421 inzerátov v ponuke
Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 40 m²
Patrik z RentHub Vám ponúka na prenájom reprezentatívny administratívny priestor v projekte ZWI
1,270 €/mesiac 32 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Račianska | 39 m²
REZERVOVANÉ Štýlový 1,5-izbový byt s lodžiou v projekte Green Corner – Račianska 69, Bratislav
221,990 € 5692 €/m²
3 izbový byt | Matejkova | 64 m²
RadoReality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s celkovou výmerou 71 m², z toho 64 m
239,900 € 3748 €/m²
3 izbový byt | Hlboká | 57 m²
RadoReality Vám ponúka na predaj exkluzívny apartmán v projekte ARBORA, situovanom v obľúbenej
167,800 € 2944 €/m²
Rodinný dom | Bratislavská | 194 m²
RadoReality Vám ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom vo Svätom Jure s úžitkovou pl
279,900 € 1443 €/m²
1 izbový byt | Žuffova | 40 m²
RentHub - Špecialista na nájom a jeho správu Vám ponúka na dlhodobý prenájom krásny dizajnový 1
440 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trenčianska | 1,350 m²
RADO reality ponúka na prenájom kancelárske/administratívne priestory nachádzajúce sa v Trenčia
6 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac
1 izbový byt | Karpatská | 40.9 m²
RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 1-izbový byt s označením A.3D, ktorý spája špičkový diz
168,963 € 4131 €/m²
3 izbový byt | Karpatská | 75.5 m²
RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.3F, ktorý spája špičkový diz
321,693 € 4261 €/m²
2 izbový byt | Karpatská | 54.9 m²
RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.4B, ktorý spája špičkový diz
329,059 € 5994 €/m²
Rodinný dom | 425 m²
RADO | Rozostavaný luxusný rodinný dom s veľkým pozemkom a druhým domom - Trenčianska Teplá, Pr
569,000 € 1456 €/m²
Rodinný dom | Severná | 400 m²
RADO Reality ponúka na predaj nadštandardnú rodinnú vilu s pozemkom 2651 m² v Trenčíne, časť Ha
750,000 € 1875 €/m²
Priestor pre výrobu | Nezadaná | 520 m²
RADO Reality ponúka na prenájom výrobno/skladový objekt, 520 m2 v Púchove. Areál závodu sa nach
1,650 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 4,500 m²
RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Priemyselnom parku v Trenčíne. Rovinatý pozemo
129 €/m2 129 €/m2
4 izbový byt | Nezadaná | 133 m²
RADO Reality Vám ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový mezonetový byt s vlastným kúrením v ob
219,900 € 1653 €/m²
Rodinný dom | Horné Srnie | 120 m²
PRENAJATÉ! Hľadáte pokojné a komfortné bývanie mimo ruchu mesta? RADO Reality ponúka na prenájo
Cena dohodou
1 izbový byt | Sady Cyrila a Metoda | 30 m²
PREDANÉ! RADO Reality ponúka na predaj svetlý 1-izbový byt susediaci s veľkou terasou s panoram
Cena dohodou
Rodinný dom | Partizánska | 80 m²
RADO Reality Vám ponúka na predaj fajnový rodinný dom v TOP lokalite. Dom je postavený na pozem
129,900 € 1624 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
RADO Reality Vám ponúka na predaj Rodinný dom v obci Hradište pri Partizánskom s pozemkom o ro
70,000 € 679 €/m²
Reštaurácia | Výstrkov | 190 m²
RADO Reality ponúka na prenájom obchodný priestor s výmerou 190 m², nachádzajúci sa na ulici Vý
1,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,455 m²
RADO Reality ponúka na predaj investičný slnečný rovinatý pozemok v obci Pruské, časť Savčina.
45 €/m2 45 €/m2
Rodinný dom | 420 m²
Súkromné rodinné sídlo s bazénom, wellnessom, vlastným vinohradom a parkom na pozemku 6 680 m²
1,750,000 € 4167 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mierová | 946 m²
RADOReality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 946 m², ktorý je rovinatý, pravideln
149,800 € 158 €/m²
3 izbový byt | Šípková | 92 m²
RadoReality Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Bernolákovo, nachádz
259,900 € 2825 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.