KING REAL

Zápotockého 1 080 01 Prešov

147 inzerátov v ponuke

Na prenájom 3 izbový byt, Komenského 20, Bardejov

Reality Bardejov

3 izbový byt | Komenského | 59 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 3 izbový byt na Komenského ulici 20 v Bardejove. • 59 m2 • balk

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PALÁRIKOVO PRENÁJOM OBCHODNÉHO PRIESTORU

Reality Palárikovo

Polyfunkčný objekt | Štefánikova 267 | 110 m²

DAVID MOLNÁR z KING REAL ponúka exkluzívne na prenájom obchodný priestor o výmere 110 m² v poly

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Palárikovo

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán v Rezorte Sweet Homes 9 v centre Slnečného pobrežia v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj (aj na splátky) exkluzívny apartmán v luxusnom rezorte Sweet Homes 9

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

125,800 € 2246 €/m²

REZERVOVANÉ: NA PREDAJ - Tehlový 3-izbový byt so ZÁHRADKOU a SÚKROMNÝM DVOROM v širšom CENTRE Prešova!

Reality Prešov

3 izbový byt | Vodárenská 2 | 71 m²

KING REAL Vám EXKLUZÍVNE predstavuje jedinečnú príležitosť bývania, ktorá kombinuje pokoj vidie

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

164,990 € 2324 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Apartmány v komplexe GRAND SOLARIS na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj úplne nové a zariadené apartmány v novom komplexe Grand Solaris nach

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 1966 €/m²

Apartmán 2kk v luxusnom komplexe Ipanema Beach v letovisku Sveti Vlas v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj 2 izbový apartmán v 1. línií pri mori s výhľadom na more a bazén v l

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

126,000 € 1881 €/m²

Apartmány v komplexe SOLE MARE v 1. línii na pobreží Aheloy v Bulharsku - Na splátky

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj apartmány (štúdia - 1 izbové, 2 izbové a 3 izbové) v úplne novom kom

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

64,452 € 2079 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový 2 izbový apartmán v komplexe SORRENTO SOLE MARE v letovisku Sveti Vlas v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj štýlový 2 izbový apartmán o rozlohe 72 m2 v letovisku Sveti Vlas v B

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

131,000 € 1819 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

„Investuj pri mori" – 300+ apartmánov v Bulharsku aj Na splátky

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj (aj na splátky) rôzne apartmány pri mori (štúdia, 2+kk, 3+kk a 4+kk)

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmány v komplexe NESSEBAR FORT RESIDENCE na Slnečnom pobreží v Bulharsku - NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka apartmány na predaj (aj na splátky) v komplexe NESSEBAR FORT RESIDENCE, ktorý

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

76,500 € 1275 €/m²

PENZIÓN LÍVIA TRENČIANSKE TEPLICE-VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PONUKA

Reality Trenčianske Teplice

Hotel, penzión, ubytovňa | Šrobárova | 855 m²

Na predaj: Penzión Lívia – Srdce kúpeľného mesta Trenčianske Teplice Realitná kancelária KING

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Trenčianske Teplice

600,000 € 702 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 4 - izbový byt - Nábrežná, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Nábrežná 99 | 99.24 m²

✨ EXKLUZÍVNE V PONUKE – KING REAL | Lukáš Mentel 🏡 Štýlové mestské bývanie na top adrese – Náb

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

146,000 € 1471 €/m²

Prenájom nadštandardných Skladovacích priestorov Prešov

Reality Prešov

Priestor pre sklad | - | 5,506.4 m²

Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE na prenájom skladové priestory v obci Široké pri Prešove s priamym diaľ

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

3.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom Prešov, Šidlovec s veľkou záhradou na predaj

Reality Prešov

Rodinný dom | Dúbravská 58 | 300 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom v Prešove, časť Šidlovec, ul. Dúbravská 58 s obr

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

295,000 € 983 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 2 izbový byt s pozemkami, Jarovnice, Sabinov

Reality Jarovnice

2 izbový byt | Jarovnice 191 | 45 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ zrekonštruovaný, 2 izbový byt s dvomi pozemkami v obc

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Jarovnice

1 € 0 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Apartmány PREMIER FORT BEACH v letovisku Svaty Vlas v Bulharsku - NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj apartmány aj NA SPLÁTKY v komplexe Premier Fort Beach priamo na pláž

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

105,000 € 2386 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusné apartmány AMIRA SEA RESIDENCE v 1. línií južnej pláže Nessebar v Bulharsku - AJ NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj luxusné apartmány AMIRA SEA RESIDENCE v 1. línií južnej pláže nového

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

83,900 € 1864 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmány v PREMIER FORT SUITES v letovisku Sveti Vlas v Bulharsku - NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj úplne nové apartmány (štúdiá, 1kk, 2kk apartmány a Penthouse apartmá

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

109,500 € 2882 €/m²

Na prenájom zariadený 2,5 izbový byt v Prešove - širšie centrum - Šafárikova

Reality Prešov

2 izbový byt | Šafárikova 9 | 56 m²

Realitné centrum KING REAL Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený veľký tehlový

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

700 € 13 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ - 3 izbový byt s loggiou, ul. Laca Novomeského v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | Laca Novomeského | 69 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou na ul. Laca Novomeského v Bardejov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,900 € 2245 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM 3 - izbový byt po rekonštrukcii Šala- Veča

Reality Šaľa

3 izbový byt | Cintorínska | 69 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE KING REAL – Ján Komora Elegantné mestské bývanie na vyhľadávanej lokalite

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Apartmán 2+kk s výhľadom na more v DIT Majestic Beach Resort v 1. línií pri mori na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán 2+kk v DIT Majestic Beach Re

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

98,000 € 1508 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusné apartmány AQUA VISTA Pomorie v Bulharsku - AJ NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka v exkluzívnom predpredaji investičné apartmány v novom najluxusnejšom rezorte

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

104,900 € 2498 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIESTOR NA PRENÁJOM V CENTRE MESTA ŠURANY

Reality Šurany

Obchodné priestory | M. R. Štefánika 11 | 202 m²

DAVID MOLNÁR z KING REAL ponúka exkluzívne na prenájom obchodný priestor v centre Šurian na uli

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Šurany

2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²