Realitná sieť UPgreat

UPgreat

Hubová ulica 557/13 93101 Šamorín
Náš tím skvelých realitných odborníkov v realitnej sieti UPgreat je pripravený pomôcť Vám s predajom nehnuteľnosti alebo s hľadaním vysnívaného bývania. Vďaka našej znalosti trhu, moderným technológiám, inovatívnemu marketingu a vzájomnej spolupráci našej siete, ste už len krok k úspešnému realitnému obchodu.
Prečítať viac

127 inzerátov v ponuke

NÁJOM - kancelárie - ul.Trenčianska - Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Kancelárie, administratívne priestory | Trenčianska | 12 m²

UPgreat realitná kancelária v zastúpení klienta ponúka do dlhodobého nájmu kancelárie na admini

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

PREDAJ - Pozemok - Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Priemyselná zóna | 23,299 m²

UPgreat realitná kancelária Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s potenciálom, v

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

10 €/m2 10 €/m2

člen NARKS

PREDAJ - Garáž, ul. Banská, NMnV

Reality Nové Mesto nad Váhom

Garáž | Banská | 18 m²

🅿️ Riešenie pre parkovanie, ale aj uskladnenie – garáž na ulici Banská, Nové Mesto nad Váhom UP

Publikované: 19.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

18,950 € 1053 €/m²

člen NARKS

UPgreat 2-3izb byty - Kiserdő Rezidencia | Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Júliusa Lőrincza | 62.83 m²

Realitná kancelária Upgreat Elegance ponúka na predaj 2 a 3 izbové byty – Kiserdő Rezidencia

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,900 € 2545 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj - 4 izbový rodinný dom

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | 104.94 m²

Realitná kancelária UPgreat Elegance ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v štandardno

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

268,000 € 2554 €/m²

člen NARKS

LEVOČSKÁ DOLINA - pozemok NA PREDAJ (1.030m2)

Reality Levoča

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná úboč | 980 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny pozemok v obľúbenej rekreačnej lokalite Slnečná úboč –

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Levoča

89 €/m2 89 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ penziónu s rodinným bývaním, Trebatice, okr. Piešťany

Reality Trebatice

Hotel, penzión, ubytovňa | Severná | 380 m²

Hľadáte bývanie, podnikanie a relax na jednom mieste? Tento výnimočný dom v obci Trebatice Vám

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Trebatice

299,000 € 787 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

JABLONOV 3-izbový tehlový byt s GARÁŽOU a 2 pivnicami

Reality Jablonov

3 izbový byt | 62 m²

Realitná kancelária UPgreat LUXREAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na PREDAJ 3-izbový tehlový byt s bal

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Jablonov

72,000 € 1161 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ pozemok s výhľadmi a potenciálom, Bošáca (1241 m²)

Reality Bošáca

Pozemok pre rodinné domy | Bošáca | 1,241 m²

✔ Využite príležitosť investovať do pozemku, ktorý Vám prinesie pokoj, priestor na oddych, aj

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bošáca

38,000 € 31 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 5-izbový rodinný dom s veľkorysou záhradou a bazénom v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Námestie padlých hrdinov | 1,273.48 m²

UPgreat exkluzívne ponúka na predaj veľký 5-izbový RD s obrovskou záhradou a dostatkom parkovac

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

990,000 € 777 €/m²

člen NARKS

5 izbový RD s veľkým nádherným pozemkom na predaj v Rovinke

Reality Rovinka

Rodinný dom | Školská ulica | 167 m²

UPgreat exkluzívne ponúka Luxusné rodinné bývanie s veľkou záhradou na Školskej ulici — 5 izieb

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rovinka

265,000 € 1587 €/m²

člen NARKS

Prémiové vily na Koh Samui

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Vily v Maha Baan Udržiavaný komplex 20 prémiových ostrovných víl. Pokojné, dobre navrhnuté a l

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

270,000 €

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Prémiový dvoj-apartmán v rezorte The Terraza Samui | 80 m² + 2 terasy

Reality Thajsko

Apartmán | Thajsko

Na predaj ponúkame výborne riešený dvoj-apartmán s celkovou úžitkovou plochou 80 m² + dve samo

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

297,000 € 3126 €/m²

člen NARKS

PREDAJ - Moderný, priestranný, úsporný dom v Mnešiciach

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | 214 m²

UPgreat realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj prízemný rodin

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

495,000 € 2313 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ POSLEDNÝ RODINNÝ DOM v súkromnej ulici, Stará Turá

Reality Stará Turá

Rodinný dom | Družstevná | 100.25 m²

NA PREDAJ: POSLEDNÝ RODINNÝ DOM V SÚKROMNEJ ULICI – Stará Turá, Družstevná ulica ✨ Snívate o n

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

253,000 € 2524 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ veľkometrážny 2izb.byt a garáž, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Trenčianska | 80 m²

NA PREDAJ: Štýlový, veľkometrážny 2-izbový byt s GARÁŽOU priamo pod bytom – Nové Mesto nad Váho

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

168,000 € 2100 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - pozemok (záhrada, ovocný sad), Nové Mesto nad Váhom

UPgreat realitná kancelária Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s potenciálom pre

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

50,000 € 18 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ - pozemok vhodný na výstavbu - Klobušice, Ilava

Reality Ilava

Pozemok pre rodinné domy | 1,567 m²

UPgreat realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s pote

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

125,360 € 80 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v Lozorne s potenciálom obnovy vinohradu

Reality Lozorno

Vinica, chmelnica | Vinohradská | 2,200 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok s rozlohou 2 200 m² v krásnom prostredí obce Lozorno, na j

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lozorno

Cena dohodou

člen NARKS

PREDAJ - Rodinný dom - Čachtice

Reality Čachtice

Rodinný dom | 210 m²

UPgreat realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka samostatne stojaci rodin

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čachtice

125,000 € 595 €/m²

člen NARKS

PREDAJ - Rodinný dom, Hôrka nad Váhom

Reality Hôrka nad Váhom

Rodinný dom | 250 m²

UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v obci

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hôrka nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom obchodných priestorov v Skalici, ulica Potočná.

Reality Skalica

Obchodné priestory | Potočná | 150 m²

Ponúkame na prenájom atraktívne obchodné priestory v centre Skalice, na ulici Potočná. Priestor

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Skalica

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

člen NARKS

Na prenájom 2-izbový zariadený byt v Holíči – ul. Sasinkova.

Reality Holíč

2 izbový byt | Sasinkova | 57 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na ulici Sasinkova v Holíči. Byt je kompl

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Holíč

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Investičný pozemok - Slovenský Grob

Reality Slovenský Grob

Orná pôda | Rastislavova | 5,298 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívne investičný pozemok v katastrálnom území obce Slo

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Slovenský Grob

21 €/m2 21 €/m2

člen NARKS