DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Dlhá ulica 426/3 97101 Prievidza Slovensko

DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s. r. o. (332  inzerátov)

Dlhá ulica 426 97101 Prievidza

332 inzerátov v ponuke

PREDAJ - Rodinný dom Slaská, okres Žiar nad Hronom

Reality Slaská

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Útulný domček s dušou v srdci prírody – obec Slaská Hľadáte únik z mesta, ticho hôr a projekt,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Slaská

70,000 € 778 €/m²

Dobré reality-na prenájom priestory 48,4 m2 a 30,90m2+ kúpelňa s wc, p

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 45 m²

Dobré reality Vám ponúkajú na dlhodobý prenájom priestory v Galante, Priemyselná ul. Nachádza

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Dobré reality - kancelárie na prenájom 17m2

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 17 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory GALANTA, Priemyselná ul. Nachádzajú na 1.poschod

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

144.5 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REZERVOVANE

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M.R. Štefánika | 78 m²

Hladáte si bývanie bez dalších investicíí aj zo zariadením?Ponúkame na predaj pekne a kvalitne

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

134,900 € 1729 €/m²

Dobre reality Ponukame na prenájom krásny RD

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 90 m²

Exkluzívny prenájom .Ponúkame na prenájom štýlový RD novostavbu situovanú v pokojnej a vyhladáv

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Nové Zámky

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rezervovany

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | B.Němcovej | 78 m²

Hladáte si bývanie s pekným výhladom nedaleko centra mesta.? Ponukame vám krásny 3 izb byt o vý

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Iba u nás prenájom krásneho 2 izb bytu v centre mesta

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 74 m²

Hladáte si príjemné bývanie v centre mesta? Ponúkame Vám na prenájom krásny vkusne zariadený zr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PREDAJ Stavebný pozemok 1014 m², Nitrianske Rudno, okr. Prievidza

Reality Nitrianske Rudno

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 1,014 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok o výmere 1014 m², situovaný priamo v centre vyhľadávanej obc

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Rudno

Cena dohodou

iba u nás prenajom zariadeneho 1izb bytu

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nábrežná | 35 m²

Hladáte si príjemne bývanie v 1 izb byte? Ponúkame vám byt na Nábrežnej ulici na 5p s balkonom

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Iba u nas predaj 804m2 pozemku v Nových Zamkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 804 m²

Hladate si pozemok v Nových Zamkoch.?Ponukame vam pozemok o rozlohe 804m2 so starším domom ktor

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

119,990 € 149 €/m²

Iba u nas predaj garaže

Reality Nové Zámky

Garáž | Gúgska | 20 m²

Hladáte si garaž na auto alebo uskladnenie si doma nepotrebných veci?Ponúkame Vám murovanú gara

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

18,990 € 950 €/m²

NOVÝ DOMOV V MOJMÍROVCIACH: Kvalitná novostavba s flexibilnou dispozíc

Reality Mojmírovce

3 izbový byt | Nezadaná | 62 m²

NOVÝ DOMOV V MOJMÍROVCIACH: Kvalitná novostavba s flexibilnou dispozíciou. Aktuálne prebieha vý

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Mojmírovce

149,900 € 2418 €/m²

RD / Chalupa v obci Malá LEHOTA v prekrásnom prostredí na pozemku 556m

Reality Žarnovica

Rodinný dom | Hlavná | 166 m²

Rada Vám predstavím moju novú ponuku, domček ako z rozprávky, nachádzajúci sa v centre obce -

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žarnovica

179,900 € 1084 €/m²

PREDAJ: rodinný dom v top lokalite Prievidze

Reality Prievidza

Rodinný dom | Malonecpalská | 250 m²

Hľadáte ideálne rodinné bývanie v obľúbenej štvrti Prievidze? Ponúkame na predaj priestranný, d

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prievidza

238,000 € 952 €/m²

Predaj rodinného domu, Nové Zámky

Reality Semerovo

Rodinný dom | 108 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu typ bungalov v obci Semerovo, 16 km od mesta

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Semerovo

169,900 € 1573 €/m²

Predaj pozemku na bývanie, Dubník, Dubník, Nové Zámky

Reality Dubník

Pozemok pre rodinné domy | Dubník | 1,245 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Dubník 20 km od mesta Nové Zámky, 19

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dubník

17,000 € 14 €/m²

Predaj pozemku na bývanie, Jasová, Jasová, Nové Zámky

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 780 m²

Dobré reality s.r.o. Vám ponúkajú na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Jasová, 17 km od

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Jasová

21,500 € 28 €/m²

Predaj pozemku na bývanie, Termálna, Termálna, Nové Zámky

Reality Podhájska

Pozemok pre rodinné domy | Termálna | 2,000 m²

Dobré reality s.r.o. Vám ponúkajú na predaj pozemok v obci Podhájska, časť Svätuša. Jedná sa o

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Podhájska

165,000 € 83 €/m²

Na predaj veľká, lukratívna komerčná budova v centre Rimavskej Soboty

Reality Rimavská Sobota

Polyfunkčný objekt | 500 m²

Ponúkame Vám na predaj rozsiahlu lukratívnu komerčnú budovu v centre mesta Rimavská Sobota. Bud

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

Na prenájom exkluzívne priestory na obchodné alebo kancelárske účely v

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | Bélu Bartóka | 220 m²

Ponúkame Vám na prenájom exkluzívne priestory v priamom centre mesta Rimavská Sobota. Priestory

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

1,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj krásny 4-izbový byt v tichej lokalite

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | Sobôtka | 92 m²

Ponúkame Vám veľký štvorizbový byt s priestrannou lodžiou, dvomi kúpeľňami a vlastným kondenzač

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

129,900 € 1412 €/m²

Na prenájom rôzne lukratívne komerčné priestory v multifunkčnom areáli

Reality Hnúšťa

Obchodné priestory | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruované, moderné komerčné, obchodné či kancelárske priestory v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Hnúšťa

Cena dohodou

DOBRÉ REALITY ponúkajú na prenájom pekné komerčné priestory na obchod

Reality Rimavská Sobota

Polyfunkčný objekt | 300 m²

Ponúkame Vám zaujímavé, pekné priestory, vhodné na rôzne druhy podnikania. V lukratívnej budove

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Rimavská Sobota

Cena dohodou

DOBRÉ REALITY ponúkajú do prenájmu predajný stánok v centre Rimavskej

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | Bélu Bartóka | 10 m²

Ponúkame Vám do prenájmu stánok o rozlohe cca 10 m2 v priamom centre mesta Rimavská Sobota. St

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²