Diamond reality

Diamond Reality, s.r.o.

Hollého 1523/3 040 01 Košice - Juh

470 inzerátov v ponuke

Na prenájom apartmány, ubytovňa Senec.

Reality Senec

Apartmánový dom | nemá | 1 m²

Na prenájom apartmány, ubytovňa Senec. Ubytovanie pre pracovníkov, robotníkov alebo študentov.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Senec

280 €/mesiac 280 €/mesiac/m²

Na predaj Chata, Košické Oľšany , Vyšný Olčvár

Reality Košické Oľšany

Chalupa, rekreačný domček | 426 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – Oáza pokoja vo Vyšnom Olčvári pri Košických Olšanoch Predstavte si mie

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košické Oľšany

79,990 € 188 €/m²

Na prenájom zariadený 2,5 izbový byt balkón Rača Bratislava

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | nemá | 55 m²

Na prenájom pekný zariadený 2,5 izbový byt s balkónom, Rača, Bratislava. Rozloha: 55 m2. Samost

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,000 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Nebytový priestor, kancelária, butik, apartmán, Košice-Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Továrenská | 20 m²

Patrik Janok z Diamond Reality vám exkluzívne ponúka na predaj nebytový priestor v suteréne

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

75,000 € 3750 €/m²

Kancelária, butik, prevádzka, apartmán, Košice-Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Továrenská | 20 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

75,000 € 3750 €/m²

Na prenájom prerob garsonka v rodinnom dome, Modranka, Trnava

Reality Trnava

Garsónka | Dedinská | 1 m²

Na prenájom prerobený byt v rodinnom dome, garsonka, lokalita Modranka, Dedinská ul., pri Trnav

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

400 €/mesiac 400 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom, Bodvaszilás, Maďarsko

Reality Bódvaszilas

Rodinný dom | nemá | 120 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom a kompletnými sieťami – ideálny na bývanie aj rekonštrukciu podľa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bódvaszilas

52,000 € 433 €/m²

Na prenájom priestory vhodné na bar/podnik alebo iné služby/podnikanie

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Alžbetina | 150 m²

Ponúkame na prenájom atraktívne nebytové priestory priamo v historickom centre Košíc, na výnimo

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,150 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ, MEZONETOVÝ BYT NA ULICI TOMÁŠIKOVA, KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Tomášikova | 150 m²

Výnimočný mezonetový byt s jedinečnou atmosférou – Tomášikova ulica, Košice. Diamond Reality V

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

650,000 € 4333 €/m²

Investičné apartmány/ Projekt Coral Retreat/ Severný Cyprus

Reality Cyprus

Rodinný dom | Cyprus

Investujte do života pri mori – exkluzívne apartmány na severnom pobreží Cypru Predstavte si r

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

138,300 € 3293 €/m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM | OBEC RUSKOV

Reality Ruskov

3 izbový byt | Školská 36 | 65 m²

Martin Simko a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj veľmi pekný 3-izbový byt po kompletnej re

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ruskov

154,900 € 2383 €/m²

REZERVOVANÉ - Chata Košice, Horný Bankov,

Reality Košice-Sever

Chalupa, rekreačný domček | 396 m²

Na predaj: Príjemná chata na Hornom Bankove, v Košiciach Mgr. Jaroslav Ičo Diamond Reality Vám

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

69,900 € 177 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Hul

Reality Hul

Rodinný dom | Hul | 220 m²

Ponúkame na predaj zachovalý, zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom v obci Hul – ideálna voľba p

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hul

160,000 € 727 €/m²

ODSTÚPENIE ZABEHNUTÉHO HAIR & BEAUTY ŠTÚDIA V CENTRE KOŠÍC

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Hlavna | 72 m²

ODSTÚPENIE ZABEHNUTÉHO HAIR & BEAUTY ŠTÚDIA V CENTRE KOŠÍC Ponúkame na odstúpenie zabehnuté a

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

39,000 € 542 €/m²

Prenájom veľkého 2-izbového bytu – Nitra, Klokočina za Kauflandom

Reality Nitra

2 izbový byt | 68 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a veľmi dobre dispozične riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom mobilný domček Hlohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Hlohovec | 20 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený Tiny house 20 m2 s pozemkom 200 m2. Tiny house je vyb

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Hlohovec

400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Slnečný stavebný pozemok

Reality Čaňa

Pozemok pre bytovú výstavbu | 610 m²

Hľadáte miesto, kde si postavíte dom presne podľa svojich predstáv, no zároveň chcete zostať n

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čaňa

124,999 € 205 €/m²

NA PREDAJ PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT S LODŽIOU

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

3 izbový byt | Helsinská | 80 m²

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

219,900 € 2749 €/m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S LOGGIOU | Ul. Povstania Českého Ľudu

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Povstania českého ľudu 12 | 68 m²

Martin Simko a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočný 3-izbový byt po kompletnej reko

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

239,000 € 3515 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok v obci Jasov, Košice - okolie

Reality Jasov

Pozemok pre rodinné domy | Jasov | 650 m²

Ponúkam na predaj pozemok nachádzajúci sa pri vstupe do obce Jasov, v okrese Košice – okolie. T

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jasov

57,000 € 88 €/m²

zariadený 2-izbový byt , dokončená Novostavba, bezbariérový vstup

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. CENA : 269.000 E

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,000 € 5848 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom izba v centre Nitry - Farská ulica

Reality Nitra

Garsónka | Farská | 10 m²

Ponúkame na prenájom izbu nachádzajúcu sa v Nitre, na Farskej ulici. Izba je samostatná i´pozos

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

240 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

2 izbový byt s loggiou, Furča, Povstania českého ľudu, Dargovských hrdinov,

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Povstania českého ľudu | 58 m²

Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt vo vyhľadávan

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

179,000 € 3086 €/m²

Na predaj 3 izbový byt na sídlisku ll.

Reality Prešov

3 izbový byt | Levočska | 67 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na preddaj 3 izbový byt . Byt sa

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

175,000 € 2612 €/m²