Realitná sieť UPgreat

UPgreat

Hubová ulica 557/13 93101 Šamorín
Náš tím skvelých realitných odborníkov v realitnej sieti UPgreat je pripravený pomôcť Vám s predajom nehnuteľnosti alebo s hľadaním vysnívaného bývania. Vďaka našej znalosti trhu, moderným technológiám, inovatívnemu marketingu a vzájomnej spolupráci našej siete, ste už len krok k úspešnému realitnému obchodu.
Prečítať viac

127 inzerátov v ponuke

SPIŠSKÁ BELÁ- 4-izbový rodinný dom s garážou NA PREDAJ

Reality Spišská Belá

Rodinný dom | Weberova | 135 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – 4-izbový rodinný dom v meste Spišská Belá (ul.Weberova) Ponúkame na PRE

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Spišská Belá

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebná príležitosť v srdci prírody – Dubník - Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,708 m²

UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj - Investičnú príle

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

5-izbový rodinný dom s bazénom na kráľovskom pozemku (2166 m²) – Sološnica

Reality Sološnica

Rodinný dom | 282 m²

5-izbový rodinný dom s bazénom na kráľovskom pozemku (2166 m²) – Sološnica Rána s výhľadom na

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Sološnica

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj stavebného pozemku – Skalica, Krivé kúty, 650 m², regulácia R1.

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Rastislavova | 650 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere približne 650 m², nachádzajúci sa v obľúbenej a za

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

117,000 € 180 €/m²

člen NARKS

PREDAJ - 6222m2 pozemok v intraviláne NMnV

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 6,222 m²

UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj - investičný pozem

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

59.4 €/m2 59 €/m2

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový rodinný dom s garážou a hospodárskymi budovami – Holíč, ul. Štúrova.

Reality Holíč

Rodinný dom | Štúrova | 100 m²

Ponúkame na predaj prízemný 3-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v meste Holíč na Štúrovej u

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Holíč

97,000 € 970 €/m²

člen NARKS

3-izbový rodinný dom s dvorom a stodolou – Petrova Ves, okres Skalica.

Reality Petrova Ves

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj prízemný rodinný dom v obci Petrova Ves (okres Skalica), vhodný na rekonštru

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Petrova Ves

55,000 € 550 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ | Rozsiahly komerčný areál s investičným potenciálom – Malacky.

Reality Malacky

Objekt pre obchod | Gen. M. R. Štefánika | 10,055 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly komerčný areál v meste Malacky, situovaný v zastavanom území mesta

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Malacky

2,700,000 € 269 €/m²

člen NARKS

5 izbový RD s veľkým nádherným pozemkom na predaj v Rovinke

Reality Rovinka

Rodinný dom | Školská ulica | 167 m²

UPgreat exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom na Školskej ulici v Rovink

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rovinka

420,000 € 2515 €/m²

člen NARKS

Spišské Vlachy 3-izbový tehlový byt na PREDAJ

Reality Spišské Vlachy

3 izbový byt | Hornádska ulica | 62 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE na PREDAJ 3-izbový byt s 3 bonusmi navyše v meste Spišské Vlachy (Hornádska

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišské Vlachy

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v obci Nýrovce s veľkou záhradou

Reality Nýrovce

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária UPgreat ELEGANCE z poverenia majiteľa ponúka na predaj poschodový a čiastoč

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nýrovce

90,228 €

člen NARKS

Cyprus, 1 izbový luxusný apartmán

Reality Cyprus

1 izbový byt | Cyprus

Luxusný 1 izbový apartmán, Cyprus Ponúkame na predaj elegantný 1-izbový apartmán na prízemí s

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

115,000 € 2614 €/m²

člen NARKS

PREŠOV 3- izbový byt na PRENÁJOM Sabinovská ulica

Reality Prešov

3 izbový byt | Sabinovská | 74 m²

Ponúkame na PRENÁJOM moderný 3-izbový byt s rozlohou 74m² v novostavbe na Sabinovskej ulici v P

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Prešov

990 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM: Vonkajšieho parkovacieho státia.

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Údernícka | 0 m²

Ponúkame na prenájom vonkajšie XL parkovacie státie v projekte Petržalské dvory, – Údernícka u

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

100 €/mesiac

člen NARKS

NA PREDAJ rodinný dom s krásnymi výhľadmi, Radôstka

Reality Radôstka

Rodinný dom | časť Skaličanovci | 240 m²

Predstavujem Vám jedinečnú nehnuteľnosť, ktorá si zaslúži Vašu pozornosť – rodinný dom s veľkým

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Radôstka

98,000 € 408 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

LUXUSNÉ zrubové chalupy s výhľadom na Kriváň (obec Východná)

Reality Východná

Chalupa, rekreačný domček | 177 m²

Exkluzívne chaty pod Kriváňom – vaše súkromie, príroda a výhľad priamo z terasy! Predstavujem

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Východná

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ rodinného domu s penziónom,Trebatice, 5min od Piešťan

Reality Trebatice

Rodinný dom | Severná | 380 m²

Hľadáte bývanie, podnikanie a relax na jednom mieste? Tento výnimočný dom v obci Trebatice Vám

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trebatice

299,000 € 787 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok 900 m² v Novom Živote časť Eliášovce

Reality Nový Život

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívny stavebný pozemok v obci Nový Život časť Eliášo

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nový Život

112,990 € 126 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj - Štýlová chalupa v srdci horskej obce – Mojtín

Reality Mojtín

Rodinný dom | 139 m²

Predstavte si miesto, kde sa ráno zobudíte do ticha… bez hluku áut, bez stresu, s dotykom zelen

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mojtín

179,900 € 1294 €/m²

člen NARKS

Predaj exkluzívneho pozemku 5 400 m² v lokalite Vysoké pole – Skalica.

Reality Skalica

Rekreačný pozemok | 5,400 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s výmerou 5 400 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej vinoh

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

26 €/m2 26 €/m2

člen NARKS

Na predaj 3-izbový rodinný dom v Gbeloch – ulica Naftárska.

Reality Gbely

Rodinný dom | Naftárska | 90 m²

Ponúkame na predaj prízemný 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v meste Gbely, na ulici Naftár

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Gbely

129,000 € 1433 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok s projektom a stavebným povolením – Skalica, lokalita Koziny.

Reality Skalica

Rekreačný pozemok | 1,777 m²

Ponúkame na predaj slnečný rekreačný pozemok o výmere 1 777 m² vo vyhľadávanej vinohradníckej l

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

47,000 € 26 €/m²

člen NARKS

Prenájom priestranného rodinného domu – Sadová ulica, Senica.

Reality Senica

Administratívny objekt | Sadová | 170 m²

Ponúkame na prenájom celé prízemie rodinného domu na ulici Sadová v Senici s celkovou úžitkovo

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Senica

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

PRENÁJOM ambulancia/služby 48,60 m2, Piešťany, Winterova ul.

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Winterova | 48.6 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka na prenájom nehnuteľnosť - priestor pre ambulanciu lekára/sl

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

680.66 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS