Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (773  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

773 inzerátov v ponuke

NOVÁ CENA - Chata v lesnom prostredí - ideálne miesto na relax v prírode

Reality Jelenec

Chalupa, rekreačný domček | 112 m²

Hľadáte miesto, kde si naozaj oddýchnete? Kde vás ráno zobudí spev vtákov a cez deň si užijete

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

145,000 € 1473 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok pri Nitre so stavebným povolením v tichej lokalite

Reality Hosťová

Pozemok pre rodinné domy | 857 m²

Pozemok sa nachádza na konci slepej ulice v pokojnej časti obce Hosťová neďaleko Nitry. Jeho ro

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hosťová

75,000 € 88 €/m²

člen NARKS

Netypická rekreačná chalupa na samote, pri cyklochodníku Korytnička vhodná aj na komerčné účely

Reality Liptovská Osada

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Rekreačná chalupa na nezvyčajnom mieste. Nachádza sa asi 3km za obcou Liptovská Osada smerom na

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovská Osada

120,000 € 1714 €/m²

člen NARKS

Tradičná drevenica na Liptove

Reality Turík

Rodinný dom | 50 m²

Tradičná drevenica na Liptove s potôčikom pred pozemkom. Drevenica má po stranách dve izby a v

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Turík

88,000 € 1760 €/m²

člen NARKS

Veľkorysý 10-árový pozemok, slnečná nehnuteľnosť, priestranné bývanie na dedine v Liptovských Revúcach

Reality Liptovské Revúce

Rodinný dom | 150 m²

Hľadáte bývanie alebo rekreačné sídlo v srdci liptovskej prírody? Na predaj útulný a svetlý rod

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Liptovské Revúce

166,000 € 1107 €/m²

člen NARKS

Domček v obci Mýtna Nová Ves s potenciálom aj na podnikanie, pozemok 800m2

Reality Ludanice

Rodinný dom | 130 m²

Tradičný vidiecky dom s dobrou dostupnosť do Topoľčian si hľadá nových majiteľov. Dom sa nachád

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ludanice

59,900 € 461 €/m²

člen NARKS

Idylický historický dom vo Vyšnom Medzeve

Reality Vyšný Medzev

Rodinný dom | 110 m²

Dom sa nachádza v centrálnej časti tichej historickej obce Vyšný Medzev, na úpätí Volovských vr

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vyšný Medzev

73,000 € 664 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný rekreačný pozemok v lese pod Vysokými Tatrami v lokalite pod Kopou, Važec

Reality Važec

Lúka, pasienok | 4,244 m²

Pozemok v katastri obce Važec v časti pod Kopou - Hluchánka. Jedná sa o pokojnú a tichú chatovú

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Važec

60,000 € 14 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok na peknom mieste nad obcou Malatíny

Reality Malatíny

Orná pôda | 1,736 m²

Na predaj pozemok s rozlohou 1 736 m², situovaný nad malou obcou Malatíny, ktorá má výbornú dos

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Malatíny

86,800 € 50 €/m²

člen NARKS

Rezervované!!! Chalupa Amerikánka určená na rekonštrukciu s veľkým pozemkom Heľpa

Reality Heľpa

Historický objekt | 60 m²

Kúsok „Ameriky“ na Horehroní: Historický murovaný dom v Heľpe Hľadáte nehnuteľnosť s dušou, kto

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Heľpa

30,000 € 500 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM S DUŠOU HOREHRONIA

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | 120 m²

Ako domáci horehronský realitný obchodník ponúkam na predaj predmetnú nehnuteľnosť. Ideálne dvo

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

120,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

NOVÁ LEPŠIA CENA!!!! Romantický kompaktný okamžite použiteľný domček pod horou Beňuš - Filipovo

Reality Beňuš

Rodinný dom | 110 m²

Ako domáci horehronský predajca ponúkam v zastúpení majiteľov na predaj krásny kompaktný domček

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Beňuš

165,000 € 1500 €/m²

člen NARKS

Priestranný rodinný dom s veľkým potenciálom len 5 km od Nových Zámkov

Reality Bánov

Rodinný dom | 200 m²

Chceli by ste bývať v dome, ktorý vám ponúkne pokoj vidieka, no zároveň budete mať mesto na dos

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bánov

160,000 € 800 €/m²

člen NARKS

Trojizbový rodinný dom vhodný aj na chalupu v kľudnej časti obce Jatov

Reality Jatov

Rodinný dom | 90 m²

Tento rodinný dom v obci Jatov, situovaný v tichej a pokojnej uličke, poskytuje ideálne podmien

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jatov

98,000 € 1089 €/m²

člen NARKS

Štvorizbový rodinný dom na 5árovom pozemku v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj štvorizbový rodinný dom v príjemnej lokalite Nových Zámkov, ideálny pre rodinné bývan

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

205,000 € 1708 €/m²

člen NARKS

Priestranný rodinný dom vhodný na viacgeneračné bývanie alebo podnikanie – Cabaj-Čápor, len pár minút od Nitry

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | 400 m²

Hľadáte viacgeneračné bývanie, dom na bývanie spolu s priestorom na podnikanie alebo investíciu

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

253,000 € 633 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkorysý stavebný pozemok v Palárikove – časť Ľudovítov

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 3,456 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA Tento priestranný pozemok o výmere 34,5 árov sa nachádza v pokojnej časti obc

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

99,000 € 29 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM V KĽUDNEJ ČASTI MESTA ŠURANY LEN 2 KM OD PRÍRODNÉHO KÚPALISKA

Reality Šurany

Rodinný dom | 116 m²

Tento štvorizbový rodinný dom v Šuranoch s obytnou plochou 90m² sa nachádza na rovinatom, oplot

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šurany

114,000 € 991 €/m²

člen NARKS

Skvelá investičná príležitosť - 30 árový stavebný pozemok v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 2,929 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 30 árov vo vyhľadávanej lokalite mesta

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

270,000 € 92 €/m²

člen NARKS

Krásny rovinatý pozemok na okraji obce v tichom prostredí

Reality Nové Sady

Záhrada | 663 m²

Hľadáte únik od ruchu mesta pre Vás a Vašich najbližších? Len pár km od Nitry v obci Nové sady

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Sady

55,000 € 83 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok v blízkosti rybníka v obci Selice

Reality Selice

Pozemok pre rodinné domy | 426 m²

Stavebný pozemok v obci Selice, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti rybníka – ideálny pre milo

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Selice

18,000 € 42 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v pôvodnom stave na 7 árovom pozemku v Tvrdošovciach

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 110 m²

Tento rodinný dom z roku 1950 bol postavený z kombinácie pálenej a nepálenej tehly a nachádza s

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

75,000 € 682 €/m²

člen NARKS

8 árový stavebný pozemok so starším rodinným domom vo vyhľadávanej časti Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 852 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky, nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávan

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

150,000 € 176 €/m²

člen NARKS

Dom, drevenica, chata na predaj

Reality Východná

Rodinný dom | 0 m²

Hľadám pre klientov zachovalý dom na chalupu, drevenicu, prípadne humno s pozemkom a dobrým prí

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Východná

Cena dohodou

člen NARKS