DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Dlhá ulica 426/3 97101 Prievidza Slovensko

DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s. r. o. (332  inzerátov)

Dlhá ulica 426 97101 Prievidza

332 inzerátov v ponuke

Predaj pozemku na bývanie, Termálna, Termálna, Nové Zámky

Reality Podhájska

Pozemok pre rodinné domy | Termálna | 2,000 m²

Dobré reality s.r.o. Vám ponúkajú na predaj pozemok v obci Podhájska, časť Svätuša. Jedná sa o

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Podhájska

165,000 € 83 €/m²

REZERVOVANE

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M.R. Štefánika | 78 m²

Hladáte si bývanie bez dalších investicíí aj zo zariadením?Ponúkame na predaj pekne a kvalitne

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

134,900 € 1729 €/m²

Na predaj RD na komerčné účely

Reality Krakovany

Obchodné priestory | Železničná | 155 m²

RK Dobré Reality ponúka na predaj výnimočnú komerčnú nehnuteľnosť s výbornou viditeľnosťou a st

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Krakovany

229,000 € 1477 €/m²

Pozemok v Sokolovciach pod lesom 1473m2 – tiché prostredie - vyjadreni

Reality Sokolovce

Orná pôda | Piešťanská | 1,473 m²

V zastúpení vlastníkov, EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pozemok o výmere 1473m2 (š.22x60 s príst.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

49 €/m2 49 €/m2

Novostavba v obci Boľkovce - časť osada na predaj...

Reality Boľkovce

Rodinný dom | 140 m²

Plánovaná výstavba novostavby v obci Boľkovce si hľadá svojich predbežných záujemcov. Novosta

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Boľkovce

164,000 € 1171 €/m²

Stavebný pozemok na predaj...

Reality Bánov

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákova | 628 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný stavebný pozemok v obci Bánov priamo pri parku. Svojou rozloho

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bánov

84,900 € 135 €/m²

Prenájom 3-izbového bytu v Rimavskej Sobote – Rožňavská ulica

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Ponúkam na prenájom čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v tichej lokalite na Rožňavskej ulic

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

530 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Dom so zimnou záhradou a obytnou prístavbou, 283 m2, Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Švermova | 283 m²

HĽADÁTE PRIESTOR PRE RODINU, SÚKROMIE AJ VIAC MOŽNOSTÍ VYUŽITIA? HĽADÁTE DOM, KTORÝ UŽ PREŠIEL

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

215,000 € 760 €/m²

Veľký rodinný dom s hospodárskym zázemím, dielňami a záhradou

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Brotovo | 330 m²

HĽADÁTE DOM, KDE MÔŽE BÝVAŤ VÄČŠIA RODINA, MÔŽETE PODNIKAŤ Z DOMU ALEBO HOSPODÁRIŤ? HĽADÁTE PR

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

149,900 € 454 €/m²

PREDAJ: Pozemok pre záhradku a relax na brehu Osikovského potoka, 1098

Reality Brezno

Rekreačný pozemok | Rohozná | 1,098 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj pozemok s podielom n

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

7 €/m2 7 €/m2

Rodinný dom Vráble

Reality Vráble

Rodinný dom | Cintorínska | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj starý rodinný dom vo Vrábloch, Plocha: úžitková 160m2, zastavaná 160m2,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vráble

113,000 € 706 €/m²

Dobre reality Ponukame na prenájom krásny RD

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 90 m²

Exkluzívny prenájom .Ponúkame na prenájom štýlový RD novostavbu situovanú v pokojnej a vyhladáv

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Nové Zámky

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rezervovany

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | B.Němcovej | 78 m²

Hladáte si bývanie s pekným výhladom nedaleko centra mesta.? Ponukame vám krásny 3 izb byt o vý

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Iba u nás prenájom krásneho 2 izb bytu v centre mesta

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 74 m²

Hladáte si príjemné bývanie v centre mesta? Ponúkame Vám na prenájom krásny vkusne zariadený zr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PREDAJ Stavebný pozemok 1014 m², Nitrianske Rudno, okr. Prievidza

Reality Nitrianske Rudno

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 1,014 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok o výmere 1014 m², situovaný priamo v centre vyhľadávanej obc

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Rudno

Cena dohodou

iba u nás prenajom zariadeneho 1izb bytu

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nábrežná | 35 m²

Hladáte si príjemne bývanie v 1 izb byte? Ponúkame vám byt na Nábrežnej ulici na 5p s balkonom

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Iba u nas predaj 804m2 pozemku v Nových Zamkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 804 m²

Hladate si pozemok v Nových Zamkoch.?Ponukame vam pozemok o rozlohe 804m2 so starším domom ktor

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

119,990 € 149 €/m²

Iba u nas predaj garaže

Reality Nové Zámky

Garáž | Gúgska | 20 m²

Hladáte si garaž na auto alebo uskladnenie si doma nepotrebných veci?Ponúkame Vám murovanú gara

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

18,990 € 950 €/m²

Na predaj veľká, lukratívna komerčná budova v centre Rimavskej Soboty

Reality Rimavská Sobota

Polyfunkčný objekt | 500 m²

Ponúkame Vám na predaj rozsiahlu lukratívnu komerčnú budovu v centre mesta Rimavská Sobota. Bud

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

Na prenájom exkluzívne priestory na obchodné alebo kancelárske účely v

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | Bélu Bartóka | 220 m²

Ponúkame Vám na prenájom exkluzívne priestory v priamom centre mesta Rimavská Sobota. Priestory

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

1,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj krásny 4-izbový byt v tichej lokalite

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | Sobôtka | 92 m²

Ponúkame Vám veľký štvorizbový byt s priestrannou lodžiou, dvomi kúpeľňami a vlastným kondenzač

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

129,900 € 1412 €/m²

Na prenájom rôzne lukratívne komerčné priestory v multifunkčnom areáli

Reality Hnúšťa

Obchodné priestory | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruované, moderné komerčné, obchodné či kancelárske priestory v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Hnúšťa

Cena dohodou

DOBRÉ REALITY ponúkajú na prenájom pekné komerčné priestory na obchod

Reality Rimavská Sobota

Polyfunkčný objekt | 300 m²

Ponúkame Vám zaujímavé, pekné priestory, vhodné na rôzne druhy podnikania. V lukratívnej budove

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Rimavská Sobota

Cena dohodou

DOBRÉ REALITY ponúkajú do prenájmu predajný stánok v centre Rimavskej

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | Bélu Bartóka | 10 m²

Ponúkame Vám do prenájmu stánok o rozlohe cca 10 m2 v priamom centre mesta Rimavská Sobota. St

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²