Maxim Real

Maxim Real

Dúbravská cesta 2 84104 Bratislava Slovensko

Maxim Real

Maxim Real s.r.o. (168  inzerátov)

Dúbravská cesta 2 84104 Bratislava - Karlova Ves

Maxim Real

MaximReal

Dúbravská cesta 2 84104 Bratislava Slovensko

168 inzerátov v ponuke

Stavebný pozemok v Novom Cabaji 680m2

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 680 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Novom Cabaji na Narcisovej ulici o rozlohe 680 m2. Pozemok je ideá

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

95,000 € 140 €/m²

Hľadám pre klienta stavebný pozemok v okolí Nitry

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,500 m²

Hľadám pre klienta stavebný pozemok o rozlohe 1500m2 plus v okolí Nitry. Preferované lokality:

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Nitra

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme súrne 2 izbový byt v lokalitách Klokočina, Mlynárce, Párovce, C

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Nitra

155,000 €

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 izbový byt v Nitre

Reality Nitra

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme súrne 1 izbový byt v lokalitách Kalvária, Staré mesto, Párovce

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Nitra

135,000 €

Lukratívny stavebný pozemok 936 m2 pod Zoborom, Višňová ulica

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Višnová | 936 m²

Ponúkame na predaj lukratívny slnečný pozemok pod Zoborom na Višňovej ulici. Pozemok má veľkosť

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

285,800 € 305 €/m²

Výnimočný 3-izbový byt s predzáhradkou na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – Svätovavrinecká ulica. Jedná

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Stavebný pozemok 601 m2 v Štitároch

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 601 m²

Ponúkame na predaj pekný pozemok v novovznikajúcej lokalite určenej na výstavbu rodinných domov

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

84,976 € 141 €/m²

Stavebný pozemok v Štitároch 764 m2 s výhľadom na Nitru

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 764 m²

Ponúkame na predaj pozemok v novovznikajúcej lokalite určenej na výstavbu rodinných domov v obc

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

101,550 € 133 €/m²

Stavebný pozemok 720 m2 v Štitároch

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 720 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

99,256 € 138 €/m²

Bungalov v centre obce Cabaj v štandarde, Wágnerova ulica, Dom č.2

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Predám 4-izbový bungalov v centre obce Cabaj – Čápor na Wágnerovej ulici v stave holodom. Ploch

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

265,000 € 2524 €/m²

3,5 izbový byt na Klokočine, Partizánska ulica

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Klokočine, Partizánska ulica. Byt má 76 m2 a nachádza sa na

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

161,890 € 2130 €/m²

Pripravujeme na predaj dom s pozemkom na Chrenovej

Reality Nitra

Rodinný dom | Majakovského | 140 m²

Pripravujeme na predaj starší rodinný dvojposchodový dom v starej časti Chrenovej na Majakovské

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

350,000 € 2500 €/m²

Ponúkame obchodný priestor na ulici J.Jonáša v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Reštaurácia | Jána Jonáša | 303 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor na ul. J.Jonáša v Devínskej Novej Vsi. Nachádza sa na pr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

295,000 € 974 €/m²

V projekte III. Veže - 2 izbový byt na Bajkalskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 64.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s nádherným výhľadom v projekte Tri Veže na ulici B

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

308,000 € 4798 €/m²

V novostavbe PUNTA 2 izbový byt na Čiližskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Čiližská | 46.42 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulici Čiližská v Bratislave. Nachádza sa na 8. poschodí v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

208,500 € 4492 €/m²

TOP Mezonet (holobyt) s terasou na ulici Páričkova v Bratislave – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Páričkova | 221.6 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový mezonet s vlastným výťahom v nadstavbe na ulici Páričkova v Bratisl

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok pre RD v obci Most pri Bratislave na ul. Športová

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 1,865 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1865 m2 v obci Most pri Bratislave na Športovej ulici. Pr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

469,500 € 252 €/m²

V tehlovom bytovom dome 2 izbový byt na ulici Trebišovská v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trebišovská | 51.27 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v tehlovom bytovom dome na Trebišovskej ulici v Bratislave -

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rekreačný pozemok s chatkou a panoram. výhľadom – Stupava, Vrchná hora

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,673 m²

Hľadáte únik z mesta do prírody s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na predaj slnečný rekreačný p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

94,000 € 56 €/m²

PREDAJ - Záhrada v Stupave Grefty

Reality Stupava

Záhrada | Nezadaná | 1,794 m²

Ponúkame na predaj záhradu v Stupave časť Grefty v osobnom vlastníctve vo výmere 1794 m2. Záhr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

133,000 € 74 €/m²

Prerobený 3-izbový byt 71,55 m², Tehelná, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Tehelná | 71.55 m²

Realitná kancelária Maxim Real ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Tehel

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

254,000 € 3550 €/m²

TOP: 2- izbový byt s krásnym výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jána Stanislava | 52.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Karlova Ves, Dlhé diely, na ulici

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

209,900 € 4006 €/m²

Veľkopriestorový dvojgeneračný 6 izbový dom s potenciálom k podnikaniu

Reality Malacky

Rodinný dom | Kukučínova | 230 m²

Tento rodinný dom predstavuje výnimočnú nehnuteľnosť, ktorá v sebe spája veľkorysý priestor, pr

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

425,000 € 1848 €/m²

Rodinný dom v obci Kuchyňa

Reality Kuchyňa

Rodinný dom | Nezadaná | 74 m²

Ponúkame na predaj priestranný, svetlý dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej čast

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kuchyňa

290,000 € 3919 €/m²