773 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 170 m²
Uniknite do ticha Sliackej Podpoľany, kde vás ráno budí šum lesa a spev vtákov. Ponúkame vám vý
115,000 € 676 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
V ponuke priestranný dom v okrajovej časti Hriňovej. Leží na v kopci, na parcele o celkovej vým
230,000 € 1278 €/m²
Orná pôda | 1,536 m²
Hľadáte miesto, kde budete mať svätý pokoj, no zároveň skočíte do mesta za pár minút? Tento rov
59,990 € 39 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Tento rodinný dom v pokojnej obci Kotmanová ponúka ideálnu kombináciu už zrealizovanej rekonštr
90,000 € 900 €/m²
Rodinný dom | 105 m²
Na predaj pozemok s výmerou približne 600 m2 v historickom srdci obce Halič. Na pozemku stojí s
95,000 € 905 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 117 m²
Krásna drevenica vo výbornom stave sa nachádza v chatovej oblasti na okraji Turzovky. V jej oko
60,000 € 513 €/m²
Objekt pre obchod | 350 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoje podnikanie s vynikajúcou polohou a širokými možnosťami rozvoja
53,500 € 153 €/m²
Rodinný dom | 173 m²
Priestranný, 346m2, dvojpodlažný rodinný dom, tesne pred dokončením, na 800m2 rovinatom pozemku
260,000 € 1503 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Pôvodný trojizbový rodinný dom sa nachádza v kľudnej časti vinárskej dedinky Gbelce. Stojí na m
79,990 € 800 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Hľadáte únik z ruchu mesta, no nechcete sa vzdať jeho blízkosti? Tento útulný domček na rozľahl
95,000 € 1667 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 200 m²
Nehnuteľnosť si okrem strechy vyžaduje úplnú rekonštrukciu. Nachádzajú sa v nej 2 izby, kuchyňa
38,500 € 240 €/m²
Rodinný dom | 29 m²
V záhradkárskej lokalite Staré Levice predávame viničný domček so záhradou v pôvodnom stave o v
29,000 € 1000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,844 m²
Ponúkame na predaj viacero krásnych, rovinatých pozemkov v obľúbenom kúpeľnom meste Nesvady, ib
44,000 € 15 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Hľadáte dom, ktorý ponúka dostatok priestoru pre rodinu, možnosť úprav podľa vlastných predstáv
132,000 € 660 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Na predaj starší rodinný dom vo Veľkom Ostrove, len 10 km od Kolárova, v tichej lokalite s mini
60,000 € 667 €/m²
Historický objekt | 987 m²
Tento jedinečný Barokový kaštieľ zo 17. storočia sa nachádza v malebnej obci Trávnica. Je posta
1,500,000 € 1520 €/m²
Rodinný dom | 173 m²
Hľadáte pokojné bývanie s dostatkom priestoru pre seba a svoju rodinu? Tu ste našli krásny, pri
87,500 € 506 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 72 m²
V nádhernom prostredí, v objatí prírody, sa nachádza priestranný gazdovský dom. Ideálny na chal
95,000 € 1319 €/m²
Rekreačný pozemok | 621 m²
Tento pozemok vo výmere 621 m2 sa nachádza v kľudnej časti obce Dulovce. Nachádza sa v kľudnej
18,000 € 29 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Tolstého, nachádzajúcej sa v bl
39,900 € 554 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
V tichej okrajovej časti malebnej obce, len 8 km (cca 10 minút autom) od historického mesta Ban
140,000 € 1167 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Dom vhodný na chalupu, ale aj trvalé bývanie na Slovensko - poľskom pohraničí, v malej dedinke
49,900 € 499 €/m²
Rodinný dom | 20 m²
Predávame pre náročných klientov tento jedinečný 24 ároví pozemok na prekrásnom mieste nad dedi
58,000 € 3750 €/m²
Lúka, pasienok | 1,070 m²
Ponúkame na predaj svahovitý pozemok v rekreačnej oblasti - cca 400 m od Ski centra v Litmanove
39,000 € 36 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.