Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

Realitní makléri Slovenska (600  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

930 inzerátov v ponuke

Komplet zrekonštruovaný byt 52 m2, ul. Karpatská Staré mesto, Kuzmányho

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Karpatská | 52 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný komplet zrekonštruovaný a dispozične upravený na ul. Karp

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

199,000 € 3827 €/m²

Kancelária 26,6 m2 MČ Barca

Reality Košice-Barca

Kancelárie, administratívne priestory | - | 26 m²

Na prenájom kancelária o veľkosti 26,6 m2 v budove na 2 poschodí. Jedná sa o jednu miestnos

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Barca

256 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rodinný dom 3 izb. 110m2, pozemom 1208m2, Čečejovce

Reality Čečejovce

Rodinný dom | Kostolná | 110 m²

Kontaktreality Vám ponúka exkluzívne na predaj obývateľný 3 izb. rodinný dom a veľký pozemok bl

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čečejovce

229,500 € 2086 €/m²

Ponúkame na predaj rod.dom vo Veľkých Kosihách

Reality Veľké Kosihy

Rodinný dom | . | 120 m²

Výhodná ponuka len u nás !!! Heaven reality exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v tichej l

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľké Kosihy

64,990 € 542 €/m²

Blue Dune Home - Skypark - Architektom navrhnutý 3i Byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 82.68 m²

Exkluzívne- Realitná kancelária Blue Dune Home ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt situovan

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 8406 €/m²

KOMERČNÝ OBJEKT S POTENCIÁLOM BÝVANIA

Reality Martin

Objekt pre obchod | - | 155.44 m²

Ponúkame na predaj objekt bývalého pohostinstva nachádzajúci sa v mestskej časti Priekopa v Mar

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Martin

290,000 € 1866 €/m²

Chatka s IS, Martin - Kolónia Hviezda, 510 m²

Reality Martin

Chalupa, rekreačný domček | Kolónia Hviezda | 31 m²

Ponúkame na predaj rovinatý a slnečný pozemok v obľúbenej lokalite Kolónia Hviezda, ideálny na

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

92,990 € 3000 €/m²

Obchodný pr. 294 m2, výrobná dielňa, sklad (rampa s nájazdom)

Reality Košice-Sever

Polyfunkčný objekt | - | 294 m²

Na prenájom obchodno skladový priestor vo viacúčelovej hale o celkovej výmere 294 m2 v priemyse

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Sever

2,399 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Výhodná cena!!!!Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rod.domu v Čalovci

Reality Čalovec

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,560 m²

Heaven reality ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rod.domu v Čalovci ( 16 km od Komárn

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Čalovec

31,990 € 21 €/m²

Na predaj 2 izb. byt v samom centre mesta Košice, ul. Hlavná pasáž smer ul. Orlia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 56 m²

Exkluzívna ponuka na predaj 2 izb. byt na prízemí meštianského domu na adrese Hlavná 25. Jedn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

299,500 € 5348 €/m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový tehlový byt v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | . | 29 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný zariadený 1 izbový tehlový byt v Komárne . Byt s výmerou 2

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Komárno

420 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Znížená cena- Rodinný dom v Turčianskych Kľačanoch na priestrannom pozemku

Reality Turčianske Kľačany

Rodinný dom | - | 180 m²

V zastúpení klienta sprostredkujem predaj rodinného domu v obci Turčianske Kľačany. Leží na sl

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Turčianske Kľačany

195,000 € 1083 €/m²

3 izb.,pôvodne 4 izbový byt Slávičie údolie s garážou.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 125 m²

PRIESTRANNÝ BYT S GARÁŽOU V SRDCI SLÁVIČIEHO ÚDOLIA – STARÉ MESTO Ponúkame na predaj priestra

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 3600 €/m²

Predaj 3 izbového zrekonštruovaného bytu v tehlovej bytovke v obci Belá-Dulice

Reality Belá-Dulice

3 izbový byt | - | 66 m²

Ponúkame na predaj slnečný, moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt neďaleko Martina, v obci Belá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Belá-Dulice

140,000 € 2121 €/m²

Predaj bytov/apartmánov v Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | - | 42 m²

Sprostredkujem predaj prvej etapy 4 investičných apartmánov v Turčianskych Tepliciach v blízkos

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

164,900 € 3926 €/m²

Exkluzívny 3-izbový byt s garážou v centre Martina – bytový dom Átrium

Reality Martin

3 izbový byt | - | 73 m²

V zastúpení klienta ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt situovaný v prestížno

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Martin

225,000 € 3082 €/m²

Priestor v centre mesta 55 m2 ul. Kováčska, Orlia Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Orlia | 55 m²

V ponuke na prenájom priestor v pasáži o výmere 55 m2, vhodný na obchod, bývanie, služby, kance

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Prenájom 1.izbového bytu na Severe

Reality Martin

1 izbový byt | Zvolenská | 34 m²

Sprostredkujem prenájom jednoizbového bytu na Severe. Nachádza sa na 3. poschodí bytového domu

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Martin

400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Výrobný / skladový priestor 400 m2

Reality Košice-Vyšné Opátske

Priestor pre sklad | Opatovská cesta | 400 m²

Na prenájom sklad, dielňa ... výmera 400,39m² (elektrika, bez vykurovania, voda v prípade potre

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Vyšné Opátske

1,401 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Pozemok pre rodinný dom Valča

Reality Valča

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Sprostredkujem predaj pozemku o výmere 1162m2 v obci Valča vhodný na výstavbu rodinného domu. J

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Valča

62 €/m2

PREDAJ DOM 186,10M2, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, PIVNICA, LETNÁ KUCHYŇA, PRIESTRANNÝ POZEMOK 800M2, CENA DOHODOU

Reality Senica

Rodinný dom | - | 186.1 m²

V PONUKE 3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA! Hľadáte pokojné a bezpečné bývanie pre Vás a Vaše ratolesti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Praktický 3-izbový byt so záhradou Šamorín-Kráľovianky

Reality Šamorín

3 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 3-izbový byt, ktorý v sebe spája výhody moderné

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Šamorín

239,000 € 3230 €/m²

Na prenájom nebytový priestor v projekte Rínok Rača – 45 m²

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Rudroffova | 45.51 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s výmerou 45,51 m² v novostavbe polyfunkčnej budovy v pr

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predám RD Tesárske Mlyňany.

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Tesárske Mlyňany | 89 m²

Predám RD v Tesárskych Mlyňanoch na veľkom pozemku 1441m2, šírka 22m, hlavný dom je veľký 89m2

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

106,000 € 1191 €/m²