500 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | 53.8 m²
Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 53,8 m², nachádzajúci sa n
107,900 € 2006 €/m²
Pozemok pre reklamu | 0 m²
Reality Alpia v zastúpení ponúka na predaj mierne svahovitý a slnečný pozemok v mestskej časti
86,100 €
Rodinný dom | 786 m²
Reality Alpia Vám exkluzívne v zastúpení ponúka na predaj priestranný, kompletne prerobený rodi
Cena dohodou
Záhradná chatka | 402 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj drevenú chatku so súpisným číslom / 20 m2 / a so záhradou,
22,500 € 56 €/m²
1 izbový byt | 29 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit
490 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Garsónka | 18.8 m²
Ponúkame na prenájom zariadenú garsónku vo vyhľadávanej lokalite mesta Komárno. Byt má 19 m2 a
350 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Parná | 37 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom nevšedný apartmán v novostavbe DANUBIA
700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Rodinný dom | D.Makovického | 360 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom ideálny pre tých, ktorí hľadajú priestor pre realizáciu
150,000 € 472 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 202 m²
Hľadáte dokonalý únik od každodenného zhonu? Táto jedinečná chata v Nižnom Matejkove spája možn
399,999 € 1980 €/m²
Garsónka | 29 m²
Hľadáte pohodlné, moderné a plne zariadené bývanie s výhodnou cenou a skvelou polohou? Máme pre
440 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Apartmán | 38 m²
Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov. Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka k
500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 1,737 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom, rekreačnú chalupu v pôvodnom zachoval
Cena dohodou
2 izbový byt | 61.7 m²
Exkluzívne ponúkame na prenájom 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichej lokalite, na
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre reklamu | 847 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj rekreačný pozemok o výmere 847 m2. Nachádza sa v peknom pr
43,500 € 51 €/m²
Rodinný dom | Chotín | 880 m²
Dom je navrhnutý s dôrazom na komfort, funkčnosť a flexibilitu využitia. Na prízemí Vás privíta
154,500 € 234 €/m²
Rodinný dom | Pribeta | 864 m²
Radi by sme vám predstavili unikátne bývanie v pokojnej obci Pribeta, ktoré spája pohodlie s po
79,900 € 104 €/m²
Obchodné priestory | 3,560 m²
MARTIN BUSINESS POINT Prémiový administratívno–obchodný objekt s investičným potenciálom Kollá
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | 1,940 m²
Predstavte si rannú kávu s výhľadom na úchvatné liptovské kopce, kde jediným rušivým zvukom je
59,000 € 30 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Priestranný 3-izbový byt na prenájom | 70 m² | skvelá lokalita – ul. M. R. Štefánika Ponúkame
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | 100 m²
Predstavte si rána, keď Vás nebudí hluk mesta, ale jemné šumenie rieky a pokojná atmosféra prír
179,000 € 1790 €/m²
2 izbový byt | 38 m²
Reality Alpia Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt, v lokalite, k
600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 1,062 m²
Predáme starý rodinný dom v stave na kompletnú rekonštrukciu. V dome sa momentálne nebýva. Do b
17,000 € 16 €/m²
Obchodné priestory | Vlachy | 1,581 m²
Reality Alpia Vám predstavuje INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ zabehnutého objektu vo vyhľadávanom turis
177,000 € 112 €/m²
Polyfunkčný objekt | 524 m²
? Variabilný komerčný priestor s parkovaním – ideálny pre kliniku, kancelárie aj služby ALPIA.
8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.