KING REAL

Zápotockého 1 080 01 Prešov

147 inzerátov v ponuke

Predaj priestranného rodinného domu s veľkým pozemkom – Nižná Hutka, Ortášska ulica (12 km od Košíc)

Reality Nižná Hutka

Rodinný dom | Ortášska 19 | 274.6 m²

Realitné centrum KING REAL vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj zaujímavý a veľkoryso riešený dvojpo

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nižná Hutka

329,000 € 1198 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok Bardejov-Bardejovská Nová Ves

Reality Bardejov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Buková | 797 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej časti Bardejov časť Bard

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena na vyžiadanie

Pozemok v obci Becherov

Reality Becherov

Iný stavebný pozemok | Becherov | 1,270 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok v obci Becherov. Vlastnosti pozemku:

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Becherov

33,500 € 26 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK RADAVA

Reality Radava

Pozemok pre rodinné domy | Radava | 593 m²

Mgr. David Molnár z KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci RADAVA o výmere

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Radava

33,300 € 56 €/m²

Pozemky Bardejov - Mihaľov

Reality Bardejov

Rekreačný pozemok | Mihaľov | 4,824 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemky v Bardejove - Mihaľov - pozemok č.1: 2412 m2, ce

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

10 €/m2 10 €/m2

Pozemok v obci Becherov

Reality Becherov

Rekreačný pozemok | Becherov | 9,075 m²

Ponúkame na predaj pozemky v obci Becherov. Parcela č.1 - 2590 m2 Parcela č.2 - 6485 m2 R

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Becherov

5 €/m2 5 €/m2

Pozemok Bardejov - Vinbarg

Reality Bardejov

Iný stavebný pozemok | Bardejov | 450 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemok v Bardejove - Vinbarg o rozlohe 450 m2. Pozemok j

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

17,000 € 38 €/m²

Pozemok v obci Kríže

Reality Kríže

Rekreačný pozemok | Kríže | 5,300 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci Kríže o rozlohe cca 5.300 m2, nachádzajúci

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kríže

14 €/m2 14 €/m2

Pozemok v obci Chmeľová

Reality Chmeľová

Pozemok pre rodinné domy | - | 735 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Chmeľova. Výmera: 735 m² Rozmery: 11 x 65 m Typ p

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Chmeľová

Cena dohodou

Pozemok v Bardejove - časť Postajok

Reality Bardejov

Rekreačný pozemok | - | 3,113 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok v Bardejove- časť Postajok Výmera: 3113 m² vrátane podie

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

49 €/m2 49 €/m2

Pozemok v obci Becherov

Reality Becherov

Rekreačný pozemok | - | 3,755 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci Becherov. Vlastnosti pozemku: Výmera: 3

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Becherov

Cena na vyžiadanie

Investičný pozemok 5602 m² v Prešove!

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | - | 5,602 m²

Ponúkame na predaj EXKLUZÍVNE len v KING REAL pozemok o výmere 5602 m². Pozemok sa nachádza v m

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

55 €/m2 55 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA - Rodinný dom 4 izbový v obci Hertník okr. Bardejov

Reality Hertník

Rodinný dom | Hertník | 123 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Hertnik vzdialenej od me

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hertník

134,900 € 1097 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívna ponuka: Pozemky v Záhradnom-strategická lokalita!

Reality Záhradné

Iný stavebný pozemok | Záhradné | 3,562 m²

Hľadáte ideálne miesto pre rozšírenie Vášho podnikania alebo novú investičnú príležitosť? Ponú

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Záhradné

176,000 € 49 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v obci Poliakovce okr. Bardejov

Reality Poliakovce

Rodinný dom | - | 120 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Poliakovce, ktorá je vzdialená 13 km o

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Poliakovce

59,900 € 499 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívne v ponuke - 2 - IZBOVÝ BYT - UĽANY NAD ŽITAVOU

Reality Úľany nad Žitavou

2 izbový byt | Hlavná 149 | 54.81 m²

✨ EXKLUZÍVNE V PONUKE – KING REAL | Mgr. David Molnár, RSc. ✨ 🏡 2-izbový byt v obci Úľany nad

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Úľany nad Žitavou

110,000 € 2007 €/m²

Hľadám pre klienta 3-izbový byt v Šuranoch

Reality Šurany

3 izbový byt | - | 70 m²

🏠 PRE KLIENTA HĽADÁM 3-IZBOVÝ BYT V ŠURANOCH 🏠 Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Šurany

Cena na vyžiadanie

2-izbový byt Nové Zámky | stačí sa nasťahovať

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Gábora Bethlena 35 | 57 m²

✨ EXKLUZÍVNE V PONUKE – KING REAL | Mgr. David Molnár, RSc. ✨ Možné nasťahovanie už od októbra

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

116,000 € 2035 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný apartmán 2kk v HARMONY MONTE CARLO na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj apartmán 2kk v top luxusnom rezorte Harmony Monte Carlo, ktorý sa na

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

132,000 € 1970 €/m²

NA PRENÁJOM : Svetlé kancelárske priestory, Jirásková 16, Bardejov

Reality Bardejov

Administratívny objekt | - | 42.5 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory, ktoré sú ideálnym miestom pr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bardejov

470 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom luxusného 1i. bytu síd. Sekčov, Prešov

Reality Prešov

1 izbový byt | Karpatská 8 | 40 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom luxusný 1-izbový byt na ul. Karpatská 8, Prešov na 10 p. z

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Prešov

580 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Štúdio v luxusnom DIT Majestic Beach Resort v 1. línií pri mori na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadené štúdio v DIT Majestic Beach Resort v

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

67,000 € 1340 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán 3+kk s výhľadom na more v SunSet Resort - Pomorie Bulharsko

Reality Bulharsko

3 izbový byt | Bulharsko