Maxim Real

Maxim Real s.r.o.

Dúbravská cesta 2 84104 Bratislava - Karlova Ves

167 inzerátov v ponuke

TOP - Prvé bývanie - 1. izbový byt na Žatevnej ulici

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Žatevná | 21.45 m²

Ponúkam na predaj útulný štartovací byt na ulici Žatevná v obľúbenej lokalite Bratislava – Dúbr

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

135,000 € 6294 €/m²

Top
Top

PREDAJ - Garáž na ulici Plicková

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Plickova | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v mestskej časti Rača na ulici Plicková. Garáž je v osobnom vlastníct

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

45,000 € 2500 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Garáž na ulici Údernícka

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Údernícka | 21 m²

Ponúkame na predaj priestrannú garáž o výmere 21 m² na -1. poschodí bytového komplexu v lukrat

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

65,000 € 3095 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Murovaná garáž v rad. zástavbe na Gašparíkovej ulici, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Gašparíkova | 17 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž v radovej zástavbe na Gašparíkovej ulici, Bratislava – Ružino

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

30,000 € 1765 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba - 3- izb. byt s 2 balkónmi a garáž. na ul. Jána Ondruša

Reality Stupava

3 izbový byt | Ulica Jána Ondruša | 80 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový holobyt s dvoma balkónmi v Stupave na ul. Jána Ondruša. Byt sa nach

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Stupava

237,000 € 2963 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Garáž na Mierovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mierová | 18 m²

Ponúkame na predaj podzemnú samostatnú uzamykateľnú garáž na Mierovej ulici, Bratislava - Ruži

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

44,000 € 2444 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Garáž aj s pozemkom v osobnom vlastníctve na ulici Planét

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Planét | 19 m²

Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe garáží na ulici Planét v Bratislave. Plocha garáže

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

53,000 € 2789 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Rozľahlý, slnečný pozemok s výmerou 3 335 m2 - Malý Háj

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Malý háj | 3,335 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý, slnečný pozemok s výmerou 3 335 m², situovaný na okraji lesa v tic

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

166,750 € 50 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Garáž na Dudvážskej ulici

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Dudvážska | 14 m²

Ponúkame na predaj garáž v garážovej zástavbe v Podunajských Biskupiciach v Bratislave na Dudvá

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

18,500 € 1321 €/m²

Novinka
Novinka

Investičný pozemok v obci Borinka

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,889 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok s výmerou 1 889 m² sa nachádza pod zrúcaninou hradu Pajšt

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Borinka

298,500 € 158 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok o výmere 454 m2, schválený v Územnom pláne na stavbu RD

Reality Stupava

Záhrada | Mast | 454 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Stupave o výmere 454 m2,schválený v Územnom pláne mesta Stupava na

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

67,000 € 148 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom v Záhorskej Bystrici na ulici Donská

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 119 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom zo záhradou o celkovej rozlohe (štvorcového) pozemku 751 m2, v B

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

390,000 € 3277 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj - 2 izbový rodinný dom - Vysoká pri Morave

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | Továrenská | 66 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový rodinný dom v tichej lokalite v strede obce vo Vysoká pri Morave.

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

137,000 € 2076 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Garáž na ulici Medveďovej v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Medveďovej | 21.9 m²

Ponúkame na predaj priestrannú nadrozmernú garáž v parkovacom dome na Medveďovej ulici v Petrža

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

50,000 € 2283 €/m²

Novinka
Novinka

Krásny 3- izb. byt s loggiou a park. státím na ulici Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový, slnečný a priestranný byt v novostavbe, situovaný v krásnom zeleno

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

314,000 € 4078 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Garáž v Stupave na ulici Železničná

Reality Stupava

Garáž | Železničná | 21 m²

Ponúkame na predaj garáž pred bytovým domom na ulici Železničná v meste Stupava. V garáži je el

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Stupava

31,000 € 1476 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj Rodinný dom v Čuňove

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | Dlhá | 184 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom na tichej ulici, kompletne podpivničený s v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

420,000 € 2283 €/m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na ulici Zuzany Chalupovej

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 34 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v lokalite Slnečnice – Zóna Mesto v Bratislavskej Petržalke na

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

221,900 € 6526 €/m²

Veľký, slnečný a priestranný 3-izbový byt

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Vrakuňská cesta | 103.5 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Vrakunskej ulici v oby

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

350,000 € 3382 €/m²

2- izbový byt na ulici Tekovská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tekovská | 57.31 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Tekovskej ulici vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružino

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6369 €/m²

Pre klienta hľadáme 4-izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 4-izbový byt vo Vrakuni. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruova

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Pre klienta hľadáme 4-izbový byt v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 4-izbový byt v Podunajských Biskupiciach. Byt by mal byť aspoň čiasto

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Trnávka

Reality Trnávka

Rodinný dom | Nezadaná | 121 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľa

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trnávka

255,000 € 2107 €/m²

1- izbový byt na ulici Kazanská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Podunajské Biskupice na Kazanskej ulici. Byt s

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

185,000 € 5286 €/m²