DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Dlhá ulica 426/3 97101 Prievidza Slovensko

DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s. r. o. (332  inzerátov)

Dlhá ulica 426 97101 Prievidza

332 inzerátov v ponuke

Pozemok pre výstavbu rodinného domu s architektonickou štúdiou, 820 m2

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Viničná cesta | 820 m²

BÝVAJTE INAK, BÝVAJTE V SÚLADE S KRAJINOU! DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkl

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

35,900 € 44 €/m²

Moderný PROJEKT VLČANY, 3 a 4-izbové práve dokončené Dvojdomy, na pred

Reality Vlčany

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

PROJEKT VLČANY ponúka moderné radové rodinné domy navrhnuté pre pohodlné rodinné bývanie v tich

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vlčany

169,900 € 1573 €/m²

RK Dobré reality predáva 4-izbový dom v Dulovciach

Reality Dulovce

Rodinný dom | Starohorská | 150 m²

Realitná kancelária Dobré reality predáva v spolupráci s majiteľkou rodinný dom v pôvodnom stav

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dulovce

22,000 € 147 €/m²

REZERVOVANE! Ponúkame Vám na predaj 2-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Hlavná | 105 m²

Dobré Reality Vám ponúka na predaj 2-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8 km od Nových

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

58,000 € 552 €/m²

RK DOBRÉ REALITY predáva 3-izbový rodinný dom v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 136.3 m²

Realitná kancelária Dobré reality spol.s r. o. predáva v spolupráci s majiteľom rodinný drevodo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

144,000 € 1056 €/m²

Pozemok s potenciálom na výstavbu v Dvoroch nad Žitavou - 1006 m2 za 43 000 eur

Reality Dvory nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | 1,006 m²

Ponúkame vám na predaj pozemok s rozlohou 1006 m2, ktorý sa nachádza v malebnej obci Dvory nad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

43,000 € 43 €/m²

Prenájom 3izb bytu na ulici SNP

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | SNP | 72 m²

Prenájom 3izb bytu na ulici SNP v Nových Zámkoch . Vymera bytu je 72m2. Byt sa prenajíma čiasto

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pripravujeme : Prenájom podnikateľských priestorov

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | Pri Gymnáziu | 120 m²

Pripravujeme pre vás podnikateľské priestory na prenájom pri Gymnáziu v Nových Zámkoch priamo v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenájom komerčného pozemku, Železničná, Železničná, Trenčín

Reality Trenčín

Komerčná zóna | Železničná | 3,000 m²

Hľadáte bezpečné a strategicky umiestnené priestory pre Vaše podnikanie? Máme pre Vás ideálne r

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na prenájom Trenčín

Cena dohodou

DOBRÉ REALITY - Prevádzkové a obchodné priestory, Námestie Prievidza

Reality Prievidza

Obchodné priestory | Námestie Slobody | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne a prevádzkové priestory v lukratívnej a najlepšie vidi

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE 2-izbový byt ideálny na bývanie aj investíciu PREDANÝ

Reality Piešťany

2 izbový byt | 49.4 m²

Realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE v zastúpení majiteľa 2 - izbový byt situovaný v tichej a

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Piešťany

122,500 € 2480 €/m²

DOBRÉ REALITY - Priestory / kancelárie na prenájom, 15, 20, 30, 50 m2,

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske a prevádzkové priestory v budove Allianz na Záhradníckej u

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Dobré Reality – Stavebný pozemok 884 m² – Želiezovce, časť Mikula

Reality Želiezovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | SNP | 884 m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj slnečný, južne orientovaný stavebný pozemok o výmere 884 m², n

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Želiezovce

Cena dohodou

DOBRÉ REALITY - Virtuálne / registrové sídlo spoločnosti

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 3 m²

Ponúkame Vám na virtuálne / registrové sídlo v administratívnej budove Allianz, na Záhradníckej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY - Parkovacie miesta v centre mesta na prenájom

Reality Prievidza

Objekt pre obchod | Hviezdoslavova | 5 m²

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s. r. o. vám ponúka možnosť dlhodobého prenájmu parkovacích m

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Prievidza

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY-Skladové priestory na prenájom v Handlovej, 20 m2,ul.CSA

Reality Handlová

Obchodné priestory | Osada Sovietskej armády | 20 m²

Ponúkame vám na prenájom skladové priestory v Handlovej, na ulici Československej armády 236/12

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Handlová

66 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Kancelárie Piešťany – prenájom moderných priestorov , 210m2

Reality Piešťany

Obchodné priestory | A.Hlinku | 210 m²

...

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

1,999 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj priestranný 6 - izbový rodinný dom v

Reality Kamenec pod Vtáčnikom

Rodinný dom | Na Papiereň | 200 m²

Hľadáte bývanie v pokojnom prostredí pod úpätím pohoria Vtáčnik, ktoré ponúka dostatok priestor

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kamenec pod Vtáčnikom

169,000 € 845 €/m²

Na prenájom veľký 2-izbový byt v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | J.Bodona | 64 m²

Ponúkame na prenájom pre solventných a slušných záujemcov s pravidelným príjmom pekný, svetlý a

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú prenájom peknej komerčnej miestnosti na kancelá

Reality Rimavská Sobota

Kancelárie, administratívne priestory | Kuzmányho | 22 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor v úplne obnovenej budove v centre mesta Rimavská Sob

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

250 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ Rodinný dom s veľkým pozemkom a vlastnou studňou, Sklené, okres

Reality Sklené

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

REZERVOVANÉ DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj rodinný

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sklené

134,900 € 1587 €/m²

PREDAJ : Rodinný dom Horná Ves, okres Žiar nad Hronom

Reality Horná Ves

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj krásny 4izbový rodi

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horná Ves

85,000 € 654 €/m²

Rovinatý pozemok priamo v obci predaj Slovenské Pravno

Reality Slovenské Pravno

Pozemok pre rodinné domy | 1,077 m²

Vážený záujemca, spoločnosť Dobré Reality Vám predstavuje exkluzívnu ponuku na predaj rovinatý

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Slovenské Pravno

72,100 € 67 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom Slaská, okres Žiar nad Hronom

Reality Slaská

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Útulný domček s dušou v srdci prírody – obec Slaská Hľadáte únik z mesta, ticho hôr a projekt,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Slaská

70,000 € 778 €/m²