Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (773  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

773 inzerátov v ponuke

Malebná drevenica s dušou v Havaji

Reality Havaj

Rodinný dom | 55 m²

Táto starostlivo udržiavaná drevenica z roku 1943 sa nachádza v pokojnej lokalite s dobrou dost

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Havaj

53,900 € 1053 €/m²

člen NARKS

Chata v rekr. oblasti Domaša - Valkov

Reality Bžany

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Chata z 80-tých rokov bola postavená na takmer 2 árovom pozemku. Na spodnom podlaží sa nachádza

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bžany

98,700 € 1974 €/m²

člen NARKS

Dom na slnečnom juhu Slovenska s veľkým pozemkom len 10 minút od termálneho kúpaliska Podhájska

Reality Čechy

Rodinný dom | 140 m²

Sú domy, ktoré sú nové. A potom sú domy, ktoré majú charakter, históriu a atmosféru, ktorú novo

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čechy

160,000 € 1143 €/m²

člen NARKS

Lesný pozemok 37 000 m2 - 3,7 ha v obci Borský Mikuláš, 60 km od BA na predaj

Reality Borský Mikuláš

Lesná pôda | 37,000 m²

Ponúkame Vám na predaj udržiavaný lesný pozemok v krásnom regióne Záhorie, v katastri obce Bors

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Borský Mikuláš

270,000 € 7 €/m²

člen NARKS

Pozemok v Smilne na bočnej ceste - 12árov

Reality Smilno

Orná pôda | 1,199 m²

Rovinatý pozemok sa nachádza na okraji obce v intraviláne. Prístup je po spevnenej obecnej cest

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Smilno

41,000 € 34 €/m²

člen NARKS

Lyžiarske stredisko Skiland Stará Myjava, okr. Myjava na predaj

Reality Stará Myjava

Objekt pre obchod | 1 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame zabehnuté lyžiarske stredisko Skiland Stará Myjava, ktoré l

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Stará Myjava

299,000 € 299000 €/m²

člen NARKS

Murovaný dom v peknom prostredí- Malá Poľana

Reality Malá Poľana

Rodinný dom | 90 m²

Murovaný rodinný dom obklopený zeleňou sa nachádza v tichej a príjemnej lokalite na okraji obce

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malá Poľana

58,000 € 644 €/m²

člen NARKS

Pozemok nad Myjavou, s pekným výhľadom, 40 árov na predaj, len u nás

Reality Myjava

Lúka, pasienok | 3,960 m²

Pozemok s výmerou 3 960 m2, s pekným výhľadom na mesto Myjava, na predaj, exkluzívne len u nás.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

22,000 € 6 €/m²

člen NARKS

Dom v štýle moderného industriálneho loftu, Banská Bystrica (Sásová)

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 240 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vyčnieva z davu a ponúka širokú škálu monetizácie? Tento unikátny o

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

147,000 € 613 €/m²

člen NARKS

Investičná Príležitosť s Panoramatickým Výhľadom na Donovaloch

Reality Donovaly

Rodinný dom | 120 m²

Dom sa nachádza na Donovaloch, v srdci lyžiarskeho strediska, s jedinečným celoročným potenciál

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Donovaly

349,000 € 2908 €/m²

člen NARKS

Pozemok pri potoku v lese, Nízke Tatry

Reality Banská Bystrica

Lúka, pasienok | 820 m²

Pozemok sa nachádza pod cestou medzi obcami Valaská a Bystrá pri potoku v lese. V blízkosti je

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

25,000 € 30 €/m²

člen NARKS

Útulne zrekonštruovaný dom na krásnom slnečnom pozemku s vinicou v obci Podhájska

Reality Podhájska

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Tento poschodový viničný dom so suterénom sa nachádza na vinohrade v katastri obce Podhájska -

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhájska

299,000 € 3738 €/m²

člen NARKS

Veľkolepý vyše 1,1 Ha pozemku s krásnym výhľadom za malebnou obcou Radava

Reality Radava

Orná pôda | 11,510 m²

Radava je malebná slovenská dolniacka obec ležiaca na pohľadnom západnom úbočí Hronskej pahorka

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Radava

180,000 € 16 €/m²

člen NARKS

Váš rodinný apartmán na Donovaloch: Luxus a zážitky priamo pod oknami

Reality Donovaly

3 izbový byt | 80 m²

Doprajte svojej rodine prestížny 3-izbový apartmán v ikonickom komplexe Residence. Tento priest

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

240,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

Veľký pozemok pri potoku aj s časťou lesa, Ľubietová

Reality Ľubietová

Lúka, pasienok | 6,837 m²

Pozemok v rekreačnej oblasti v Ľubietovej sa nachádza priamo pod lesom s prístupom po obecnej a

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ľubietová

54,000 € 8 €/m²

člen NARKS

Záhrada s chatkou v Lamači – Bratislava, Zlatá hora

Reality Bratislava-Lamač

Chalupa, rekreačný domček | 14 m²

Ponúkame na predaj záhradu v osobnom vlastníctve v záhradkárskej oblasti Zlatá hora v Bratislav

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Lamač

95,000 € 6786 €/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaný moderný a útulný domček v srdci Papradňanskej doliny

Reality Jasenica

Rodinný dom | 120 m²

Priestranný tehlový zrekonštruovaný útulný domček s moderným vybavením v kľudnej časti podhorsk

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jasenica

199,600 € 1663 €/m²

člen NARKS

Veľký pozemok s pekným výhľadom Kostolná-Záriečie na predaj

Reality Kostolná-Záriečie

Lúka, pasienok | 2,915 m²

Svahovitý priestranný slnečný pozemok so schválením v územnom pláne na výstavbu jedného rodinné

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kostolná-Záriečie

149,000 € 51 €/m²

člen NARKS

Pozemok v tichej časti obce Trenčianska Teplá na predaj

Reality Trenčianska Teplá

Pozemok pre rodinné domy | 596 m²

Slnečný prevažne rovinatý pozemok v intraviláne ,hneď pri prístupovej obecnej ceste aj s prípoj

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Teplá

33,900 € 57 €/m²

člen NARKS

Prírodný sebestačný dom na veľkom pozemku Stará Turá na predaj

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 140 m²

Slnečný priestranný zdravý netradičný dom postavený výhradne z prírodných materiálov na kopanic

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

349,000 € 2493 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok s výhľadom na Javorníky na predaj

Reality Vydrná

Pozemok pre rodinné domy | 402 m²

Pekný slnečný pozemok na stavbu rekreačnej chaty nad menšou obcou Vydrná na predaj. Parcela lež

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vydrná

17,600 € 44 €/m²

člen NARKS

Historická vilka pod hradom Beckov na predaj

Reality Beckov

Rodinný dom | 220 m²

Zachovalý štýlový historický dom pri parku pod majestátnym hradom Beckov na predaj. Táto nehnut

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Beckov

199,900 € 1044 €/m²

člen NARKS

Vidiecka chalupa v pôvodnom stave na kopaniciach obce Lubina na predaj

Reality Lubina

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Stará viac ako sto ročná chalupa v katastri obce Lubina vzdialenej 10 km od okresného Nového Me

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lubina

29,900 € 299 €/m²

člen NARKS

Zachovalý rodinný dom v tichej časti obce Horné Naštice na predaj.

Reality Horné Naštice

Rodinný dom | 110 m²

Tehlový čiastočne rekonštruovaný priestranný slnečný rodinný dom v menšej obci Horné Naštice vz

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Naštice

94,900 € 863 €/m²

člen NARKS