168 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 680 m²
Ponúkame na predaj pozemok v Novom Cabaji na Narcisovej ulici o rozlohe 680 m2. Pozemok je ideá
95,000 € 140 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,500 m²
Hľadám pre klienta stavebný pozemok o rozlohe 1500m2 plus v okolí Nitry. Preferované lokality:
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme súrne 2 izbový byt v lokalitách Klokočina, Mlynárce, Párovce, C
155,000 €
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme súrne 1 izbový byt v lokalitách Kalvária, Staré mesto, Párovce
135,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Višnová | 936 m²
Ponúkame na predaj lukratívny slnečný pozemok pod Zoborom na Višňovej ulici. Pozemok má veľkosť
285,800 € 305 €/m²
3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – Svätovavrinecká ulica. Jedná
579,000 € 8515 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 601 m²
Ponúkame na predaj pekný pozemok v novovznikajúcej lokalite určenej na výstavbu rodinných domov
84,976 € 141 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 764 m²
Ponúkame na predaj pozemok v novovznikajúcej lokalite určenej na výstavbu rodinných domov v obc
101,550 € 133 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 720 m²
99,256 € 138 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²
Predám 4-izbový bungalov v centre obce Cabaj – Čápor na Wágnerovej ulici v stave holodom. Ploch
265,000 € 2524 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Klokočine, Partizánska ulica. Byt má 76 m2 a nachádza sa na
161,890 € 2130 €/m²
Rodinný dom | Majakovského | 140 m²
Pripravujeme na predaj starší rodinný dvojposchodový dom v starej časti Chrenovej na Majakovské
350,000 € 2500 €/m²
Reštaurácia | Jána Jonáša | 303 m²
Ponúkame na predaj obchodný priestor na ul. J.Jonáša v Devínskej Novej Vsi. Nachádza sa na pr
295,000 € 974 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 64.2 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s nádherným výhľadom v projekte Tri Veže na ulici B
308,000 € 4798 €/m²
2 izbový byt | Čiližská | 46.42 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulici Čiližská v Bratislave. Nachádza sa na 8. poschodí v
208,500 € 4492 €/m²
5 a viac izbový byt | Páričkova | 221.6 m²
Ponúkame na predaj 5 izbový mezonet s vlastným výťahom v nadstavbe na ulici Páričkova v Bratisl
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Športová | 1,865 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1865 m2 v obci Most pri Bratislave na Športovej ulici. Pr
469,500 € 252 €/m²
2 izbový byt | Trebišovská | 51.27 m²
Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v tehlovom bytovom dome na Trebišovskej ulici v Bratislave -
590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,673 m²
Hľadáte únik z mesta do prírody s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na predaj slnečný rekreačný p
94,000 € 56 €/m²
Záhrada | Nezadaná | 1,794 m²
Ponúkame na predaj záhradu v Stupave časť Grefty v osobnom vlastníctve vo výmere 1794 m2. Záhr
133,000 € 74 €/m²
3 izbový byt | Tehelná | 71.55 m²
Realitná kancelária Maxim Real ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Tehel
254,000 € 3550 €/m²
2 izbový byt | Jána Stanislava | 52.4 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Karlova Ves, Dlhé diely, na ulici
209,900 € 4006 €/m²
Rodinný dom | Kukučínova | 230 m²
Tento rodinný dom predstavuje výnimočnú nehnuteľnosť, ktorá v sebe spája veľkorysý priestor, pr
425,000 € 1848 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 74 m²
Ponúkame na predaj priestranný, svetlý dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej čast
290,000 € 3919 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.