RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o.

Mateja Bela 20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

421 inzerátov v ponuke

RADO | Veľký pozemok s krásnym výhľadom - Horná Breznica!

Reality Horná Breznica

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 3,953 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľký slnečný rekreačný pozemok v obci Horná Breznica. Pozem

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horná Breznica

5 €/m2 5 €/m2

REZERVOVANÉ I RADO | Posledný investičný krásny 2-izbový byt | 62 m² |

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Františka Kubu | 54.97 m²

REZERVOVANÉ Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj krásny, moderný a svetlý 2-izbový

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

299,999 € 5458 €/m²

RADO | zariadený 4-izb. dom s pozemkom 486m2 | Malinovo - Tri Vody

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²

RADO | Zariadená novostavba v žiadanej lokalite Tri Vody – len 15 minút od Bratislavy „Na zač

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

415,000 € 4368 €/m²

RentHub I Priestranný 2i byt so šatníkom a parkovaním I 61 m² I

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 61 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s balkónom, pracovn

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

690 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská A.1C,3i byt 88,8m2 s predzáhradkou 80,3m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 88.8 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.1C, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

389,371 € 4385 €/m²

RADO I 2-izbový byt 49m² s terasou 71m² I Soblahov

Reality Soblahov

2 izbový byt | Soblahov | 48.81 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt v obci Soblahov. Ponúkame na predaj mod

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Soblahov

179,000 € 3667 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Sklad na prenájom 57m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 57 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných skladových priestorov rôznych

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

166.44 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | 5i RD s pozemkom 794m2 | ul. Jánošíkova, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Jánošíkova | 170 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj rodinný dom v Trenčíne na Jánošíkovej ulici Priestran

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

265,000 € 1559 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO I 2-izbový byt 63m² I ul. Partizánska I Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Partizánska | 63 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt na ulici Partizánska v Trenčíne. Základn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

124,900 € 1983 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | zariadený 3-i byt | parkovanie | 70 m² | REZERVOVANÝ

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Námestie sv. Františka | 70 m²

Slavo z rentHub Vám ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt s rozlohou 70 m², situovaný v s

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

730 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

RADO | prenájom | zariadený 3i byt | loggia | 74 m² | REZERVOVANÝ

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jamnického | 74 m²

Slavo z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt s balkónom a dvomi nepriechodným

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

620 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom priestoru 66 m2 - Tr. Turná

Reality Trenčianska Turná

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 66 m²

RADO Reality ponúka na prenájom priestor o výmere 66 m² v bytovom dome v Trenčianskej Turnej.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčianska Turná

350 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

RADO | Pozemok na výstavbu rodinného domu 391m2, Trenčianske Jastrabie

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 391 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 391m2 v obci Trenčianske Jastrabie. Poz

Publikované: 01.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

31,900 € 82 €/m²

RADO | 2i byt 54m2 + 20m2 pivnica + pozemok, Hrabovská - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hrabovská | 74 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt (malý 3-izbový) s podlahovou plochou 54m2 na uli

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

104,900 € 1418 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | PRENAJATÉ! 3i byt | Sihoť I, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Študentská | 60 m²

RADO Reality ponúka na prenájom zrekonštruovaný, čiastočne zariadený 3-izbový byt, ktorý sa nac

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Reštaurácia s pozemkom 2020m2, Partizánske

Reality Partizánske

Reštaurácia | Bielická | 633 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj reštauračné zariadenie, ktoré je kolaudované ako rodinný dom

Publikované: 28.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Partizánske

220,000 € 348 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | PRENAJATÉ! 2i byt s terasami a parkovacím miestom | Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Pred poľom | 47 m²

„Dve terasy, dvojnásobný zážitok z bývania – moderný byt s prepojením interiéru a exteriéru.“ R

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | PRENAJATÉ! garsónka, 34 m2 | kryté parkovanie | Trenčín, Odevná

Reality Trenčín

Garsónka | Odevná | 34 m²

RADO Reality ponúka na prenájom garsónku s krytým parkovacím státím v projekte Nové Zlatovce, n

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

480 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Reštaurácia a rodinný dom s pozemkom 2020m2, Partizánske

Reality Partizánske

Rodinný dom | Bielická | 633 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj reštauračné zariadenie, ktoré sanachádza na ul. Bielická v Pa

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Partizánske

220,000 € 348 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Vinohradnícky domček s pozemkom v meste Skalica

Reality Skalica

Chalupa, rekreačný domček | Špety | 38 m²

RADO Reality ponúkam na predaj vinohradnícky domček s pozemkom v meste Skalica. Zastavaná ploch

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Skalica

99,000 € 27 €/m²

RADO ׀ Na predaj chata v rezorte Vampíl

Reality Plavecký Štvrtok

Chalupa, rekreačný domček | 77 m²

RADO Reality ponúka na predaj chatu v rezorte rekreačnej oblasti Vampíl. Táto oblasť sa nachád

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Plavecký Štvrtok

120,000 € 1558 €/m²

RADO | VÝROBNÁ HALA 590m2 + pozemok 2202m2, Trenčianska Turná

Reality Trenčianska Turná

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 590 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj výrobnú halu s rozlohou priibližne 590m2, postavenú na pozemk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčianska Turná

899,000 € 1524 €/m²

RADO | Na prenájom administratívny priestor, 20 m2, Púchov

Reality Púchov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 20 m²

RADO Reality ponúka na prenájom 2 samostatné kancelárie každá o rozlohe 20 m2 v Púchove. Areál

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Púchov

150 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

RADO | Predaj 3-izb. bytu 77 m2, Trenčín - Legionárska ul.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Legionárska | 77 m²

RADO Reality ponúka na predaj 3-izb. byt na Legionárskej ul. v Trenčíne. Byt, pri ktorom sa roz

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,000 € 2584 €/m²