DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Dlhá ulica 426/3 97101 Prievidza Slovensko

DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s. r. o. (332  inzerátov)

Dlhá ulica 426 97101 Prievidza

332 inzerátov v ponuke

Prenajom veľkometrážneho luxusného bytu v Bojniciach

Reality Bojnice

2 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Ponúkame Vám naozaj zaujímavý priestranny luxusný byt v Bojniciach . K bytu prislúcha aj vyhrad

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

470 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Pripravujeme: 3-izbový byt na prenájom na Rúbanisku s balkónom...

Reality Lučenec

3 izbový byt | 73 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt v Lučenci na Rúbanisku. Byt prejde čiastočnou rekonštrukc

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

490 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v Handlovej

Reality Handlová

1 izbový byt | Lipová | 38 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v Handlovej na Lipovej ulici. Ide o priestranný prerobený byt

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Handlová

340 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Tajuplná záhrada s jazierkom a banským potôčikom, 1927 m2, Špania Doli

Reality Špania Dolina

Záhrada | Nový Svet | 1,927 m²

HĽADÁTE MIESTO, KTORÉ MÁ DUŠU? KÚSOK SVETA, KDE SA DOTYK VODY, ŠUM STROMOV A HISTÓRIA BANÍKOV S

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Špania Dolina

39,900 € 21 €/m²

PRENÁJOM - KANCELÁRSKE PRIESTORY V BREZNE

Reality Brezno

Priestor pre sklad | Cesta osloboditeľov | 63.3 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Brezne, Cesta Osloboditeľov 8 o ploche 63,3 m2

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izb. rodinný dom v obci Gbelce.

Reality Gbelce

Rodinný dom | Hlavná | 165 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izb. rodinný dom v obci Gbelce. Obec sa nachádza 28 km od okres

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Gbelce

85,000 € 515 €/m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý prevádzkový areál s dvomi samostatným

Reality Strekov

Priestor pre výrobu | Nezadaná | 394 m²

Dobré Reality Vám ponúka na predaj zaujímavý komerčný objekt s dvomi samostatnými prevádzkami v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Strekov

139,000 € 353 €/m²

Priestranný a slnečný pozemok na predaj!

Reality Neded

Pozemok pre rodinné domy | 849 m²

Ponúkame Vám na predaj vyčistený a upravený pozemok vhodný ihneď na výstavbu RD, v obci Neded.

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Neded

39,000 € 46 €/m²

Na prenájom veľký 4-izbový byt pre skupinu osôb

Reality Kalná nad Hronom

4 izbový byt | Nová | 120 m²

Dobré reality ponúkajú do prenájmu veľký 4-izbový byt v Kalnej nad Hronom, pre skupinu pracujúc

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Kalná nad Hronom

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Ponuka slnečných pozemkov pre Váš pokojný domov alebo rekreáciu v Bzi

Reality Bzince pod Javorinou

Záhrada | 16,293 m²

Dobré Reality Vám s potešením predstavujú jedinečnú príležitosť vlastniť kúsok raja na Zemi. Ak

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bzince pod Javorinou

211,809 € 13 €/m²

RK Dobré reality predáva dom s viničným domčekom v obci Bajtava

Reality Bajtava

Rodinný dom | 80 m²

RK Dobré reality predávajú v spolupráci s majiteľom dom s vínnym domčekom v obci Bajtava. Dom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bajtava

35,900 € 449 €/m²

RK Dobré reality predáva polyfunkčný objekt v Hurbanove.

Reality Hurbanovo

Priestor pre sklad | 1. Mája | 1,300 m²

RK Dobré reality predáva polyfunčný objekt v Hurbanove. Lokalita: Na ulici 1. mája v intravilán

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

335,000 € 258 €/m²

RK Dobré reality predáva čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Iža

Reality Iža

Rodinný dom | 213 m²

RK Dobré reality predáva v spolupráci s majiteľmi rodinný dom v obci Iža. Plocha: 213 m2 Pozem

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Iža

Cena dohodou

Pozemok s rozprávkovým výhľadom v Brezne

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Lúčky | 17,711 m²

Ticho, kľud a rozprávkový výhľad na celú panorámu Nízkych Tatier. Toto môže byť aj Váš pozemok,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

181,610 € 10 €/m²

Nadčasový 4 izbový byt na sídlisku Žabník po kompletnej rekonštrukcii.

Reality Prievidza

4 izbový byt | Lúčna | 82 m²

Lokalita Bytový dom sa nachádza na ulici Lúčna, sídlisko Žabník. Lokalita je veľkým plusom nehn

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

160,000 € 1951 €/m²

Rezervovany

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 65 m²

Hladáte si bývanie k nastahovaniu ihneď? Ponukame Vám pekný 3 izb zariadený byt na Nábrežnej ul

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Iba u nas predaj garsonky REZERVOVANE

Reality Nové Zámky

Garsónka | Nábrežná | 20 m²

Hladate si útulnú garsonku pre seba alebo na investiciu?Ponukame Vám garsonku o vynere 20m2 na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

62,000 € 3100 €/m²

Záhrada na predaj

Reality Bánov

Záhrada | 511 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok-zahradu o výmere 511m2 vhodný na individuálne využitie.K pozemku

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bánov

1 €/m2 1 €/m2

EXKLUZIVNE!..orná pôda v obci Nitrianske Hrnčiarovce

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Orná pôda | Nitrianske Hrnčiarovce | 8,199 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - orná pôda Nitrianske Hrnčiarovce o výmere 81,99 ára. K pozemk

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

188,000 € 23 €/m²

REJDOVSKÝ DVOR ZA ZNÍŽENÚ CENU - Tri domy v cene jedného a stodola k t

Reality Rejdová

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 236 m²

NA PREDAJ TRI DOMY SO STODOLOU NA JEDNOM DVORE. NÁHODA, ČI PRÍLEŽITOSŤ ZÍSKAŤ NIE JEDEN SKVOST

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rejdová

59,900 € 254 €/m²

Usadlosť U Rusnákov, Čekovce, okres Krupina

Reality Čekovce

Priestor pre výrobu | Nezadaná | 174 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj rozľahlú usadlosť U

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Čekovce

390,000 € 2241 €/m²

Rodinný dom so záhradou a historickým mlynom, 90 m2, Medovarce

Reality Medovarce

Rodinný dom | Nezadaná | 371 m²

RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU A HISTORICKÝM MLYNOM Pokojné vidiecke bývanie s priestorom pre život, z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Medovarce

149,900 € 404 €/m²

Ponúkame na predaj komerčnú nehnuteľnosť v priemyselnom parku Martin-S

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | 632 m²

Vážení podnikatelia, Dobré Reality Vám s potešením predstavujú výnimočnú príležitosť na získan

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Martin

Cena dohodou

PREDAJ: VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU PO REKONŠTRUKCII, INTERNÁTNA ULICA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 78 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná pon

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

235,000 € 3013 €/m²