332 inzerátov v ponuke
Chalupa, rekreačný domček | Nálepkova | 77 m²
HĽADÁTE JEDNODUCHÉ BÝVANIE ALEBO CHALUPU BEZ VEĽKÝCH INVESTÍCIÍ? DOBRÉ REALITY – silná slovens
69,900 € 908 €/m²
Rodinný dom | Komenského | 123 m²
STE STVORENÍ PRE ŽIVOT NA DEDINE? HĽADÁTE MENŠÍ DOM NA REKONŠTRUKCIU A HOSPODÁRSKE BUDOVY K TO
54,900 € 446 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Záhumnie | 885 m²
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka vo Veľkej Lúke, časť Záhumnie,
160 €/m2 160 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | Pri Váhu | 16 m²
Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. ponúka na predaj rekreačnú chatku so záhradou. Nehnut
55,000 € 3438 €/m²
Rodinný dom | 320 m²
Ponúkame Vám poschodový, dvojgeneračný rodinný dom so samostatnými vchodmi, tichá ulica, mimo h
185,000 € 578 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 97 m²
Moderný 3-izbový dom v Boľkovciach – stačí sa nasťahovať! Hľadáte nové bývanie bez starostí?
164,000 € 1691 €/m²
2 izbový byt | Svätoplukova | 54 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2 izbový byt v Prievidzi. Samotný bytový dom sa nachádza
480 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dlhá | 123,456 m²
Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu v administratívnej budove na Dlhej ulici v Prievidzi. Kanc
100 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hronská | 160 m²
HĽADÁTE RODINNÝ DOM SNOV, ČI DOMOV? V HRONCI OBOJE NÁJDETE V JEDNOM. DOBRÉ REALITY – silná s
259,900 € 1624 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
Dobrá reality Vám ponúkajú na predaj luxusný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v Nových Zámk
369,900 € 1681 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Branovo | 1,120 m²
. Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Branovo, Voda, plyn, elektrina sú vedľa pozem
33,000 € 29 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²
HĽADÁTE CHALUPU NA CHALUPÁRČENIE? MÁTE CHUŤ VYHRNÚŤ SI RUKÁVY A VYTVORIŤ SVOJ KUS RAJA VLASTNÝ
63,900 € 687 €/m²
4 izbový byt | Štvrť Kasárne | 82 m²
V čase, keď sa na nové byty čaká mesiace alebo aj roky, existuje aj jednoduchšie riešenie. K
259,900 € 3170 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou. s garážou a terasou. Veľmi
99,900 € 555 €/m²
2 izbový byt | M. R. Štefánika | 45 m²
Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na M.R. Štefánika v Nových Zámkoch, byt je po kompletnej reko
500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Odbojárov | 79 m²
CHATA V LESE JE TO, ČO SA VÁM SNAMI NESIE? ČISTÝ VZDUCH, PRÍRODA A ZURČIACA VODA? DOBRÉ REAL
139,900 € 1771 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nábrežie Dukelských hrdinov | 21 m²
HĽADÁTE REPREZENTATÍVNY PRIESTOR? CHETE BYŤ NA DOBROM MIESTE, ALE NEPOTREBUJETE BYŤ PRIAMO V
400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Nábrežie Dukelských hrdinov | 262 m²
HĽADÁTE IDEÁLNE MIESTO PRE SVOJU PREVÁDZKU V ŠIRŠOM CENTRE BREZNA? DOBRÉ REALITY – silná slove
Cena dohodou
Rodinný dom | Trstice | 150 m²
Ponúkam vám na predaj viacgeneračný dom v Trsticiach ležiaci na pozemku o veľkosti 680 m/2.Nach
154,000 € 1027 €/m²
2 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 66 m²
DOBRÉ REALITY, s.r.o. Vám exkluzívne ponúkajú na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v pr
500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Štúrová1475 | 160 m²
Ponúkame Vám na prenájom nájomné byty/izby v Dubnici nad Váhom, Štúrová1475. Stav objektu: kom
7 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Záhrady - Stavbárov | 78 m²
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v meste Prievidza na ulici Stavbárov. Samotný byt sa n
650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Cintorínska | 96 m²
Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v budove a v samostatnom areály s ďalšími obchodmi a
450 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Garsónka | 30 m²
Máme pre vás výnimočnú ponuku dlhodobého stabilného bývania formou prenájmu apartmánov a garsón
250 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.