom | 80 m²

Jedná sa o novostavbu 3 izbového domu s potenciálom v obci Konská. Základy na túto stavbu boli

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Konská

130,000 € 1625 €/m²

člen NARKS

Budova bývalej školy neďaleko jazera pri obci Úhorná

Reality Smolník

Rodinný dom | 350 m²

Budova bývalej školy, ktorá je vhodná na podnikateľské využitie v cestovnom ruchu sa nachádza v

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Smolník

88,000 € 251 €/m²

člen NARKS

Chata v lese a na vlastnom pozemku, blízko do mesta Martin a Vrútky

Reality Vrútky

Rodinný dom | 110 m²

Chata v krásnej prírode Malej Fatry v časti Piatrová z ktorej je iba na skok do Vrútok či Marti

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vrútky

129,900 € 1181 €/m²

člen NARKS

Chalupa po rekonštrukcii na okraji dediny

Reality Komjatná

Rodinný dom | 60 m²

Na predaj štýlová, zrekonštruovaná chalupa v podhorskej osade Studničná (obec Komjatná). Nehnut

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komjatná

170,000 € 2833 €/m²

člen NARKS

Rodinný 3-izbový dom v obci Beladice s krásnym 16a pozemkom

Reality Beladice

Rodinný dom | 110 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, dom sa nachádza v obci Bel

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Beladice

214,000 € 1945 €/m²

člen NARKS

Veľká chata v Západných Tatrách nad Obcou Jakubovany

Reality Jakubovany

Chalupa, rekreačný domček | 360 m²

Veľká chata na slnečných lúkach ktoré sú súčasťou Západných Tatier. Na chatu sa dostanete cez o

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jakubovany

Cena dohodou

člen NARKS

Pozemok, alebo starší dom v pôvodnom stave na kúpu

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta pozemok (800-1000m2) v blízkom okolí mesta Liptovský Mikuláš. P

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Priestranný dom s potenciálom v objatí krásnej prírody v obci Hnilec

Reality Hnilec

Rodinný dom | 300 m²

V krásnom, tichom prostredí Slovenského rudohoria, v údolí rieky Hnilec, v obci Hnilec sa nachá

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hnilec

65,000 € 217 €/m²

člen NARKS

Dvojgeneračný dom v príjemnej dedinke blízko Detvy

Reality Horný Tisovník

Rodinný dom | 145 m²

Väčší rodinný dom v príjemnom prostredí pri potoku a pod lesom. Dom leží v obci Horný Tisovník

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horný Tisovník

115,000 € 786 €/m²

člen NARKS

Funkčná chatka s altánkom v príjemnom prostredí Hriňovej

Reality Hriňová

Chalupa, rekreačný domček | 54 m²

Predstavte si miesto, kde sa ranná hmla lenivo prevaľuje cez hriňovské lazy a jediným vaším plá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hriňová

54,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

Slnečný rovinatý pozemok so šírkou, aká sa dnes nevidí

Reality Tomášovce

Pozemok pre rodinné domy | 2,892 m²

Hľadáte miesto, kde si môžete postaviť dom presne podľa svojich predstáv? Alebo zvažujete inves

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Tomášovce

129,000 € 45 €/m²

člen NARKS

Kúpa domu v Hornom Tisovníku

Reality Stará Huta

Rodinný dom | 0 m²

Hľadám pre klientov zachovalý dom na chalupu na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Ak ste vla

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Stará Huta

Cena dohodou

člen NARKS

Chalupa s väčším pozemkom v krásnom prostredí budinských lazov

Reality Budiná

Rodinný dom | 250 m²

Objavte kúzlo dvoch kamenných domov bývalej usadlosti v srdci Javoria, kde sa tradícia snúbi s

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Budiná

215,000 € 840 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pokoj vidieka, priestor a príroda na dosah – dom pre život aj oddych

Reality Suché Brezovo

Chalupa, rekreačný domček | 140 m²

Pokojné bývanie alebo chalupu v rázovitom vidieckom prostredí, kde máte prírodu doslova na dosa

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Suché Brezovo

160,000 € 1143 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Objavte svoj nový domov v Málinci

Reality Málinec

Rodinný dom | 250 m²

Miesto kde sa spája komfort priestranného bývania s pokojom vidieka. Tento dvojposchodový rodin

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Málinec

147,000 € 588 €/m²

člen NARKS

CENA DOHODOU - Pokojné bývanie v obci neďaleko vodnej nádrže Ružiná a historického hradu Divín.

Reality Divín

Rodinný dom | 80 m²

rodinný dom s potenciálom, ideálny pre tých, ktorí si chcú vytvoriť bývanie podľa vlastných pre

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Divín

Cena dohodou

člen NARKS

Objekt po pokročilej rekonštrukcii – ideálny na podnikanie aj rekreáciu

Reality Rapovce

Chalupa, rekreačný domček | 85 m²

Budova bývalého obchodu v obci Rapovce – len pár krokov od termálneho kúpaliska Novolandia. Rek

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rapovce

75,000 € 882 €/m²

člen NARKS

Záhradná chatka na udržiavanom pozemku na okraji kúpeľného mesta Štúrovo pri sútoku rieky Dunaj a Hron

Reality Štúrovo

Chalupa, rekreačný domček | 20 m²

Hľadáte možnosť víkendového oddychu v podobe rekreačnej chaty blízko mesta Štúrovo? Obľubujete

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štúrovo

35,000 € 2000 €/m²

člen NARKS

VÝRAZNE znížená cena!Hospodárska usadlosť na samote so 16 hektármi pozemku na Krupinskej planine

Reality Lackov

Rodinný dom | 80 m²

Hospodárska usadlosť s o 16 hektármi pozemku nájdete v juhovýchodnej časti Krupinskej planiny.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lackov

215,000 € 3125 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NOVINKA v predpredaji! Výstavba domu /chalupy na kľúč v krásnej Detvianskej Hute

Reality Detvianska Huta

Chalupa, rekreačný domček | 144 m²

Predstavujeme vám projekt výstavby rodinného domu prípadne chalupy v malebnej Detvianskej Hute

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Detvianska Huta

189,000 € 1313 €/m²

člen NARKS

Poschodová chatka s pivnicou na okraji viničného vŕšku obce Belá

Reality Belá

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Dvojposchodová chata s vínnou pivnicou sa nachádza na okraji viničného vŕška malebnej obci Belá

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Belá

24,990 € 500 €/m²

člen NARKS

KÚSOK RAJA NA KYSUCIACH: Dve autentické chalupy na Zákopčí

Reality Zákopčie

Chata, drevenica, zrub | 170 m²

V malebnej osade v obci Zákopčie na Kysuciach ponúkame na predaj dve tradičné vidiecke chalupy

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zákopčie

69,899 € 411 €/m²

člen NARKS

Priestranný pozemok na stavbu domu či chalupy Hriňová

Reality Hriňová

Lúka, pasienok | 3,499 m²

Ponúkame na predaj pozemok v extraviláne mesta Hriňová, časť Riečka, ideálny na stavbu rodinnéh

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

95,000 € 27 €/m²

člen NARKS