Maxim Real

Maxim Real s.r.o.

Dúbravská cesta 2 84104 Bratislava - Karlova Ves

168 inzerátov v ponuke

Chata snov nad Bratislavou – pokoj, výhľad a komfort na jednom mieste

Reality Bratislava-Karlova Ves

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s krásnym výhľadom sa nachádza v atraktívnej lokalite Bratis

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Karlova Ves

370,000 € 3700 €/m²

V novostavbe 2-izbový byt na Galvaniho ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 49 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Galvaniho ulici, ktorý predstavuje ideálnu voľbu pre tých,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 6082 €/m²

Pozemok na priemyselné využitie na Závodnej ulici

Reality Bratislava-Vrakuňa

Komerčná zóna | Závodná | 5,799 m²

Ponúkame na predaj pozemok situovaný v rozvojovej lokalite s priamym prístupom z ulice Závodná.

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

850,000 € 147 €/m²

Garáž s nabíjaním pre elektromobil a montážnou jamou na Astronomickej

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Astronomická | 17 m²

Ponúkame na predaj garáž s nabíjaním pre elektromobil a montážnou jamou na Astronomickej ulici

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

37,500 € 2206 €/m²

Pre klienta hľadáme 2-izbový byt v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 2-izbový byt v Podunajských Biskupiciach. Byt by mal byť aspoň čiasto

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

REZERVOVANÝ: 2-izbový byt nedaľeko Račianskeho mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56.11 m²

Ponúkame na predaj 2- izbový byt na ulici Račianska, mestská časť Bratislava III. – Nové Mesto,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4224 €/m²

Chata v obci Pernek

Reality Pernek

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 36 m²

Ponúkame na predaj modernú rekreačnú chatu situovanú v krásnom lesnom prostredí obce Pernek, po

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pernek

89,000 € 2472 €/m²

Slnečný takmer hektárový pozemok (9410m²) v k.ú. Kuchyňa s nádherným p

Reality Kuchyňa

Rekreačný pozemok | Kuchyňa | 9,410 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý slnečný takmer hektárový pozemok (9410m²) v k.ú. Kuchyňa s nádhern

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kuchyňa

136,445 € 15 €/m²

Rezervované - Garáž na Matejkovej ulici

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Matejkova | 16.68 m²

Ponúkame na predaj samostatný garážový box nachádzajúci sa v garážovom dome na Matejkovej ulici

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

54,000 € 3237 €/m²

Hľadám 1- izbový byt v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Dúbravka. Požiadav

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

160,000 €

REZERVOVANÉ - Veľký 3-izbový byt 73,23 m², Veterná ulica, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Veterná | 73.23 m²

Realitná kancelária Maxim Real ponúka na predaj 3-izbový byt na Veternej ulici v Trnave, ktorý

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 2593 €/m²

Hľadáme 2-izbový byt v Trnave pre konkrétneho klienta

Reality Trnava

2 izbový byt | Nezadaná | 54 m²

Zvažujete predaj 2-izbového bytu v Trnave? Možno už máme vášho kupujúceho. Aktuálne zastupujem

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

165,000 € 3056 €/m²

Parkovacie miesto Bory Promenáda, pri nemocnici

Reality Bratislava-Lamač

Objekt pre obchod | Nezadaná | 12 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesto č. 132 na ulici Jána Langoša 4 v novej štvrti v lokalite

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Lamač

50 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Pre klienta hľadáme 1-izbový byt v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 1-izbový byt v Podunajských Biskupiciach. Byt by mal byť aspoň čiasto

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Pozemok na stavbu rodinného domu

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | Oslobodenia | 1,405 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Malackách na ulici Oslobodenia. Celková výmera pozemku j

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Malacky

491,750 € 350 €/m²

Veľký pozemok v obci Plavecký Štvrtok.

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | Plavecký Štvrtok | 1,995 m²

Ponúkame na predaj veľký pozemok v tichej časti v obci Plavecký Štvrtok. Jedná sa o pozemok v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

Cena dohodou

TOP - REZERVOVANÝ : Stačí sa len nasťahovať a bývať

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 83.73 m²

Hľadáte moderné bývanie v pokojnej a zelenej časti Bratislavy, kde sa spája komfort, kvalitné z

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

349,000 € 4168 €/m²

Byty, domy, pozemky.

Reality Stupava

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Dobrý deň, som realitná maklérka a aktuálne hľadám byty, domy alebo pozemky na predaj pre konkr

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Stupava

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta - 2 izbový byt v Bratislave - Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt. Balkón/loggia - nie je podmienkou. Stav bytu - as

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

165,000 € 4125 €/m²

2- izbový byt v obci Miloslavov s predzáhradkou

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

Ponúkame na predaj pekný dvojizbový byt o celkovej výmere 58,08 m² so záhradou o celkovej výmer

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

214,000 € 3690 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na Hnileckej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hnilecká | 65.5 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na Hnileckej ulici v Bratislave – Vrakuňa. Byt sa nachádza sa

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

215,000 € 3282 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok na ulici Vtáčie údolie

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Tupého | 1,008 m²

Ponúkame na predaj pozemok na ulici Vtáčie údolie na Kolibe vhodný na výstavbu rodinného domu.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

655,200 € 650 €/m²

Pre klienta hľadáme 1-izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 1- izbový byt vo Vrakuni. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Pre klienta hľadáme 3-izbový byt v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Zvažujete predaj 3-izbového bytu v Trnave? Možno už máme vášho kupujúceho. Aktuálne zastupujem

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 2761 €/m²