930 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Ortášska 19 | 274.6 m²
Realitné centrum KING REAL vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj zaujímavý a veľkoryso riešený dvojpo
329,000 € 1198 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Buková | 797 m²
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej časti Bardejov časť Bard
Cena na vyžiadanie
Iný stavebný pozemok | Becherov | 1,270 m²
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok v obci Becherov. Vlastnosti pozemku:
33,500 € 26 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Radava | 593 m²
Mgr. David Molnár z KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci RADAVA o výmere
33,300 € 56 €/m²
Rekreačný pozemok | Mihaľov | 4,824 m²
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemky v Bardejove - Mihaľov - pozemok č.1: 2412 m2, ce
10 €/m2 10 €/m2
Rekreačný pozemok | Becherov | 9,075 m²
Ponúkame na predaj pozemky v obci Becherov. Parcela č.1 - 2590 m2 Parcela č.2 - 6485 m2 R
5 €/m2 5 €/m2
Iný stavebný pozemok | Bardejov | 450 m²
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemok v Bardejove - Vinbarg o rozlohe 450 m2. Pozemok j
17,000 € 38 €/m²
Rekreačný pozemok | Kríže | 5,300 m²
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci Kríže o rozlohe cca 5.300 m2, nachádzajúci
14 €/m2 14 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | - | 735 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Chmeľova. Výmera: 735 m² Rozmery: 11 x 65 m Typ p
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | - | 3,113 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok v Bardejove- časť Postajok Výmera: 3113 m² vrátane podie
49 €/m2 49 €/m2
Rekreačný pozemok | - | 3,755 m²
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci Becherov. Vlastnosti pozemku: Výmera: 3
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | - | 5,602 m²
Ponúkame na predaj EXKLUZÍVNE len v KING REAL pozemok o výmere 5602 m². Pozemok sa nachádza v m
55 €/m2 55 €/m2
Rodinný dom | Hertník | 123 m²
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Hertnik vzdialenej od me
134,900 € 1097 €/m²
Iný stavebný pozemok | Záhradné | 3,562 m²
Hľadáte ideálne miesto pre rozšírenie Vášho podnikania alebo novú investičnú príležitosť? Ponú
176,000 € 49 €/m²
Rodinný dom | - | 120 m²
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Poliakovce, ktorá je vzdialená 13 km o
59,900 € 499 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | -
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj priestranný moderný 3-izbový rodinný dom so sú
221,900 € 2438 €/m²
2 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | -
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj svetlý a prakticky dispozične riešený 3-izbový
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 95 m²
🏡 NA PREDAJ: Kompletne zariadená 3-izbová novostavba (2023) v tichej uličke Cena: 230 000 € (P
230,000 € 2421 €/m²
Rodinný dom | Istrijská | 180 m²
5i NOVOSTAVBA NA KĽÚČ 180m2, pozemok 1226m2 Klasický tehlový murovaný zateplený samostatné sto
680,000 € 3778 €/m²
Opravárenský priestor | Púchovská | 300 m²
Ponúkame na prenájom samostatne stojaci komerčný priestor vhodný pre autoservis, skladovanie, ľ
6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | - | 1,254 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok, s nádhernými výhľadmi v zastavanom území obce Krížovany, 19 km
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Jakobyho | 68 m²
Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 68 m2 v blízkej dostupnosti do centra mesta
612 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hlavná 149 | 54.81 m²
✨ EXKLUZÍVNE V PONUKE – KING REAL | Mgr. David Molnár, RSc. ✨ 🏡 2-izbový byt v obci Úľany nad
110,000 € 2007 €/m²
Rodinný dom | . | 151 m²
Heaven reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v
179,990 € 1192 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.