Realitná sieť UPgreat

UPgreat

Hubová ulica 557/13 93101 Šamorín
Náš tím skvelých realitných odborníkov v realitnej sieti UPgreat je pripravený pomôcť Vám s predajom nehnuteľnosti alebo s hľadaním vysnívaného bývania. Vďaka našej znalosti trhu, moderným technológiám, inovatívnemu marketingu a vzájomnej spolupráci našej siete, ste už len krok k úspešnému realitnému obchodu.
Prečítať viac

127 inzerátov v ponuke

PREDAJ pozemok na výstavbu domu, Podolie

Reality Podolie

Pozemok pre rodinné domy | Milana Rastislava Štefánika | 736 m²

Ponúkam na predaj rovinatý pozemok o celkovej výmere 736 m², ktorý sa nachádza v tichej, zastav

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Podolie

50,000 € 68 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ pozemok v Bošáci, možná budúca výstavba

Reality Bošáca

Iný stavebný pozemok | Bošáca | 5,944 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok v obci Bošáca, situovaný

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bošáca

20 €/m2 20 €/m2

člen NARKS

PRENÁJOM ambulancia/služby 66,40 m2, Piešťany, Winterova ul.

Reality Piešťany

Objekt pre obchod | Winterova | 66.4 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka na prenájom nehnuteľnosť - priestor pre ambulanciu lekára/sl

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

971.7 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM ambulancia/služby 36,10 m2, Piešťany, Winterova ul.

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Winterova | 36.1 m²

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

428.5 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom s garážou v obci Pribeta

Reality Pribeta

Rodinný dom | 269.1 m²

Realitná kancelária UPgreat ELEGANCE z poverenia majiteľa ponúka na predaj priestranný rodinný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pribeta

169,840 € 631 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt s balkónom DOLNÝ SMOKOVEC (VYSOKÉ TATRY)

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 55 m²

Predstavte si rána s výhľadom na majestátne Vysoké Tatry a večery pri praskajúcom ohni v kachľo

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj zabehnutá krčma s tradíciou vo Vojke nad Dunajom

Reality Vojka nad Dunajom

Objekt pre obchod | 455 m²

Realitná kancelária UPgreat ELEGANCE Vám exklúzívne ponúka zabehnutá krčma s tradíciou vo Vojke

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Vojka nad Dunajom

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ PENZIÓN GRÓF v atraktívnej lokalite Spiša

Reality Spišský Hrhov

Hotel, penzión, ubytovňa | 860 m²

Na predaj zaujímavá investičná príležitosť v podobe plne funkčného penziónu s reštauračnou prev

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Spišský Hrhov

346,000 € 402 €/m²

člen NARKS

Pozemok pri potoku s atmosférou prírody – Tureň

Reality Tureň

Pozemok pre rodinné domy | 2,581 m²

Hľadáte výnimočný pozemok s atmosférou pokoja, vody a prírody? Realitná kancelária UPgreat STO

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Tureň

30 €/m2 30 €/m2

člen NARKS

Hľadáte bývanie neďaleko Bratislavy? - Novostavba 4 izb RD

Reality Báč

Rodinný dom | Rumová | 125 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom s parkovacím státim pre 3 autá, krytou terasou a ideálnym pozemkom

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Báč

329,990 € 2640 €/m²

člen NARKS

PREDAJ - 3 izbový tehlový byt, Stará Turá

Reality Stará Turá

3 izbový byt | Gen. M. R. Štefanika | 61 m²

LEN U NÁS v UPgreat realitnej kancelárii 🏡 Ponúkame na predaj 🔑 3-izbový byt s výnimočnými mesa

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

90,000 € 1475 €/m²

člen NARKS

Na predaj romantická záhrada s panoramatickým výhľadom na Modru 🌿

Reality Modra

Záhrada | 573 m²

Romantická záhrada s panoramatickým výhľadom na Modru na predaj 🌿 UPgreat exkluzívne ponúka na

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Modra

40,000 € 70 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ RODINNÝ DOM, ROHOVCE (25 min. Bratislava R7)

Reality Rohovce

Rodinný dom | 106 m²

Realitná kancelária UPgreat ELEGANCE Vám exklúzívne ponúka na predaj rodinný dom, ktorý je možn

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rohovce

262,000 € 2472 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ – ZÁHRADNÝ DOMČEK Rohovce, 25 min od BA

Reality Rohovce

Chalupa, rekreačný domček | 26 m²

Realitná kancelária UPgreat ELEGANCE Vám exklúzívne ponúka na predaj moderný, kvalitne postaven

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rohovce

129,000 € 4962 €/m²

člen NARKS

Areál v centre obce Jelka – 5287 m²

Reality Jelka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kostolná | 0 m²

Realitná kancelária UPgreat STORK ponúka exkluzívne na predaj rozsiahly areál v centre obce Jel

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Jelka

439,990 €

člen NARKS

KROMPACHY- pozemok NA PREDAJ (1.258m2)

Reality Krompachy

Pozemok pre rodinné domy | Horská | 1,258 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj pozemok s rozlohou 1.258 m2 - v meste Krompachy. Pozemok sa nachá

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Krompachy

37,000 € 29 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNA HISTORICKÁ BUDOVA NA PREDAJ – STARÉ MESTO, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Historický objekt | Sedlárska 3 | 1,182 m²

UPgreat exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú historickú budovu v srdci bratislavského Starého

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,400,000 € 2030 €/m²

člen NARKS

SPIŠSKÁ BELÁ- 4-izbový rodinný dom s garážou NA PREDAJ

Reality Spišská Belá

Rodinný dom | Weberova | 135 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – 4-izbový rodinný dom v meste Spišská Belá (ul.Weberova) Ponúkame na PRE

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Spišská Belá

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj váš súkromný kúsok vinohradníckeho raja

Reality Lozorno

Vinica, chmelnica | Vinohradská | 2,122 m²

Realitná kancelária UPgreat exkluzívne ponúka na predaj výnimočný pozemok s originálnou vínnou

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lozorno

129,000 € 61 €/m²

člen NARKS

NEMEŠANY -investičný pozemok (1.188m2) na PREDAJ

Reality Nemešany

Pozemok pre rodinné domy | Nemešany | 1,188 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE na PREDAJ slnečný a rovinatý pozemok v obci Nemešany (okres Levoča), nachád

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nemešany

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

5-izbový rodinný dom s bazénom na kráľovskom pozemku (2166 m²) – Sološnica

Reality Sološnica

Rodinný dom | 282 m²

5-izbový rodinný dom s bazénom na kráľovskom pozemku (2166 m²) – Sološnica Rána s výhľadom na

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Sološnica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDAJ rovinatý pozemok 1349 m2, Lubina, časť Hrnčiarové

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | Hrnčiarové | 1,349 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka na predaj nehnuteľnosť - pozemok v obci Lubina, smer Hrnčiar

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

55,000 € 41 €/m²

člen NARKS

Stavebná príležitosť v srdci prírody – Dubník - Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,708 m²

UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj - Investičnú príle

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka