930 inzerátov v ponuke
Vidiecky dom | - | 248 m²
Hľadáte pokoj, súkromie a kontakt s prírodou? Ponúkame na predaj unikátnu rekreačnú chatu nachá
265,000 € 1069 €/m²
3 izbový byt | Teplická | 78 m²
Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v meste Jelšava, ktorá spája výhody bývania v byte s
47,900 € 614 €/m²
3 izbový byt | Beniakova | 79 m²
Papcun Reality prezentuje na prenájom priestranný 3-izbový byt v Karlovej Vsi- čast Dlhé Diely,
890 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | -
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj kvalitnú novostavbu 4-izbového rodinného domu
245,000 € 2606 €/m²
Rekreačný pozemok | - | 1,500 m²
Ponúkame na predaj krásny mierne svahovitý stavebný pozemok s výmerou 1 150 m² v nádhernom prír
150,000 € 100 €/m²
3 izbový byt | - | 70 m²
🏠 PRE KLIENTA HĽADÁM 3-IZBOVÝ BYT V ŠURANOCH 🏠 Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt
Cena na vyžiadanie
Administratívny objekt | Rybničná | 18 m²
Prenajmeme peknú priestrannú kanceláriu o výmere 18 m2 , ktorú tvorí jeden veľkorysý priestor n
5.8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Koceľova | 36.5 m²
Prenajmeme priestrannú dvoj kanceláriu o výmere 36,50 m2 na ideálnom 1. poschodí, kancelárie s
9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Španielsko
Predáme čarovnú priestrannú rodinnú vilu na kopci krásnej lokality XIXON pri Alicante s krásny
Cena dohodou
4 izbový byt | Vihorlatská | 101.67 m²
Predáme 4-izbový byt na ideálnom 1.podlaží bytového tehlového domu na Vihorlatskej ulici po st
378,000 € 3718 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pyrenejská | 1,030 m²
Chceš bývať v krásnom tichom a kráľovskom prostredí Koliby,? Chcete bývať pod lesom s výhľadom
670,000 € 650 €/m²
Rekreačný pozemok | Devínske jazero | 1,030 m²
Predáme v krásnom čistom prostredí BA IV.- Devínskeho jazera pekný pozemok o výmere 1030 m2 so
103,000 € 100 €/m²
3 izbový byt | Ružová | 91.45 m²
Predáme v lukratívnej a tichej a časti obce Ivanka pri Dunaji šikovný 3-izbový byt so záhradou
258,000 € 2821 €/m²
3 izbový byt | Exnarova | 72 m²
3-izbový byt s výbornou dispozíciou na Exnárovej ulici – Ružinov Na predaj ponúkame kompletne
360,000 € 5000 €/m²
3 izbový byt | Južná trieda | 106 m²
Ponúkame na prenájom zaujímavý a pekný 3 izb. byt pri OC Aupar, Centrum mesta MČ Juh Moderný
1,700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Južná trieda | 49 m²
Na prenájom 1 izb. byt o výmere 49 m2 na ulici Južná trieda 5 min. pešo od centra mesta. V blíz
690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Močiarna | 179 m²
Ponúkame na predaj priestranný 5 izb. RD v MČ Košice – Barca s veľkým pozemkom o výmere 740 m2.
560,000 € 3128 €/m²
3 izbový byt | Jánošikova | 68 m²
Na predaj 3 izb. byt na ulici Jánošíkova v Košiciach, vyhľadávana lokalita a to blízko centra
239,990 € 3529 €/m²
Garáž | Vysokoškolská | 18 m²
Ponúkame na predaj garáž vo vyhľadávanej lokalite Košice – Sever, na Vysokoškolskej ulici. Gar
45,000 € 2500 €/m²
3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | -
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s balkónom v novostavbe v obci Ra
142,800 € 2405 €/m²
1 izbový byt | Veterná | 49 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený a zrekonštruovaný 1-izbov
550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Dopravná | 74 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s 2 balkónmi orientovanými na zápa
115,000 € 1554 €/m²
2 izbový byt | Ostricová | 52.5 m²
Realitná kancelária ESTATERS vám ponúka na prenájom plne vybavený, 2-Izbový byt s parkovaním na
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Mocsáryho | 119 m²
Nádherný rodinný dom – oáza pokoja v tichej slepej ulici vo Fiľakove Predstavte si miesto, kde
243,000 € 2042 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.