Reality Alpia

Reality Alpia

A. Kmeťa 24 03601 Martin Slovensko

500 inzerátov v ponuke

3-izbový mezonet na prenájom, Nový Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný štýlový mezonet, ktorý zaujme elegantným čierno-zlatým dizajnom,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbové byty v novostavbe City Park Vrútky

Reality Vrútky

2 izbový byt | 56 m²

Ponúkame na prenájom moderné 2-izbové byty v novostavbe City Park Vrútky, vhodné pre jednotlivc

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Vrútky

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Luxusný rodinný dom s vlastnou saunou a herňou, v bezprostrednej blízkosti lyžiarskych vlekov, Donovaly.

Reality Donovaly

Rodinný dom | Donovaly | 178 m²

Luxusný rodinný dom / Rekreačná rezidencia s celoročným využitím v srdci Donovál! Hľadáte unik

Publikované: 21.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Donovaly

380,000 € 2556 €/m²

Prenájom 3 izbový apartmán s terasou a s parkovaním, Bojnice

Reality Bojnice

Apartmán | 80 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a útulný 3-izbový apartmán situovaný na prízemí bytového domu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný 4-izbový byt v Bojniciach s vlastnou záhradou a garážou.

Reality Bojnice

4 izbový byt | 89 m²

Poe na predaj veľký a svetlý 4-izbový byt nachádzajúci sa v menšej bytovke so štyrmi bytovými j

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bojnice

230,000 € 2584 €/m²

Pozemok v centre mesta PB na PREDAJ

Reality Považská Bystrica

Komerčná zóna | Považská Bystrica | 0 m²

***** Reality Alpia ***** Ponúkame Vám na predaj pozemok v centre mesta Považská Bystrica. *

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

33,000 €

Stavebný pozemok 1050m2 na predaj, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

*****Reality Alpia***** Ponúkame na predaj posledný voľný stavebný pozemok v danej lokalite urč

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

135,000 €

Rodinný dom,rekreačná chalupa - Horná Maríková

Reality Horná Mariková

Rodinný dom | 1,737 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom, rekreačnú chalupu v pôvodnom zachoval

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horná Mariková

Cena dohodou

Drevenica s potenciálom výstavby RD ,Kotešová

Reality Kotešová

Chalupa, rekreačný domček | 719 m²

Reality Alpia : Ponúkame Vám na predaj klasickú drevenicu s popisným číslom a elektrinou. Voda,

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kotešová

59,900 € 83 €/m²

Predaj investičného pozemku – Malý Bysterec, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre reklamu | 3,636 m²

Predaj investičného pozemku – Malý Bysterec, Dolný Kubín Exkluzívne ponúkame na predaj priestr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

159,500 € 44 €/m²

Rekreačný pozemok pre mobilný dom, chatu / 847 m2/ Žilina - Závodie

Reality Žilina

Pozemok pre reklamu | 847 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj rekreačný pozemok o výmere 847 m2. Nachádza sa v peknom pr

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

43,500 € 51 €/m²

Pozemok pre rodinný dom /1000 m2/, Ovčiarsko

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v obci Ovčiarsko (okres Žilina) o rozlohe

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

125,000 €

Kompletne zariadený byt po rekonštrukcii – sídlisko Lánska

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 55.4 m²

*****Reality Alpia*****Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt vo vyhľadávanej a obľúbenej lokal

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Na prenájom: 4-izbový rodinný dom s garážou a záhradou – Bojnice

Reality Úľany nad Žitavou

Rodinný dom | 589 m²

Ponúkame na prenájom priestranný dvojpodlažný rodinný dom v meste Bojnice. Dom disponuje štyrmi

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Úľany nad Žitavou

Cena dohodou

PRENÁJOM Luxusný 3-izbový apartmán Bojnice – Panorama (2 terasy, garáž)

Reality Bojnice

Apartmán | 90 m²

Ponúkame na prenájom luxusný, kompletne zariadený 3-izbový apartmán v obľúbenom projekte Panora

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rodinný dom na predaj, SNP, Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | 403 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť na ulici SNP v Liptovskom Hrádku, ktorá v sebe spája

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

333,000 € 826 €/m²

Rekreačná chata s krásnym výhľadom na Kysuciach /177 m2/, Javorníky

Reality Nesluša

Vidiecky dom | 177 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj chalupu s popisným číslom v osade katastrálneho územia obc

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nesluša

84,000 € 475 €/m²

2-izbový byt na prenájom, Martin, Priekopa

Reality Martin

2 izbový byt | 61.7 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichej lokalite, na

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Exkluzívny rekreačný pozemok /450 m2/ - Belá /Bránice/

Reality Belá

Pozemok pre reklamu | 450 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj rekreačný pozemok o výmere 450 m2 v katastrálnom území Bel

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Belá

175 €/m2 175 €/m2

Na predaj dva rodinné domy, 11. marca, Zvolen - Môťová

Reality Zvolen

Rodinný dom | Ul.11.marca | 1,128 m²

Ponúkame Vám na predaj dva staršie prízemné rodinné domy nachádzajúce sa na spoločnom dvore, ul

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zvolen

80,000 € 89 €/m²

2-izbový byt na prenájom, Vrlíkova, Sídlisko 4. apríla, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 38 m²

Reality Alpia Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt, v lokalite, k

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov - Apartmán

Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov. Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka k

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Obchodné priestory na predaj, Vlachy

Reality Vlachy

Obchodné priestory | Vlachy | 1,581 m²

Reality Alpia Vám predstavuje INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ zabehnutého objektu vo vyhľadávanom turis

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Vlachy

177,000 € 112 €/m²

Rodinný dom na predaj, Veľký Slavkov

Reality Veľký Slavkov

Rodinný dom | Veľký Slavkov | 592 m²

Reality ALPIA ponúka na predaj bungalov vo Veľkom Slavkove – časť Panoráma Hľadáte moderné a p

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľký Slavkov

288,000 € 508 €/m²