168 inzerátov v ponuke
1 izbový byt | Žatevná | 21.45 m²
Ponúkam na predaj útulný štartovací byt na ulici Žatevná v obľúbenej lokalite Bratislava – Dúbr
135,000 € 6294 €/m²
Rodinný dom | Donská | 119 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom zo záhradou o celkovej rozlohe (štvorcového) pozemku 751 m2, v B
390,000 € 3277 €/m²
Rodinný dom | Továrenská | 66 m²
Ponúkame na predaj dvojizbový rodinný dom v tichej lokalite v strede obce vo Vysoká pri Morave.
137,000 € 2076 €/m²
Garáž | Medveďovej | 21.9 m²
Ponúkame na predaj priestrannú nadrozmernú garáž v parkovacom dome na Medveďovej ulici v Petrža
50,000 € 2283 €/m²
3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový, slnečný a priestranný byt v novostavbe, situovaný v krásnom zeleno
314,000 € 4078 €/m²
Garáž | Železničná | 21 m²
Ponúkame na predaj garáž pred bytovým domom na ulici Železničná v meste Stupava. V garáži je el
31,000 € 1476 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 184 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom na tichej ulici, kompletne podpivničený s v
420,000 € 2283 €/m²
2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 34 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v lokalite Slnečnice – Zóna Mesto v Bratislavskej Petržalke na
221,900 € 6526 €/m²
3 izbový byt | Vrakuňská cesta | 103.5 m²
Ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Vrakunskej ulici v oby
350,000 € 3382 €/m²
2 izbový byt | Tekovská | 57.31 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Tekovskej ulici vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružino
365,000 € 6369 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre nášho klienta 4-izbový byt vo Vrakuni. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruova
Cena dohodou
4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre nášho klienta 4-izbový byt v Podunajských Biskupiciach. Byt by mal byť aspoň čiasto
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 121 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľa
255,000 € 2107 €/m²
1 izbový byt | Kazanská | 35 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Podunajské Biskupice na Kazanskej ulici. Byt s
185,000 € 5286 €/m²
5 a viac izbový byt | Krajinská | 89.4 m²
Ponúkame na predaj moderný a komfortný byt nachádzajúci sa na Krajinskej ulici v mestskej časti
310,000 € 3468 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²
Predám 4-izbový bungalov v centre obce Cabaj – Čápor na Wágnerovej ulici v stave holodom. Ploch
245,000 € 2333 €/m²
3 izbový byt | Novomeského | 73 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Klokočine, Novomeského ulica. Byt má 73,21 m2 a nachádza sa
168,000 € 2301 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²
Moderný 4-izbový rodinný dom situovaný v pokojnej slepej ulici pri priehrade v obci Kuchyňa pon
275,000 € 2644 €/m²
Rodinný dom | Na vrátkach | 97 m²
Ponúkame na predaj útulný 3-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej časti Bratislavy – Dúbra
355,000 € 3660 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 39 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt v práve dokončenej novostavbe Čerešne Living od renomovaného de
195,000 € 5000 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Pre našich serióznych klientov hľadáme ideálne miesto, kde si budú môcť vybudovať nový domov. I
400,000 €
Rodinný dom | Nezadaná | 143 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom s veľmi dobrou a praktickou dispozíciou, nach
169,900 € 1188 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 270 m²
Ak dnes hľadáte dom, väčšina ponúk sú novostavby na malých pozemkoch, kde si so susedom podáte
310,000 € 1148 €/m²
2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²
Byt na najvyššom poschodí patrí medzi tie, ktoré si držia svoju hodnotu najdlhšie – najmä vďaka
155,000 € 4306 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.