Realitná sieť UPgreat

UPgreat

Hubová ulica 557/13 93101 Šamorín
Náš tím skvelých realitných odborníkov v realitnej sieti UPgreat je pripravený pomôcť Vám s predajom nehnuteľnosti alebo s hľadaním vysnívaného bývania. Vďaka našej znalosti trhu, moderným technológiám, inovatívnemu marketingu a vzájomnej spolupráci našej siete, ste už len krok k úspešnému realitnému obchodu.
Prečítať viac

128 inzerátov v ponuke

4 izbová NOVOSTAVBA v Cíferi na predaj v štandarde

Reality Cífer

Rodinný dom | 100 m²

UPgreat exkluzívne ponúka 4 - izbový samostojaci dom v obci Cífer - Pác. Jedná sa o veľmi dobr

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Cífer

267,800 € 2678 €/m²

člen NARKS
Top
Top

NA PREDAJ 3 - izbový byt v blízkosti Istropolisu - Nové mesto Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Budyšínska | 79.51 m²

UPgreat exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislav

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

329,900 € 4149 €/m²

člen NARKS
Top
Top

5 izbový zrekonštruovaný RD v Cíferi na predaj

Reality Cífer

Rodinný dom | 277 m²

UPgreat exkluzívne ponúka veľkometrážny 5 izbový RD v Cíferi iba 20 min od Bratislavy. RD je s

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Cífer

290,000 € 1047 €/m²

člen NARKS
Top
Top

MEZONET pod Vysokými Tatrami (Horný Slavkov)

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 92 m²

Ponúkame na predaj: priestranný 2-izbový mezonetový byt pod VYSOKÝMI TATRAMI – Veľký Slavkov, č

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj dom v obci Bodíky v slepej ulici pri ramene Dunaja

Reality Bodíky

Rodinný dom | Bodíky 170 | 70 m²

Realitná kancelária UPgreat Elegance ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný prízemný rodinn

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bodíky

186,000 € 2657 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Prenájom 2i bytu Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Eduarda Wenzla 8 | 51 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka na prenájom nový moderný 2-izbový byt v mestskej časti Brati

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

830 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Posledný stavebný pozemok v projekte IBV Tomášov – Okružná

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 0 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívne na predaj posledný stavebný pozemok v pokojnej ča

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

159,990 €

člen NARKS
Novinka
Novinka

Pozemok 6029 m² – rekreačné využitie pri Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rekreačný pozemok | 6,029 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V RÁMCI REKREAČNEJ ZÓNY – POZEMOK V BERNOLÁKOVE PRI SENECKEJ CESTE (6029

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

16 €/m2 16 €/m2

člen NARKS
Novinka
Novinka

Na prenájom nadčasový 1 a pol izbový byt kúsok od Eurovei

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 51.6 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1,5-izbový byt s balkónom v novostavbe na Prístavnej ulici 7. Byt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Na predaj posledný voľný pozemok v Kittsee pri jazere

Reality Kittsee

Pozemok pre bytovú výstavbu | Rakúsko | Kittsee

UPgreat ekluzívne ponúka posledný voľný stavebný pozemok v Kittsee Seepark len pár minút od Bra

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kittsee

230,000 € 503 €/m²

člen NARKS

Moderný kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na prenájom na Mozartovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mozartova 12 | 48 m²

Moderný kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na prenájom na Mozartovej ulici UPgreat ponúka

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom priestranného 5-izbového rodinného domu pri lese v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Tavarikova osada | 130 m²

Realitná kancelária UPgreat exkluzívne ponúka na prenájom moderný a priestranný 5-izbový rodinn

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj priestranného 4 izbového rodinného domu s bazénom na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Jalovcova | 205 m²

Realitná kancelária UPgreat Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Na prenájom príjemný 3 izbový byt v lokalite 500 bytov na Svätoplukovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Svätoplukova | 70 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka na prenájom príjemný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite b

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

675 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Krásny dom s moderným dizajnovým interiérom v lukratívnej a tichej časti Záhorskej Bystrice.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strmý vŕšok | 184.29 m²

Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný rodinný dom. Prehľad miestností 1.NP Sch

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

880,000 € 4775 €/m²

člen NARKS

PREDAJ - veľký 3-izbový byt s loggiou, s garážou a záhradou

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Brigádnická | 77 m²

LEN U NÁS v UPgreat realitnej kancelárii 🏡 Ponúkame na predaj veľký 3-izbový byt s garážou, záh

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS

PREDAJ 3 izb. bytov v rodinnom dome, Macov, všetky IS

Reality Macov

Rodinný dom | 69 m²

Moderné 3-izbové byty so záhradou v Macove – kolaudácia prebieha Vlastná záhrada, nové býva

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Macov

170,000 € 2464 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ RODINNEJ VILY S WELLNESS A POZEMKOM 2548 m² – ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | 665 m²

EXKLUZÍVNA ARCHITEKTONICKÁ VILA S RODINNÝM WELLNESS NA POZEMKU 2 548 m² – ROVINKA | LEN PÁR MIN

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rovinka

Cena dohodou

člen NARKS

PREDAJ 2 izb. bytu Podunajská, Bratislava, balkón, parking

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 68 m²

Exkluzívne na predaj štýlový 2-izbový byt s balkónom a parkovaním – Bratislava, Podunajská ulic

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

250,000 € 3676 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 3 izb. bytov v dome so záhradou, Macov, všetky IS

Reality Senec

3 izbový byt | 69 m²

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

170,000 € 2464 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj: 2-izbový byt s vlastným kúrením – Veľké Leváre, Severná ulica

Reality Veľké Leváre

2 izbový byt | Severná | 0 m²

Hľadáte pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt v príje

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Veľké Leváre

125,000 €

člen NARKS

Na predaj zabehnutá krčma s tradíciou vo Vojke nad Dunajom

Reality Vojka nad Dunajom

Objekt pre obchod | 455 m²

Realitná kancelária UPgreat ELEGANCE Vám exklúzívne ponúka zabehnutá krčma s tradíciou vo Vojke

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Vojka nad Dunajom

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ PENZIÓN GRÓF v atraktívnej lokalite Spiša

Reality Spišský Hrhov

Hotel, penzión, ubytovňa | 860 m²

Na predaj zaujímavá investičná príležitosť v podobe plne funkčného penziónu s reštauračnou prev

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Spišský Hrhov

346,000 € 402 €/m²

člen NARKS

Na predaj exkluzívny stavebný pozemok na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Svätovavrinecká | 742 m²

UPgreat ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom na Kolibe. Hľad

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

549,000 € 740 €/m²

člen NARKS