Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (773  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

773 inzerátov v ponuke

NOVÁ CENA - Exkluzívne - Slnečný dom pri potoku s veľkým pozemkom – ideálny na bývanie aj chalupárčenie

Reality Kotmanová

Rodinný dom | 100 m²

Tento rodinný dom v pokojnej obci Kotmanová ponúka ideálnu kombináciu už zrealizovanej rekonštr

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kotmanová

90,000 € 900 €/m²

člen NARKS

NOVÁ NIŽŠIA CENA!Útulná chalupa v romantickom prostredí lazov pri Divíne

Reality Divín

Rodinný dom | 45 m²

Len u nás ponúkame útulnú chalupu uprostred krásnej prírody Divínskych lazov. Vedie k nej miest

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Divín

75,000 € 1667 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Dve chalupy v srdci Sliackej Podpoľany: Váš súkromný raj s potenciálom na prenájom

Reality Stará Huta

Rodinný dom | 170 m²

Uniknite do ticha Sliackej Podpoľany, kde vás ráno budí šum lesa a spev vtákov. Ponúkame vám vý

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stará Huta

115,000 € 676 €/m²

člen NARKS

Rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu alebo na rekreačné účely na okraji mesta Štúrovo

Reality Štúrovo

Orná pôda | 1,536 m²

Hľadáte miesto, kde budete mať svätý pokoj, no zároveň skočíte do mesta za pár minút? Tento rov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štúrovo

59,990 € 39 €/m²

člen NARKS

Pozemok so starým domom v srdci Haliče

Reality Halič

Rodinný dom | 105 m²

Na predaj pozemok s výmerou približne 600 m2 v historickom srdci obce Halič. Na pozemku stojí s

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Halič

95,000 € 905 €/m²

člen NARKS

Zachovalá drevenica uprostred prírody, na okraji Turzovky

Reality Turzovka

Chalupa, rekreačný domček | 117 m²

Krásna drevenica vo výbornom stave sa nachádza v chatovej oblasti na okraji Turzovky. V jej oko

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Turzovka

60,000 € 513 €/m²

člen NARKS

SKVELÁ CENA ! Exkluzívne - Dom/ chalupa na samote v objatí krásnej prírody budínskych lazov

Reality Budiná

Rodinný dom | 75 m²

Túžite po mieste, kde čas plynie pomalšie, ticho lesa objíma každý váš deň a všetky starosti zo

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Budiná

119,900 € 1945 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Podkrovná chata v objatí lesa

Reality Vígľašská Huta-Kalinka

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

Hľadáte únik od každodenných starostí, ticho a blízkosť prírody? Táto ponuka je potom ako stvor

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vígľašská Huta-Kalinka

159,999 € 1778 €/m²

člen NARKS

Pozemok s pôvodným domom na výstavbu rodinného domu v podunajskej obci Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 1,499 m²

Hľadáte pozemok s inžinierskymi sieťami na výstavbu domu v blízkosti Dunaja? Tento takmer 1500

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kravany nad Dunajom

59,990 € 40 €/m²

člen NARKS

Váš nový domov s dušou gazdovstva: Pokoj, súkromie a vlastná záhrada pri Detve

Reality Detva

Rodinný dom | 170 m²

Hľadáte miesto, kde vaša rodina nájde skutočný domov, pokoj a priestor na vlastné hospodárenie?

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Detva

189,900 € 1117 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - exkluzívne - Vybudujte si domov podľa vlastných predstáv

Reality Divín

Rodinný dom | 140 m²

Zabudnite na nudné novostavby. V Divíne na vás čaká príležitosť vytvoriť si domov s dušou, pres

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Divín

79,000 € 564 €/m²

člen NARKS

Pozemok so starým domom a inžinierskymi sieťami v obci Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 777 m²

Hľadáte pozemok s inžinierskymi sieťami na výstavbu domu alebo rekreačnej chaty neďaleko Dunaja

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kravany nad Dunajom

38,990 € 50 €/m²

člen NARKS

Krásna chalupa v srdci malebnej dedinky Baďan, Banská Štiavnica.

Reality Baďan

Rodinný dom | 100 m²

Exkluzívne Vám ponúkame veľkú chalupu v dobrom stave v pokojnej roľníckej obci Baďan, len 30 mi

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Baďan

75,000 € 750 €/m²

člen NARKS

Kúpa chalupy samota polosamota Klenovec

Reality Klenovec

Vidiecky dom | 0 m²

Hľadám pre klientov dom na chalupu na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Prípadne pozemok na

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Klenovec

Cena dohodou

člen NARKS

NOVÁ CENA ! Rozsiahla vidiecka usadlosť s 9,5 hektármi na polosamote pri Senohrade

Reality Senohrad

Rodinný dom | 110 m²

Výnimočnú príležitosť pre tých, ktorí snívajú o vlastnom ranči, gazdovstve či agroturistike. Je

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senohrad

249,000 € 2173 €/m²

člen NARKS

Útulná drevenička blízko lyžiarskeho vleku Kokava-Línia. Super cena

Reality Kokava nad Rimavicou

Rodinný dom | 70 m²

Na predaj útulná drevenička v rekreačnej oblasti Kokava-Línia. Drevenička má na prízemí kuchyňu

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

69,000 € 929 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Usadlosť na polosamote s 1,9ha pozemkom Lukovištia

Reality Lukovištia

Rodinný dom | 150 m²

Na predaj novostavba domu na kraji dediny obce Lukovištia. Dom bol postavený v roku 2013. Je be

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lukovištia

330,000 € 2200 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový rodinný dom s garážou v centre obce Jakubov , okres Malacky, na predaj

Reality Jakubov

Rodinný dom | 90 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, situovaný v centre obce Ja

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jakubov

106,000 € 1278 €/m²

člen NARKS

Pozemok v krásnej horskej prírode – ideálny na chatu

Reality Strelníky

Lúka, pasienok | 580 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 580 m² nachádzajúci sa v extraviláne, na severnom ú

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Strelníky

42,500 € 73 €/m²

člen NARKS

Pôvodná chalupa s atmosférou starých čias – Veľká Fatra, Turecká

Reality Turecká

Rodinný dom | 120 m²

V tichej horskej obci Turecká, obklopenej lesmi Veľkej Fatry, ponúkame pôvodnú chalupu s pravou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Turecká

135,000 € 1125 €/m²

člen NARKS

Záhrada v Stupave, s potenciálom na rekreáciu aj výstavbu

Reality Stupava

Záhrada | 585 m²

Ponúkame na predaj záhradu s výmerou 585 m² v meste Stupava, v lokalite s výborným potenciálom.

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

98,000 € 168 €/m²

člen NARKS

Novostavba štvorizbového rodinného domu s garážou v atraktívnej lokalite v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 140 m²

Hľadáte ideálne miesto pre Váš nový domov? Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť bývať v jednej z

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

359,000 € 2321 €/m²

člen NARKS

Priestranný slnečný pozemok so starším domom na polosamote v obci Rastislavice

Reality Rastislavice

Pozemok pre rodinné domy | 3,704 m²

Tento veľkorysý pozemok s rozlohou približne 37 árov, s dĺžkou cca. 85 m a šírkou 43 m, v obci

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Rastislavice

99,999 € 27 €/m²

člen NARKS

Trojizbový rodinný dom na 8 árovom pozemku v okrajovej časti Tvrdošoviec

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 120 m²

Tento trojizbový rodinný dom v obci Tvrdošovce je situovaný v tichej a pokojnej ulici na okrajo

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

105,000 € 875 €/m²

člen NARKS