168 inzerátov v ponuke
Obchodné priestory | Špitálska | 425.69 m²
Ponúkame na predaj obchodný priestor na Špitálskej ulici v Starom Meste v Bratislave. Priesto
570,000 € 1339 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 75 m²
Ponúkame na predaj celoročne obývateľnú chatu pod lesom, blízko jazera, obec Kuchyňa, cca 50 k
157,000 € 2093 €/m²
2 izbový byt | Račianska | 56.11 m²
Ponúkame na predaj 2- izbový byt na ulici Račianska, mestská časť Bratislava III. – Nové Mesto,
237,000 € 4224 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 36 m²
Ponúkame na predaj modernú rekreačnú chatu situovanú v krásnom lesnom prostredí obce Pernek, po
89,000 € 2472 €/m²
Rekreačný pozemok | Kuchyňa | 9,410 m²
Ponúkame na predaj veľkorysý slnečný takmer hektárový pozemok (9410m²) v k.ú. Kuchyňa s nádhern
136,445 € 15 €/m²
Garáž | Matejkova | 16.68 m²
Ponúkame na predaj samostatný garážový box nachádzajúci sa v garážovom dome na Matejkovej ulici
54,000 € 3237 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadám pre konkrétneho klienta 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Dúbravka. Požiadav
160,000 €
Rodinný dom | Záhradná | 63.1 m²
Tento dom je ideálnou voľbou pre mladý pár, menšiu rodinu alebo ako víkendový dom na nadštandar
240,000 € 3803 €/m²
3 izbový byt | Vilová | 84.25 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt orientovaný na dve svetové strany s pekným výhľadom do starej P
315,000 € 3739 €/m²
2 izbový byt | M. R. Štefánika | 63 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenej obci Most pri Bratisla
229,000 € 3635 €/m²
3 izbový byt | Veterná | 73.23 m²
Realitná kancelária Maxim Real ponúka na predaj 3-izbový byt na Veternej ulici v Trnave, ktorý
189,900 € 2593 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 54 m²
Zvažujete predaj 2-izbového bytu v Trnave? Možno už máme vášho kupujúceho. Aktuálne zastupujem
165,000 € 3056 €/m²
Objekt pre obchod | Nezadaná | 12 m²
Ponúkame na prenájom parkovacie miesto č. 132 na ulici Jána Langoša 4 v novej štvrti v lokalite
50 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre nášho klienta 1-izbový byt v Podunajských Biskupiciach. Byt by mal byť aspoň čiasto
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Oslobodenia | 1,405 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Malackách na ulici Oslobodenia. Celková výmera pozemku j
491,750 € 350 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Plavecký Štvrtok | 1,995 m²
Ponúkame na predaj veľký pozemok v tichej časti v obci Plavecký Štvrtok. Jedná sa o pozemok v
Cena dohodou
3 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 83.73 m²
Hľadáte moderné bývanie v pokojnej a zelenej časti Bratislavy, kde sa spája komfort, kvalitné z
349,000 € 4168 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Dobrý deň, som realitná maklérka a aktuálne hľadám byty, domy alebo pozemky na predaj pre konkr
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 40 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt. Balkón/loggia - nie je podmienkou. Stav bytu - as
165,000 € 4125 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²
Ponúkame na predaj pekný dvojizbový byt o celkovej výmere 58,08 m² so záhradou o celkovej výmer
214,000 € 3690 €/m²
3 izbový byt | Hnilecká | 65.5 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt na Hnileckej ulici v Bratislave – Vrakuňa. Byt sa nachádza sa
215,000 € 3282 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Tupého | 1,008 m²
Ponúkame na predaj pozemok na ulici Vtáčie údolie na Kolibe vhodný na výstavbu rodinného domu.
655,200 € 650 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre nášho klienta 1- izbový byt vo Vrakuni. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruov
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²
Zvažujete predaj 3-izbového bytu v Trnave? Možno už máme vášho kupujúceho. Aktuálne zastupujem
185,000 € 2761 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.