168 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Legionárska | 60 m²
Ponúkame na predaj starý rodinný dom, ktorý je vhodný na kompletnú rekonštrukciu alebo na zbú
200,000 € 3333 €/m²
Garáž | Kazanská | 20.28 m²
Ponúkame na predaj garáž v súkromnom areáli na Kazanskej ulici. Dĺžka garáže 5.2m šírka 3.9m. M
38,000 € 1874 €/m²
3 izbový byt | Fedinova | 72.68 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt na ulici Fedinova v Bratislave – Petržalke. Nachádza sa na 4.
279,000 € 3839 €/m²
Rekreačný pozemok | Mástske Grefty | 375 m²
Pomúkame na predaj rekreačný pozemok o výmere 375 m2 v Stupave- časť Mástske Gredfty. Na pozemk
43,000 € 115 €/m²
3 izbový byt | Štetinova | 101.8 m²
Ponúkame na predaj 3,5 izbový byt na Štetinovej ulici v Bratislave – Staré Mesto. Nachádza s
475,000 € 4666 €/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 2,013 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa priamo pri hlavnej ceste I/51 (Senica – H
39,000 € 19 €/m²
Záhrada | Na grbe | 260 m²
Ponúkame na predaj na odstúpenie záhradu so záhradnou chatkou v obľúbenej a pokojnej záhradkárs
39,000 € 150 €/m²
Garáž | Ružová dolina | 13 m²
Ponúkame na predaj garáž na ulici Ružová dolina v Bratislave - Ružinove. Garáž vo výmere 13 m
31,000 € 2385 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 119 m²
Moderný, praktický a pripravený na okamžité bývanie. Tento 4-izbový rodinný dom z roku 2021 sa
269,900 € 2268 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Legionárska | 504 m²
Ponúkame na predaj pozemok v širšom centre Malaciek na križovatke 2 štátnych ciest (smer Rohožn
200,000 € 397 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom pozemok na ulici Vavrinecká v Limbachu. Pozemok vo výmere 690 m2
600 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Legionárska | 62 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s výmerou 62 m² + loggi
152,000 € 2452 €/m²
3 izbový byt | Na Hlinách | 64.5 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort mesta, zeleň a výbornú dostupnosť? Tento byt vás zaujme už
187,900 € 2913 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 35 m²
Máte 1-izbový byt v Trnave? Máme kupujúceho do 135 000 € Aktuálne zastupujeme klienta, ktorý h
135,000 € 3857 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 572 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 572m2 v zastavanej časti obce. Pozemok má rozmery
190,000 € 332 €/m²
3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt, nachádza sa v novostavbe Einpark Residence na Zadunajskej cest
498,000 € 6385 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre nášho klienta 4-izbový byt vo Vrakuni. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruova
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt na Kresánkovej ulici v Bratislave. Podmienka: ni
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 184 m²
Realitná kancelária Maxim Real vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci 5-izbový rodi
255,000 € 1386 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 73 m²
Pre všetkých, ktorí hľadajú dokonalú symbiózu pokoja prírody a dostupnosti mestského života, má
249,000 € 3411 €/m²
Rodinný dom | Záhradná | 63.1 m²
Tento dom je ideálnou voľbou pre mladý pár, menšiu rodinu alebo ako víkendový dom na nadštandar
240,000 € 3803 €/m²
2 izbový byt | Nezábudková | 66.5 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Ružinov – Trávniky, na Nezá
270,000 € 4060 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 119 m²
Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o celkovej výmere 712m2, ktorý sa nachádza vo veľmi
39,900 € 335 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre nášho klienta 3-izbový byt v Podunajských Biskupiciach. Byt by mal byť aspoň čiasto
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.