470 inzerátov v ponuke
Apartmán | Piesková Baňa | 47 m²
"REZERVOVANÝ" Na predaj apartmán, Nová Lesná – prekrásny výhľad na Tatry Ponúkame na preda
153,000 € 3255 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Klasov | 2,644 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok v obci Klasov. K pozemku vedie vlastná prístupová cesta s
39 €/m2 39 €/m2
Orná pôda | Barca | 0 m²
Diamond Reality Benöczová s.r.o. vám ponúka exkluzívny pozemok vhodný na priemyselné a komerčné
48 €/m2
Iný stavebný pozemok | Nový Salaš | 1,275 m²
V exkluzívnej spolupráci ponúkame na predaj krásny slnečný rovinatý pozemok pod lesom v intravi
Cena dohodou
Záhrada | Čermeľské prielohy | 827 m²
Na predaj pozemok v katastrálnom území Čermeľ, Košice - Sever(lokalita Čermeľské prielohy). Pre
73,000 € 88 €/m²
Rodinný dom | 138 m²
EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA V ČANI: Inteligentné a nízkonákladové bývanie pri Košiciach! VIDEO si po
324,900 € 2319 €/m²
Komerčná zóna | strojnícka | 0 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom spevnenú, park
1 €/mesiac
Skladový objekt | Strojnícka | 200 m²
PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality Prešov. Ponúkame do prenájmu skladové, výrobné prípadne
1,048 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Rožňavská | 42 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt o rozlohe 42m2 + 6m loggia, nachádzajúci sa v obľúbenej a vyhľa
159,890 € 3807 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ružín | 104 m²
Hľadáte miesto, kde si rodina oddýchne, spomalí a načerpá novú energiu? Ponúkame na predaj muro
158,990 € 1529 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | krátka | 784 m²
Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám - EXKLUZÍVNE - ponúka na predaj pozemky v nádhernom pr
96,000 € 122 €/m²
Rekreačný pozemok | sekčovska | 5,765 m²
PhDr. Erika Majorošová - DIAMOND REALITY PREŠOV - ponúkame predaj pozemok v k.ú. Šalgovík. Poze
145,000 € 25 €/m²
Rodinný dom | Nevidzany | 195 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom pri Vrábľoch, v malebnej obci Nevidzany. Parametre RD Počet iz
274,000 € 1303 €/m²
Priestor pre sklad | Strojnícka | 158 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom sklad o roz
1,158 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Záhrada | Sečovce | 844 m²
Mgr. Kamil Špegár v zastúpení Diamond Reality ponúka na predaj nádhernú rovinatú záhradu vhodnú
12,500 € 15 €/m²
Objekt pre obchod | Jarná | 300 m²
Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj komerčné/prevádzkové pries
255,000 € 850 €/m²
Rodinný dom | Hrdinov SNP | 180 m²
Štefan Klapko a realitná kancelária Diamond Reality Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na preda
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Kysak | 226 m²
Na predaj rodinný dom v krásnej obci Kysak Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v ti
256,500 € 1135 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²
Na predaj stavebný pozemok v obci Cerová (15 km od Senice). Pozemok sa nachádza v zastavanej ča
Cena dohodou
Garáž | 13 m²
Ponúkam na predaj vonkajšie parkovacie miesto na ulici Na Hore 12 v mestskej časti Sídlisko Dar
15,999 € 1231 €/m²
Rodinný dom | Dolné Sľažany | 150 m²
Spoločnosť Diamond reality Nitra, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový r
130,000 € 867 €/m²
2 izbový byt | Mier | 60 m²
Pripravujeme na predaj 2-izbový tehlový byt vo vyhľadávanej lokalite Sever - Košice Spoločn
190,000 € 3167 €/m²
2 izbový byt | Námestie kozmonautov | 42 m²
Hľadáte 1,5 izbový byt NA PRENÁJOM v obľúbenej lokalite Košice – Nad jazerom? Mám pre Vás v pon
700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Cyprus
Presťahujte sa do raja a objavte výnimočné bývanie v prestížnom komplexe HABITAT, kde sa luxus,
132,700 € 2708 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.